Florya Oto Ekspertiz

 

Adres :Şenlikköy MH. Yeşilköy CD. No:15 BAKIRKÖY/İSTANBUL
Email: [email protected]
Tel:0539 778 92 40
GSM:0539 778 92 40(Mesai saatleri dışında sms atın sizi arayalım & Whatsapp'tan konum isteyin)
Yetkili:
Murat Kandemir

 
Türkiye’ de son yıllarda hızla yaygınlaşmaya başlayan oto ekspertiz hizmetleri, hem sıfır hem de ikinci el araç piyasasında kişilerin daha güvenilir ticaret işlemlerinde bulunabilmelerini mümkün kılıyor. Çünkü satışa konu olan aracın uzman ve profesyonel teknik ustalar tarafından kapsamlı bir incelemeye tabii tutulması sayesinde her açıdan durumu hakkında tarafların bilgi edinebilmesi sağlanıyor. Bu sayede de aracın hem ilgili satış bildiriminde belirtilen özelliklere sahip olup, olmadığı ya da belirtilen bilgiler ile realitede uyuşmasının olup, olmadığı öğrenilebiliyor. Bu durumun sonucunda da aracın durumuna göre kişilerin işlemlerini yönlendirebilmeleri ve sonucunda da kusurlu araçların, kusuru bilinmeden alınmasından dolayı alıcıların, kusursuz aracın satışından sonra kusurunun oluşmasından dolayı satıcıların yaşayabileceği olası mağduriyetler önceden engellenebiliyor. Her iki taraf açısından da mevcut olan avantajları nedeni ile de Florya Oto Ekspertiz merkezine hem alıcı hem de satıcı tarafından ortak anlaşma çerçevesinde başvurular yoğun şekilde gerçekleştiriliyor.
 
Son yıllarda ikinci el araç piyasasında görülen ‘dolandırıcılık’ niteliğindeki olumsuz durumların sıfır otomobil pazarında da yoğun şekilde görülmeye başlaması dolayısı ile oto ekspertiz hizmetleri sadece ikinci el araç alım-satım işlemlerinde değil sıfır otomobil alım-satım işlemlerinde de taraflar tarafından yoğun şekilde tercih edilmeye başlandı. Bir aracın tüm teknik özelliklerinin kapsamlı bir şekilde alanında uzman ve deneyimli teknik ustalar tarafından, tamamen üstün teknolojiyi içeren ekipman ve robot sistemleri ile incelemekte olması sayesinde araçta varsa en ufak kusurların dahi tespit edilebilmesi sağlanıyor. Günümüzde oto ekspertiz hizmeti seçiminde bu gibi teknolojik servis altyapısı ve alanında uzman personel desteğinde sunulan hizmetler kadar firmanın herhangi bir kişi ya da kuruluş ile toplu çalışma kapsamında bir anlaşmaya sahip olup, olmamasıdır. Çünkü bu tipte gerçekleştirilen anlaşmalar firmanın ‘tarafsızlığı’ açısından ciddi şüphelere mahal verecektir. Bu yüzden de Florya Oto Ekspertiz merkezinde herhangi bir anlaşma söz konusu olmadığından, müşterilerine gönül rahatlığıyla ‘tarafsız’ ve ‘bağımsız’ şekilde hizmet sunumu gerçekleştirebiliyor.
 
Objektif çalışma doğrultusunda aracın test sonuçlarında çıkan en ufak kusuru dahi herhangi bir düzeltmeye ya da gizlemeye tabi tutulmadan, olduğu şekli ile oto ekspertiz raporu dahilinde yer verilmektedir. Böylelikle hem alıcı hem de satıcı tarafına verilen oto ekspertiz raporunda, tarafların aracın son durumu hakkında uzman görüşüne dair gerçek ve doğru bilgileri öğrenebiliyor. Bu bilgilere ek olarak ilgili oto ekspertiz raporu içerisinde aracın marka ve modeline göre olması gereken değer verileri de belirtiliyor ki bu şekilde uzman düzeyinde bilgi otomobil çalışma prensibi ve teknolojisi bilgisine sahip olunmasına gerek olmadan herkes tarafından kolaylıkla anlaşılabilecek bir rapor niteliğine sahip olabilmesi de sağlanıyor. Florya Oto Ekspertiz merkezinin bu kaliteli, ekonomik ve objektif oto ekspertiz hizmetlerinden yararlanabilmek için çağrı merkezi üzerinden oto ekspertiz randevusu alabilirsiniz.

Adres :Şenlikköy MH. Yeşilköy CD. No:15 BAKIRKÖY/İSTANBUL
Email: [email protected]
Tel:0539 778 92 40
GSM:0539 778 92 40(Mesai saatleri dışında sms atın sizi arayalım & Whatsapp'tan konum isteyin)
Yetkili:
Murat Kandemir