OTORAPOR Doğu Ataşehir Oto Ekspertiz

Adres: İçerenköy Mahallesi Kayışdağı Caddesi No : 16/D Ataşehir/İstanbul ( ACIBADEM ÜNİVERSİTENİN 150 MT AŞAĞISI )
Tel: 0216 574 17 18
Gsm: 0532 653 82 09 (Mesai saatleri dışında sms atın sizi arayalım & Whatsapp'tan konum isteyin)
Email: [email protected]

Yetkili: Harun Çelik
OTORAPOR Doğu Ataşehir Oto Ekspertiz OTORAPOR Doğu Ataşehir Oto Ekspertiz OTORAPOR Doğu Ataşehir Oto Ekspertiz OTORAPOR Doğu Ataşehir Oto Ekspertiz OTORAPOR Doğu Ataşehir Oto Ekspertiz OTORAPOR Doğu Ataşehir Oto Ekspertiz
OTORAPOR Doğu ATAŞEHİR OTO EKSPERTİZ Her marka ve model aracın aynı çatı altında bakılabildiği, bunun için gerekli teknolojiyi kullanan, Binlerce araca ekspertiz yapmış “Uzmanlaşmış Kadrosuyla sürekli gelişen ve ekibini sürekli büyüten. Alıcı ve satıcının, iki tarafında birlikte gönül rahatlığıyla güven duyduğu ve kimsenin mağdur edilmediği, Sözünün ve raporunun maddi manevi arkasında duran, Böylesine riskli ve servislerin dahi yapmaktan çekindiği bir işlemi kurumsal anlamda kendisine meslek edinmiş ve bunu başarmış, Türkiye’nin en hızlı büyüyen ve asla taklit olmayan, Konusunda yetkili servislerden bile daha etkili, 2. El araçlara, tarafsız ve garantili TÜV SAARLAND anlaşmalı ekspertiz raporu düzenleyen bir ekspertiz şirketiyiz.

Anadolu yakası araç ekspertiz için Doğu  ataşehir oto ekspertiz otorapor firması bünyesindeki bayiliklerinden biri olan OTORAPOR Doğu ATAŞEHİR OTO EKSPERTİZ kayışdağı caddesi üzerinde bulunan profesyonel  oto  ekspertiz için akla gelen ilk oto expertiz firmaları arasındadır. Çevrenize oto ekspertiz tavsiye edeceğiniz firmalar arasında en iyi firmalar içerisindeyiz. Herkes oto ekspertiz firması kurabilir ama herkes en iyi şekilde bu işi yapamaz oto ekspertiz servisimiz ile araçlarınıza oto check yani ön muayene yaparak ön bilgi alıp sonrasında detaylı expertiz yapıp raporlayıp aracınız ile ilgili her şeyi siz değerli müşterilerimize sunuyoruz araç almak önemli bir yatırımdır sağlıklı bir alışveriş için oto expertiz yaparak gönül rahatlığı ile aracınızı alabilirsiniz. Oto Ekspertiz bazı bölgelerde computest olarak da bilinmektedir.

Doğu Ataşehir Kayışdağı Ekspertiz

Doğu Ataşehir Kayışdağı Caddesi Ekspertiz için OTORAPOR’u tercih ederek profesyonel ekspertiz hizmeti almış olacaksınız. OTORAPOR, Ataşehir Kayışdağı ekspertiz firmaları arasında hiçbir galeri veya satıcı firma ile bağlantısı olmadığı için aracınızda olmayan bir arızayı bulmaz, olan arızayı gizlemez, Ataşehir Kayışdağı caddesi bölgesinde barınabilmek adına art niyetli firmalarla anlaşmaya, uzlaşmaya ihtiyaç duymaz. Hem alıcıyı hem satıcıyı mağdur etmez. Test cihazlarının ve Türkiye’nin en uzman ustalarının tespit ettiğini oto ekspertiz formunda sizlere dijital kare kodlu rapor eder. Aracınız burada emin ellerde Ataşehir Ekspertiz ihtiyaçlarınızda güvenilir oto ekspertiz için bizi tercih edebilirsiniz. Kayışdağı Oto test Oto Expertiz test ekspertiz firması.

OTORAPOR ATAŞEHİR KAYIŞDAĞI OTO EKSPERTİZ için iletişim olarak https://otorapor.com/ sitemizden veya 0532 653 82 09 - 0216 574 17 18 no’lu telefonlar ile bize ulaşabilirsiniz kaliteli ve hızlı  hizmetin tek adresi OTORAPOR Doğu ATAŞEHİR  KAYIŞDAĞI OTO EKSPERTİZ .

Sosyal medyada paylaş:
Yorum bırakabilirsiniz

Yorumlarınız bizim için değerli

Ad Soyad *

Yorumunuzu yazabilirsiniz *