Garanti Paketleri

Garanti Basic

Garanti Basic

Sigorta üst limiti 4000 TL'dir. Bu garanti paketi Garanti + Ekspertiz...

599,00 TL

Kampanyaya katılan bayilerimizde geçerlidir.
Garanti Max

Garanti Max

Sigorta üst limiti aracın KASKO değeri kadardır. Bu garanti paketi Ga...

599,00 TL

Kampanyaya katılan bayilerimizde geçerlidir.
Şubelerimiz
Şubelerimiz

Noterden önce size en yakın oto ekspertiz OTORAPOR

Paketlerimiz
Paketlerimiz

Her bütçeye uygun oto ekspertiz paketlerimiz için tıklayınız

Otorapor Kimdir
Otorapor Kimdir

Türkiye'nin ilk Profesyonel Oto Ekspertiz Servisi OTORAPOR

Randevu Al!
Randevu Al!

Randevu al zaman kazan. Noterden önce size en yakın oto ekspertiz

 • Doğukan BULUT / 26.09.2018

  Bugüne kadar defalarca farklı OTORAPOR şubelerinde aldığım araçları ekspertiz yaptırdım. En güvenilir ve en sağlıklı sonuçları aldığım tek yer OTORAPOR. Gittiğim her şubede aynı güleryüzü ve ilgiyi görmek mutluluk verici.

 • hamza binici / 23.02.2018

  Defalarca araba aldım,defalarca ekspere ve normal ustalara araba gösterdim.Malatya oto rapora alacağım aracı götürdüğümde yıllardır expere gitmediğimi ve expertiz raporu almadığımı anladım.Gönül rahatlığı ile aracımı satın aldım.Baştan sona her yönüyle mükemmel hizmet.Tüm ilgililere teşekkür ederim.

 • ORKUN ÇETİN / 30.12.2017

  Otorapor' u tanımazdım, bilmezdim.İlk defa Otorapor Antalya Kepez bayisine dün gitmiştim, ekspertiz fiyatıyla alakalı çok küçük bir yanlış anlaşılmadan ötürü aracımı ekspertize sokmamıştım. Durumu bildirdiğimde Genel Merkezden Eray Bey ve Antalya Bayisinden Tayfun Bey 1 saat gibi kısa bir süre içerisinde tarafıma dönüş yaptılar.Bu küçük yanlış anlaşılmadan ötürü bile haketmediğim halde, sadece müşteri memnunniyeti için tarafıma ücretsiz gold paket hediye ettiler. Arabayı A'dan Z'ye inceleyip tüm aksaklıkları eksiksiz tespit ettiler. Teknik ekipman, güler yüz, hepsini bu işletmede buldum. Otorapor la tanıştığım için gerçekten çok memnunum, bundan sonra hem çevremdekilere hem de burdan okuyan herkese otorapor u şiddetle tavsiye ediyorum. 100 üzerinden 100... Teşekkürler.

 • UĞUR MERT ŞEKERAL / 23.03.2017

  22/03/2017 Tarihinde İstanbul'dan İzmir'e Telefonla anlaşmış olduğum Jaguar XJR V8 supercharger aracımı teslim almaya gittim.Havaalanından alınmamdan tutunda gün içinde araçla ilgili yaşanan birçok olumsuzluklarda yardımlarını esirgemeyen ve her konuda destek olan;Başta Murat bey ve saygıdeğer babası beyefendiye; ayrıca aracımın kontrolünü son derece titizlik ve itina ile yapan Ali bey ve diğer tüm personele sonsuz teşekkürlerimi sunarım.Müşteri memnuniyetine verdikleri bu muazzam özen için kendilerini kutlarım...

 • Akın IŞIKVEREN / 14.03.2017

  14 Mart 2017 İstanbul Ümraniye Saat:18:00'de randevulu hizmet aldım. Motor ustası Tarık Bey ve giriş işlemlerini yapan hanımefendi gerçekten ilgili ve alakalıydı. Ekspertiz sonuçlarını henüz almadım. Otorapor ve arabam.com'a bir tavsiyem var. Arabam. com ' da Ekspertizli araçlara internetten bakarken alt tarafta rapor yazan ustaların yazısı doktor yazısı gibi çok zor anlaşılıyor. Ordaki notları bilgisayar yazısı ile yazsanız veya yazısı düzgün kişilerin yazması daha belirgin ve etkin olur.

 • abdullah bulent ozer / 31.01.2017

  Mükemmel bir değerlendirme ve servis

Sosyal medyada paylaş: