OTORAPOR Kepez Oto Ekspertiz

Adres: Kültür Mah. 75. Yıl Cd. No:68 Kepez Antalya
Tarif: Oto Sanayi yolu Shell Sezpet Petrol Yanı
Tel: 0242 227 27 44
Faks: 0242 227 27 45
GSM: 0546 850 00 07 (Mesai saatleri dışında sms atın sizi arayalım)
Email: [email protected]

Yetkili: Tayfun Gürdal
OTORAPOR Kepez Oto Ekspertiz OTORAPOR Kepez Oto Ekspertiz OTORAPOR Kepez Oto Ekspertiz OTORAPOR Kepez Oto Ekspertiz OTORAPOR Kepez Oto Ekspertiz OTORAPOR Kepez Oto Ekspertiz OTORAPOR Kepez Oto Ekspertiz OTORAPOR Kepez Oto Ekspertiz OTORAPOR Kepez Oto Ekspertiz

OTORAPOR Kepez Oto Ekspertiz

ANTALYA KEPEZ OTO EKSPERTİZ,  sahip olduğu yetişmiş uzman personel ve son teknoloji Avrupa cihaz ve ekipmanları ile müşterilerinin ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılama amacı ile kurulmuş bir oto ekspertiz firmasıdır. 501 NOKTA ekspertiz kavramını Türkiye’ye kazandırmıştır.
 

Birçok insan araçlarını test ettirmiyor. Çünkü araç peşinde koşturmaktan bunalıyorlar, yoruluyorlar. Veya sanayide tek bir ustaya gösteriyorlar. Yanlış burada başlıyor. Satıcıya güveniyorlar, noterde 5 dakikada aracın satışını yapıp, parasını ödüyorlar.  Şansınız varsa araba iyi çıkabiliyor. Daha sonra bakımı için servise gittiğinizde veya arabanızı satarken alıcının ekspertiz merkezine götürdüğünde arabada değişen parçalar, boyanan parçalar veya kazalar gibi kusurlar ortaya çıkabiliyor. Bundan sonra yapacak birşey kalmıyor tabiki çünkü; araba artık sizin olmuş oluyor. Arabanın sorunlarından sıkılacağınız için bir süre sonra arabayı satacaksınız. Bu sefer başka bir kişi arabayı test ettirmezse canı yanıyor.

Kepez Oto Ekspertiz

Alıcı insanlar size soruyorlar? Arabanızda kaza, değişen parça, boyanan parça var mı? “Ben alırken yok demişlerdi” yada bildiğiniz kadarıyla kaza, değişen parçaları ve boyanan parçaları söyleyebiliyorsunuz. Çünkü; oto expertiz işlemini yapmadığınız için arabanızı tanımıyorsunuz. Ama alıcı oto ekspertiz yaptırmak istiyor ve gerçek durumu ortaya çıkıyor. Alıcı bilinçli parasını çöpe atmak istemez muhakkak gösteriyor. oto eksper sistemi alacağınız araç hakkında bilgi sahibi olmanıza yardımcı olur. OTORAPOR ANTALYA KEPEZ OTO EKSPERTİZ olarak oto expertiz süreçleri uzman USTALARIMIZ eşliğinde yapılarak size ayrıntılı şekilde 20 sayfa dijital karekodlu rapor sunumu yapar. Oto ekspertiz servisi olarak Kepez oto expertiz hizmetini en iyi şekilde gerçekleştirmek için en iyi profesyonel oto ekspertiz hizmeti vermekteyiz.
OTORAPOR AKADEMİ UZMAN YETİŞTİRİYOR
Antalya Oto ekspertizde kalite sürekliliği ve gelişimi uzmanlığa bağlıdır. Sektörün Türkiye’deki lideri ve öncüsü olan Otorapor, eğitim sertifikalı ve öğrenim garantili sertifikasyon programları hazırlayarak sektörün geleceğine yönelik önemli adımlar atmayı da ihmal etmiyor. Otorapor Akademi, son olarak Sakarya Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi(SAUSEM) ile birlikte Otoekspertiz Uzmanlığı Sertifika Programını hayata geçirdi. Antalya Otorapor ustalarıın tamamı Otorapor akademi mezunudur. Sakarya Üniversitesi oto ekspertiz uzmanlığı sertifikasına sahiptir.

TÜRKİYE’YE GÜVEN, SEKTÖRÜNE DEĞER VEREN MARKA
Otorapor kurulduğu 2007 yılından bu yana 350 bin üzeri araç ekspertizi yapan lider bir marka. Oto Ekspertiz sektöründe faaliyet gösteren fakat teknik ve uzmanlık açısından gerekli yeterliliklere sahip olmayan şahıs ve kurumlara dönüşüm/katılım fırsatları sunarak oto ekspertiz kalite standartlarının iyileştirilmesine ve gelişmesine de öncülük ediyor. Daha fazla bilgi almak için: otorapor.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Antalya Oto Ekspertiz Firmaları

Türkiye'nin ilk profesyonel oto ekspertiz servisleri ikinci el araç ekspertiz raporu Antalya Oto ekspertiz hizmeti, öncelikle ikinci el araç almak hususunda nasıl güvenilir bir şekilde halletmek gerektiğini düşünenlerin yardımına yetişen bir hizmettir. Bu hizmet konusunu, ikinci el olarak alınacak aracın detaylı bir şekilde incelenmesi olarak isimlendirmemiz mümkündür. Antalya oto ekspertiz hizmetinde otomobilin kaporta boyasından mekanik aksamına, motor gücünden yol tutuşuna kadar bir çok bilginin ekspertiz uzmanları tarafından hazırlanan oto ekspertiz raporu ile anlaşılması sağlanır. Sonuç olarak otomobilin değişen ve orijinal olan parçaları belirlenirek aracın genel kondisyonu hakkındaki tüm bilgiler ekspertiz hizmeti alan kişiye olduğu gibi aktarılır. Yine Antalya oto expertiz hizmetini yerine getmeden önce alıcının satıcıyı ekspertiz hizmetinin nasıl yapılcağına dair bilgi vererek satıcının rızasını alması gerekmektedir. Satıcı aracın kullanılmasını test edilmesini istemiyorsa burada oto ekspertiz firmasının yapabileceği çok bir şey yoktur. Antalyada oto ekspertiz hizmeti sağlayacak kişilerin uzmanlık seviyesi çok önemlidir. Ustalar deneyimli, cihazlar son teknoloji ve yönetmeliğe uygun olmalıdır. Çünkü Antalya oto ekspertiz raporu hazırlayabilmek için deneyime sahip olmak gerekmektedir. Öyle ki ustanın motor sesinden araç sağılığı hakkında az çok yorum yapabilme uzmanlığı olması lazım. Antalyadaki oto ekspertiz firmları arasında sadece boya kaportadan anlayan ustalar daha iyi gelir elde edebilmek adını bu sektöre giriş yapmışlardır. Bu durumda kaporta boya ekspertizi düzgün olurken motor hakkında bir tecrübeye sahip olmadığı için geçiştirici raporlar hazırlanmaktadır. Aynı şekilde Antalyada araç ekspertizi için kolları sıvayan motor ustaları da az değil. Antalya oto ekspertiz firması açarken kişiler araç ekspertize elverişli olmayan dükkanlarda bu işi yapmaya çalışmaktadır. Benzer oto ekspertiz firmaları kullanılacak techizatların doğru çalışması, güvenilir olmasına ve doğru kullanılmasına dikkat etmeden işlerini yürütmektedir.

Antalya SANAYİ Ekspertiz

Antalya SANAYİ Ekspertiz için OTORAPOR’u tercih ederek profesyonel ekspertiz hizmeti almış olacaksınız. OTORAPOR, Antalya SANAYİ ekspertiz firmaları arasında hiçbir galeri ile bağlantısı olmadığı için aracınızda olmayan bir arızayı bulmaz, olan arızayı gizlemez, Antalya SANAYİ da barınabilmek adına art niyetli firmalarla anlaşmaya, uzlaşmaya ihtiyaç duymaz. Hem alıcıyı hem satıcıyı mağdur etmez. Test cihazlarının ve Türkiyenin en uzman ustalarının tespit ettiğini oto ekspertiz formunda sizlere rapor eder. Aracınız burada emin ellerde Antalya SANAYİ Ekspertiz ihtiyaçlarınızda güvenilir oto ekspertiz için bizi tercih edebilirsiniz. Antalya SANAYİ ekspertiz firması OTORAPOR.

Muratpaşa Oto Ekspertiz
Muratpaşa’da oto ekspertiz hizmetini veren firmamız 101 nokta expertiz işlemini kısa sürede gerçekleştirerek gerekli Oto check up ları siz kahvenizi yudumlarken güvenilir biçimde yapabilmektedir. İkinci el araç ekspertiz hizmetini alan memnun müşteri kitlemiz oldukça geniştir.
Kepez Muratpaşa Araç ekspertiz, oto ekspertiz, Oto test yada otomobil ekspertiz siz nasıl isimlendirirseniz akla gelen en güvenilir ekspertiz firması OTORAPOR’dur. Antalya Kepez Bölgesi Oto ekspertiz bizler için merkez konumdadır. Muratpaşa Oto test oto ekspertiz başta olmak üzere Akdeniz Bölgesi’nin bir çok bölgesine hizmet sunmaktayız. Muratpaşa’da 2. El otomobil sektörü pilot bölgesi olarak sayılan Antalya Kepez Muratpaşa bölgesi için 501 nokta oto ekspertiz ve Computest işlerinde 1 ay veya 1000 km garanti verebilen tek firmayız. Muratpaşa Lara oto ekspertiz hizmeti alırken sevdiklerinizi de düşünün. En uygun ekspertiz yaptıracağım diye daha ucuz ekspertizi tercih edip hayatınızı riske atmayın. Muratpaşa Kepez Oto sanayi ekspertiz 501 nokta GARANTİLİ oto ekspertiz raporu sadece OTORAPOR’da.
 
 

Antalya Oto sanayi Ekspertiz

Kepez Muratpaşa Oto sanayi Ekspertiz için OTORAPOR’u tercih ederek profesyonel tarafsız oto ekspertiz hizmeti almış olacaksınız. OTORAPOR, Kepez Oto sanayi ekspertiz firmaları arasında hiçbir galeri veya satıcı firma ile bağlantısı olmadığı için aracınızda olmayan bir arızayı bulmaz, olan arızayı gizlemez, Oto sanayi de barınabilmek adına art niyetli firmalarla anlaşmaya, uzlaşmaya ihtiyaç duymaz. Hem alıcıyı hem satıcıyı mağdur etmez. Oto Test cihazlarının ve Türkiye’nin en uzman, eğitimli, dürüst ustalarının tespit ettiğini oto ekspertiz formunda sizlere hiçbir şekilde taklit edilemez dijital karekodlu olarak rapor eder. Aracınız burada emin ellerde Kepez Oto sanayi Ekspertiz ihtiyaçlarınızda güvenilir oto ekspertiz için bizi tercih edebilirsiniz. Kepez Muratpaşa Oto Expertiz Antalya’nın tek kurumsal ekspertiz firması.
 
 
Antalya Kepez otogarına en yakın Oto Ekspertiz
Kepez otogarına en yakın Oto Ekspertiz için zamanında, hızlı ve güvenilir oto ekspertiz raporu “sadece güven” sloganı ile OTORAPOR Oto test Antalya Kepez Oto test şubesine sizleri davet ediyoruz. Doğru ve gerçeklerden yana OTORAPOR tarafsız, bağımsız Oto test Kepez otogarına en yakın en iyi oto ekspertiz firması. Web sitemizden ve mobil uygulamamızdan örnek raporlarımızı inceleyebilirsiniz. Kepez Oto sanayi ekspertiz raporlu araçları incelemek için uygulamamızı indirebilir, Kepez otogarına en yakın oto ekspertiz şubemizden randevu alabilir, raporlarınızı saklayabilir, ustalarımıza soru sorabilirsiniz.

Antalya Oto Ekspertiz

OTORAPOR ANTALYA OTO EKSPERTİZ için iletişim olarak https://otorapor.com/antalya-otoexpertiz sitemizden veya 0546 850 00 07- 0242 227 27 44  nolu telefonlar ile bize ulaşabilirsiniz kaliteli ve hızlı hizmetin tek adresi OTORAPOR ANTALYA OTO EKSPERTİZ
Sosyal medyada paylaş:
Yorum bırakabilirsiniz

Yorumlarınız bizim için değerli

Ad Soyad *

Yorumunuzu yazabilirsiniz *