OTORAPOR İzmit Oto Ekspertiz

Adres: Körfez Mah. Ankara Yolu Cad. No:24 İzmit Kocaeli
Tarif: Toyota Kaya plaza yanı Mediamarkt'tan hemen önce
Tel: 0262 333 13 33
GSM: 0532 204 68 70 (Whatsapp'tan konum isteyin)
Email: [email protected]

Yetkili: Latif Tufan
OTORAPOR İzmit Oto Ekspertiz OTORAPOR İzmit Oto Ekspertiz OTORAPOR İzmit Oto Ekspertiz OTORAPOR İzmit Oto Ekspertiz OTORAPOR İzmit Oto Ekspertiz OTORAPOR İzmit Oto Ekspertiz OTORAPOR İzmit Oto Ekspertiz OTORAPOR İzmit Oto Ekspertiz OTORAPOR İzmit Oto Ekspertiz OTORAPOR İzmit Oto Ekspertiz

OTORAPOR İzmit Oto Ekspertiz

İzmit Oto Ekspertiz Kocaelinde 1 numara

Türkiye'nin En Profesyonel Oto Ekspertiz Hizmeti OTORAPOR

2007 yılından bu yana profesyonel oto ekspertiz hizmeti veren iZMİT Otorapor, Türkiye'nin en profesyonel oto ekspertiz hizmeti olma unvanını taşıyor. Müşteri yaklaşımı, oto ekspertiz konusunda bilgili çalışanlar ve yüksek hizmet standartları ile göz dolduran marka, alanında farklı bir marka olmayı hizmetlerindeki yüksek kalite unsuru ile sağlıyor. Müşterilerine daima en iyi ve en ideal oto ekspertiz çözümlerini ulaştıran firma, onların talep ettikleri oto ekspertiz hizmetinden maksimum verim alabilmesini sağlıyor.

İkinci el otomobil alırken mutlaka danışılması gereken yerlerin başında gelen http://www.otorapor.com ekspertiz servisleri, servise getirilen araçları baştan aşağı inceler ve onlar hakkında detaylı rapor oluşturarak alıcısını bilgilendirir. Böylece alıcı sadece satıcının sözüne bağlı kalarak araç hakkında bilgi sahibi olmaz. Aracın tarafsız ve güvenilir bir noktada ekspertiz edilmesinin önemi buradan gelmektedir. Otorapor gibi tarafsız bir serviste oto ekspertiz hizmeti alırsanız araç hakkında her şeyi eksiksiz bir biçimde öğrenme fırsatını elde etmiş olursunuz.

Oto ekspertiz sektörünün gelişimine pozitif katkılar sağlayan marka, sadece kapısına gelen müşterilere hizmet vermemekte aynı zamanda müşteriler gelmeden önce onların beklentilerini karşılayabilecek çözümleri oluşturmak için çaba göstermektedir. Oto ekspertiz ile yetinmeyip dinamometre ölçümleri, araç durum sorgulama, oto kontrol ve ön muayene gibi ana hizmetleri sunan Otorapor, diğer hizmetlerini ise aracın ihtiyaçları ve müşterinin talebi doğrultusunda uygulamaya koyan bir çözüm sunmaktadır.

Kocaeli Oto Ekspertiz

Otorapor, aracın iç ve dış ekspertizini gerçekleştirecek donanıma sahipken aynı zamanda kaporta ve boya kontrollerini gerçekleştirebilir. Kaporta ve boya kontrolleri ekspertizi adını verdiği bu hizmet bölümünde ilk olarak aracın şasi kontrolleri gerçekleştirilir. Daha sonra ön ve arka panel kontrolleri yapılır. Gövde kontrolleri yapıldıktan sonra kapılar ve tavan gibi noktalar incelenir. Bunların yanında daha birçok noktanın incelenmesi ile kaporta ve boya kontrolleri ekspertizi tamamlanır.

Otorapor kaporta ve boya kontrolleri ekspertizinin yanında alt ve ön mekanik kontrolleri ekspertizi, motor kontrolleri, iç ekspertiz kontrolleri, dış ekspertiz, dinamometre kontrolü, elektronik test kontrolleri, süspansiyon kontrolleri, fren kontrolleri ve araç dosya sorgulama ekspertizi hizmetleriyle büsbütün bir oto ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Araçta neyi öğrenmek istiyorsanız hepsi belirli bölümlerde yer alan ekspertiz hizmetleriyle sunulur ve rapor edilir.

Otorapor, oto ekspertiz raporu hazırlarken detaylı ve açıklayıcı olmaya özen gösterir. Raporlar yazılı olarak teslim edilir. Raporların herkes tarafından rahatça anlaşılacak bir dile sahip olması sağlanır. Müşteri raporda yazılan bilgileri anlayamamış veya daha fazla bilgi almak istiyorsa ekspertiz uzmanlarına danışabilme imkanına sahiptir. Otorapor, hizmetleri yerine getirdikten sonra müşteriyi bir an önce yolcu etmeye çalışan markalardan değildir. Müşterinin aldığı hizmetten memnun kalmasını ve bayiden memnun ayrılmasını sağlamak isteyen bir markadır.

İkinci el otomobil alımlarında oto ekspertiz hizmetinin ne derecede önemli olduğunu iyi bilen Otorapor, bu önemi marka bilinirliğine çevirmekte ve müşterilere istedikleri doğrultuda hizmet vererek onları memnun etmeye çalışmaktadır. Otorapor, ikinci el bir otomobili almak isteyen müşterisinin söz konusu araca fazladan fiyat ödememesini sağlayarak müşterisini bir yanlıştan döndürmeye çalışır. Yine aynı şekilde arızalı olduğu halde sağlam gibi gösterilen bir aracın durumunun fark edilmesini sağlayarak müşteriyi uyarır. Oto ekspertize getirilen araç hakkında müşteriye en detaylı bilgiler raporlar halinde sunulur.

İkinci el otomobil almadan önce mutlaka tarafsız ve güvenilir bir oto ekspertiz hizmetine başvurmanız gerektiğini aklınızdan çıkarmamalısınız. Oto ekspertiz hizmetlerinin öneminin farkında olan bir marka ile tanışmak istiyorsanız http://www.otorapor.com Otorapor resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz. Servisler, hizmet paketleri, bayilere ait iletişim bilgileri ve daha fazla bilgiyi resmi siteden edinebilirsiniz.

Adres: Körfez Mah. Ankara Yolu Cad. No:24 İzmit Kocaeli
Tarif: Toyota Kaya plaza yanı Mediamarkt'tan hemen önce
Tel: 0262 333 13 33
GSM: 0532 204 68 70 (Whatsapp'tan konum isteyin)

Email: [email protected]
Sosyal medyada paylaş:
Yorum bırakabilirsiniz

Yorumlarınız bizim için değerli

Ad Soyad *

Yorumunuzu yazabilirsiniz *