OTORAPOR Trabzon Oto Ekspertiz

Adres: Sanayi Mah. Yaren Sk. No:3 Ortahisar/Merkez/Trabzon (Otogar Karşısı Ziraat Bankası Altı)
Tel: 0462 328 60 61
Gsm: 0539 864 56 61 (Mesai saatleri dışında sms atın sizi arayalım & Whatsapp'tan konum isteyin)
Email: [email protected]

Yetkili: Kemal Çebi
OTORAPOR Trabzon Oto Ekspertiz OTORAPOR Trabzon Oto Ekspertiz OTORAPOR Trabzon Oto Ekspertiz OTORAPOR Trabzon Oto Ekspertiz OTORAPOR Trabzon Oto Ekspertiz OTORAPOR Trabzon Oto Ekspertiz
Günümüzde her alana ilişkin olarak uzmanlarından ‘oto inceleme’ ve ‘oto test’ uygulamaları neticesinde üçüncü bir görüş alımının gerçekleştirildiği ekspertiz hizmetleri bulunuyor. Teknolojinin en etkin şekilde rol oynadığı ve gelişimini ivmelendirdiği otomobil piyasasında da en önemli aşama ‘expertiz’ hizmetleri bulunmaktadır. Bir aracın ister sıfır ister de ikinci el olması fark etmeksizin, 2.el durumu hakkında satıcı ve alıcı haricinde üçüncü bir görüş alımını ve bunu da doğrudan uzmanından alımına olanak veren oto ekspertiz hizmetleri, sağladığı avantajları ile her geçen gün yaygınlaşmaya ve popülaritesini arttırmaya devam ediyor. Bu doğrultuda Karadeniz ve Trabzon bölgesinde bir aracın durum bilgisini öğrenmek isteyen tüketicilere ilişkin olarak profesyonel Trabzon Oto Ekspertiz hizmetleri sunuluyor. Kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı, teknolojiyi yakından takip eden çalışma prensibi ve maksimum müşteri memnuniyeti odaklı hizmet yapısı ile Trbzon ve bölgesinde kaliteli oto ekspertiz hizmetlerinden yararlanabilme şansı sunuyoruz.
 
Dünya standartlarında 501 nokta ekspertiz çalışmalarının gerçekleştirildiği Trabzon Oto Ekspertiz hizmetleri dahilinde müşterilerin talepleri doğrultusunda kendisine özel paketler sunuyoruz. Hizmetlerdeki bu paket çeşitliliği, araç sahiplerinin veya satıcı-alıcı ikilisinin sadece belirli bir teknik duruma ilişkin kontrol yaptırmak isterken, aracın her noktasını kapsayan incelemelere tabii tutularak, yüksek maliyetler ile karşı karşıya kalmasının önüne geçiliyor. Tekli ve çoklu şekilde iki ana kategoride şekillendirilen zengin paket alternatifleri arasında, tüketici kendi talep ve ihtiyaçları açısından en uygun olanı seçerek, daha ekonomik bir şekilde araç ekspertiz computest hizmetlerinden faydalanabiliyor.
 
Günümüz dünyasında otomobillere ilişkin yaygınlaşan ekspertiz hizmetlerinin en çok tercih edildiği alanların başında sıfır veya ikinci el araç alım-satım işlemleri geliyor. Aslında yasa ve kanunlar açısından herhangi bir zorunluluğu bulunmuyordu, yeni yönetmelik ile zorunlu hale geldi ve sağladığı önemli avantajlar ve fırsatlar, her geçen gün elzem bir gereklilik haline gelmesine neden oluyor. Çünkü günümüzde çok hareketli ve yüksek hacimli bir piyasaya sahip olan otomobil teknolojisinde, tüketicilerin karşı karşıya kalabildikleri başta dolandırıcılık durumlarına karşı en etkili önlemi teşkil ediyor. Aracın durum bilgisinin, hasar ve onarım bilgisinin hatalı veya eksik şekilde belirtilmesinden kaynaklı alıcı açısından karşı karşıya kalınan ciddi mağduriyetler, aracın alımı öncesinde gerçekleştirilecek araç expertiz işlemi ile öğrenebiliyor. 
Trabzon merkez, Ortahisar, Akçaabat, Araklı Of, Yomra, Arsin, Vakfıkebir, Sürmene, Maçka, Beşikdüzü, Çarşıbaşı, Tonya, Düzköy, Çaykara, Şalpazarı, Hayrat, Köprübaşı, Dernekpazarı ilçelerinde Oto ekspertiz işlemlerinde aracın gizli ve açık tüm mevcut kusurları ortaya çıkartılmaktadır. Böylelikle aracın belirtilen durum bilgilerinin doğruluğu teyit edilebilmiş olabiliyor. Rapor ile bilgiler arasında uyuşmazlıkların olması durumunda alıcı, olası mağduriyetini önceden engelleyebiliyor. Bu gibi avantajları nedeni ile yoğun şekilde tercih edilen Trabzon Oto Ekspertiz hizmetleri ile araç alımları artık daha güvenli bir hale geliyor.
 
İleri nesil teknolojik ekipman, cihaz ve robotlar aracılığı ile alanında uzman personeller tarafından gerçekleştirilen oto ekspertiz işlemleri neticesinde araçta belirlenen tüm durum bilgileri, herhangi bir gizleme veya eksik olmadan tüm detayları ile tüketicinin kolay anlayabileceği biçimde raporda belirtiliyor. Oto ekspertiz hizmetleri çerçevesinde oluşturulan ekspertiz raporlarının güvenirliliğinin en somut ve en önemli kanıtlarından birisini kesinlikle herhangi bir marka veya otomobil satış firması ile anlaşmasının bulunmaması oluşturur. Bu anlaşmaların bulunmamasının bizlere sağladığı objektif ve bağımsız çalışma ortamı ile araçlarınızın detaylı incelemelerini güvenilir bir şekilde gerçekleştirerek, en güncel durum bilgisini sizlere aktarıyoruz.
Sosyal medyada paylaş:
Yorum bırakabilirsiniz

Yorumlarınız bizim için değerli

Ad Soyad *

Yorumunuzu yazabilirsiniz *