OTORAPOR Adana Oto Ekspertiz

Adres: Fevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Bulvarı No:490/B Seyhan/Adana
Tarif: Adana Merkez Otogarı Mersin yolu üzeri
Tel: 0322 429 30 31
GSM: 0549 428 30 31 (Mesai saatleri dışında sms atın sizi arayalım & Whatsapp'tan konum isteyin)
Email: [email protected]

Yetkili: Ali Sürmeliler
OTORAPOR Adana Oto Ekspertiz OTORAPOR Adana Oto Ekspertiz OTORAPOR Adana Oto Ekspertiz OTORAPOR Adana Oto Ekspertiz OTORAPOR Adana Oto Ekspertiz OTORAPOR Adana Oto Ekspertiz

Adana Oto ekspertiz servisi seçimi çok önemli bir ayrıntıdır. Bu konuda kaliteden ödün vermeyen ve sıfır hata payı bulunan bir servis seçmek, kaliteli bir ekspertiz raporu almak anlamına gelecektir. Adana Oto expertiz konusunda en başarılı servislerin başında Otorapor Oto Ekspertiz Servisi gelmektedir. Otorapor ekspertiz servisi, Türkiye genelinde birçok servisi bulunan geniş bir ağa sahiptir. Bu ağlardan bir tanesi de Adana’da bulunmaktadır. Adana’da yaşayan ve ikinci el araç almak isteyenler için güvenilir hizmet kalitesini benimsemiş olan Adana Otorapor ekspertiz servisi, kullandığı son teknoloji cihazlar ve profesyonel ekibi sayesinde kusursuz bir ekspertiz raporuna sahip olmanızı sağlayacaktır.

OTORAPOR Adana Oto Ekspertiz

Avrupa standartlarında cihazlar kullanan Adana Otorapor, bu sayede milimetrik ölçümler yapar ve Adana ekspertiz raporunda yanılma payını ortadan kaldırmış olur. Müşterilerine kesintisiz hizmet politikasını benimsemiş olan Adana Otorapor’da güler yüzlü ve işinin ustası çalışanlar bulunur. Almayı düşündüğünüz ikinci el aracı Adana Otorapor ekspertiz servisine götürdüğünüz andan itibaren kalitenin farkına varırsınız. Aracınız için tüm testler sırasıyla ve büyük özenle yapıldıktan sonra size 20 sayfalık detaylı dijital karekodlu bir ekspertiz raporu hazırlanır. Bu rapor sayesinde alacağınız aracın ne durumda olduğunu da detaylı şekilde görmüş olursunuz. Raporla birlikte grafiklerden oluşan bir çizelge de sunan Adana Otorapor, ekspertiz uzmanlarından da detaylı rapor açıklaması almanız konusunda da yardımcı olacaktır. eğer amacınız gerçekleri gösteren ve tamamen güvenilir bir ekspertiz raporu ise tercihiniz kesinlikle Adana Otorapor olmalıdır.

Adana Oto Ekspertiz

Adana'da artık nerede ekspertiz yaptırabilirim derdine son. Adana profesyonel oto ekspertiz servis imkanlarımızla, konusunda uzman kadromuz ve raporlu sunumlarımızla siz müşterilerimize kaliteli hizmet veriyoruz. ADANA OTO EKSPERTİZ için iletişim olarak https://otorapor.com/adana-otoexpertiz sitemizden veya 0549 428 30 31 - 0322 429 30 31 nolu telefonlar ile bize ulaşabilirsiniz kaliteli ve hızlı  hizmetin tek adresi OTORAPOR ADANA OTO EKSPERTİZ
Sosyal medyada paylaş:
1 adet yorum
  1. Sergin YAVAŞ

    Sergin YAVAŞ

    18.04.2018

    Adana OTORAPOR çalışanlarına ve ustalarına; konukseverliklerine ve alacağım araç ile ilgili kafama takılan teknik konularda beni aydınlattıkları en önemlisi de güven verdikleri için çok teşekkür ederim..


Yorum bırakabilirsiniz

Yorumlarınız bizim için değerli

Ad Soyad *

Yorumunuzu yazabilirsiniz *