• TARAFSIZ, BAĞIMSIZ, PROFESYONEL

Güncel Kampanyalar

(Son Güncelleme : 16.02.2024 )


Hoşgeldin 2024 Kampanyası


Hoşgeldin 2024 Kampanyası

Yeni Yıla Özel İndirimli Ekspertiz Fırsatı!
Kampanya Şartları:
-1 Ocak - 29 Şubat tarihleri arasında geçerlidir.
-Kampanyadan faydalanmak için Otorapor Mobil uygulamasından katılım sağlanmalıdır. Uygulamayı indirip üyelik işlemlerini tamamladıktan sonra “Kampanyalar” sekmesinden başvuruda bulunulmalıdır. Başvuru sonrası elde edilen hediye çeki ile Full Pakette geçerli 500TL indirim uygulanır. (Otorapor Mobil uygulamasını iOS App Store'dan, Google Play Store'dan veya bu linke tıklayarak indirebilirsiniz.)
-Kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.
-Kampanyadan 30 günde yalnızca 2 kez faydalanılabilir.
-Otorapor kampanyayı durdurma ya da değiştirme hakkını saklı tutar.
-Soru ve görüşleriniz için [email protected] adresiyle iletişime geçebilirsiniz.Türk Hava Yolları Çalışanlarına Özel İndirimli Ekspertiz Fırsatı!


Otorapor THY Kampanyasi


Türk Hava Yolları çalışanlarının faydalanabileceği %30 indirimli oto ekspertiz kampanyası


-Kampanyadan faydalanmak için Otorapor Mobil uygulamasını indirerek üyelik oluşturmanız ve Kampanyalar bölümünden başvuruda bulunmanız gerekmektedir.
-Başvuru esnasında THY çalışanı olduğunuza dair ID kart veya belgeyi yüklemeniz istenmektedir.
-Kampanya 31.12.2024 tarihine kadar tüm bayilerde ve ekspertiz paketlerinde geçerlidir.


Otorapor'a Özel Teklifler Sigortam.net'te


Otorapor Sigortam.net İs Birligi

Enerjiniz Hiç Bitmesin Diye ZES Şarj İstasyonları Otorapor Bayilerinde!


Otorapor ZES İs Birligi


Detaylı bilgi için tıklayınız
Rezervasyonunuza Özel %5 İndirim!


Otorapor Rezervasyon Kampanyası


Otorapor.com ve Otorapor Mobil uygulaması üzerinden aldığınız ekspertiz randevularda kullanabileceğiniz %5 oranında indirim uygulanmaktadır.

-Kampanyadan faydalanmak için randevu özetinizin iletildiği SMS veya e-postada bulunan hediye çekinin hizmet aldığınız bayiye ibraz edilmesi gerekmektedir.
-Kampanya rezervasyona açık ekspertiz paketlerinde geçerlidir. Başka bir kampanya ile birleştirilemez.
-Kampanya 31.12.2023 tarihine kadar geçerlidir.
-Otorapor kampanyayı durdurma veya kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Hemen randevu alın!
Otorapor'dan Kamu Personeline İndirimli Ekspertiz!


Otorapor Kamu Personel Kampanyasi


Kamu personellerine 500TL'ye varan indirimli ekspertiz yaptırma fırsatı!

Kampanyadan faydalanmak için kamu personeli olduğunuzu kanıtlayan belge/kart ibraz edilmesi gerekmektedir. Otorapor Mobil'i indirerek kampanya başvurusuna bulunabilirsiniz

Kampanya tüm Otorapor bayilerinde geçerlidir. 

Başka bir kampanya ile birleştirilemez
Esnaflara Özel Kampanya!


Otorapor Esnaf Kampanyası


Güncel Esnaf Kampanyaları ve Çoklu Satın Alım Fırsatları için tıklayınız
Ziebart Müşterilerine İndirimli Oto Ekspertiz Fırsatı!


Otorapor Ziebart Kampanyasi


Ziebart'tan hizmet alan müşterilerimize Silver Paket'te 150TL, Gold Paket'te 200TL indirim!
Kampanyaya katılmak için Ziebart Hizmet Sertifikası ile Otorapor Mobil uygulaması üzerinden kampanya başvurusunda bulunmanız gerekir.
Başvuru sonucunda alacağınız hediye çeki ile seçili ekspertiz paketlerinde indirim uygulanır.
Kampanya tüm Otorapor bayilerinde geçerlidir.

Oto Ekspertiz Nedir?
Oto ekspertiz; bir otomobilin, konusunda uzman personeller tarafından teknik cihazlar yardımıyla A’dan Z’ye incelenmesi ve tüm kontrollerin sonucunda aracın genel durumuna dair rapor oluşturulmasıdır. Ekspertiz raporu(link: https://otorapor.com/ornek-raporlar2), aracın teknik incelemelerinin yanı sıra Otorapor ekspertiz uzmanlarının görüşlerini, değerlendirmelerini ve aracın masraf çıkartabilecek parçaları gibi yorumları da içermektedir. Tam kapsamlı bir ekspertizde; kaporta/boya, motor, mekanik, fren/süspansiyon, dinamometre, iç ve dış kondisyon, OBD/beyin testleri ve aracın borç/ceza sorgulamaları gerçekleştirilmektedir. Hemen randevu(link: https://otorapor.com/Arac/Randevu) alarak kendi aracınızın veya satın alacağınız aracın durumu hakkında detaylı rapora sahip olun.

Neden Oto Ekspertiz Yaptırılmalı?
Otomobil satın almadan önce mutlaka ekspertiz yaptırarak yatırımınızı garanti altına almalısınız. Satın alacağınız aracı gerçek değerinde almak, aracın performansını bilmek ve satarken sürprizle karşılaşmamak için Otoraporlamalısınız. Ekspertiz yaptırmadan satın alacağınız aracın; kilometresinin düşürülmüş, kayıt dışı tamir işlemi görmüş, çeşitli hilelerde(link: https://otorapor.com/ikinci-elde-dolandiricilik-hikayeleri) kullanılmış ve bilmediğiniz kusurlarının örtülmüş olma ihtimali oldukça yüksektir.

Kurumsal Oto Ekspertiz
Türkiye’de gelişmekte olan ekspertiz sektörünün en önemli kriterlerine Otorapor ile sahip olabilirsiniz. Tüm operasyonunu tarafsızlık ve bağımsızlık ilkesiyle gerçekleştiren Otorapor, ikinci el otomobil ticaretinin güvenle gerçekleşmesini sağlamaktadır. Hem ekspertiz öncesinde hem de ekspertiz sonrasında sunduğu hizmetler ve çözümlerle müşterilerine sıra dışı bir deneyim sunmaktadır.

501 Nokta Ekspertiz
Aracınızın ekspertizi, Otorapor tarafından tescillenmiş 501 noktanın kontrolleri yapılarak gerçekleştirilir. Tüm bu noktalara ait detaylı raporlama yapılır. Tüm müşterilerimize hitap eden, farklı kontrol noktalarına sahip ekspertiz paketleri (link: https://otorapor.com/coklu-paketler2) bulunmaktadır. Aracınızın markasına, modeline ve taleplerinize göre paketlerden birisini tercih ederek ekspertiz işlemlerine başlayabilirsiniz.

Otorapor ile TSE Belgeli Ekspertiz
TSE tarafından istenen tüm şartları karşılayan ekspertiz bayileri, hizmet yeterlilik belgesi ile sertifikalandırılır. Bu sertifika sayesinde ekspertiz raporu, TSE hizmet standartları çerçevesinde oluşturulur.

Otorapor ile Garantili Ekspertiz
Otorapor, garanti şartlarını (link: https://otorapor.com/2--el-otomobil-garantisi) sağlaması durumunda (yaş,km,ağır hasarsızlık,kg vb.) ekspertizi yapılan araca kaporta/boya ve motor/mekanik garanti poliçesi oluşturmaktadır. Garantinin süresi içerisinde aracınızı garanti altında kullanma imkanına sahip olacaksınız.

Oto Ekspertiz Yaptırmak Zorunlu mu?
2.El Motorlu Kara Taşıtlarının Ticaretine İlişkin Yönetmelik’e (https://otorapor.com/ikinciel-yasasi) göre; ikinci el otomobil veya arazi taşıtı satışı yapan işletme tarafından, satışın yapıldığı tarihten üç gün içinde yapılmış olan ekspertiz raporu şartı aranmaktadır. Bu zorunluluk şahsi alım/satımlar için henüz zorunlu hale getirilmemiştir.

Otorapor Akademi
Otorapor, kendi bünyesinde yetiştirdiği ekspertiz uzmanlarını görevlendirmektedir. Otorapor Akademi bünyesinde eğitimini başarıyla tamamlayan adaylar, eğitimin ardından sertifikalı oto ekspertiz uzmanı olarak görevlendirilmektedir.

Otorapor Bayisi Olmak
Otorapor, denenmiş ve kanıtlanmış başarılarıyla rakiplerinden her zaman bir adım önde yer almaktadır. Bu başarılara ortak olmak için başvuruda(https://otorapor.com/bayilik-franchise-basvurusu) bulunabilirsiniz. Otorapor bayilik şartlarını (https://otorapor.com/bayilik-franchise-sartlari) karşılayan adayların değerlendirme süreci tamamlandıktan sonra bayi açılış süreci başlamaktadır. Ayrıca, farklı bir marka çatısı altında bulunan ekspertiz firmalarının Otorapor’a dönüşüm (https://otorapor.com/Form/Index?id=18) başvuruları da değerlendirilmektedir.

Otorapor Mobil ile Ekspertiz Raporunuz Cebinizde
Otorapor’un güçlü bilişim altyapısının bir ürünü olan Otorapor Mobil(https://otorapor.com/otorapor-mobil) uygulaması ile ekspertiz raporunu istediğiniz her an yanınızda taşıyabilme imkanına sahipsiniz. QR kod(https://www.youtube.com/watch?v=HCrSGecjJ8c&t=262s) uygulamasıyla ekspertiz raporunuzu dijital olarak mobil cihazlarınıza kaydedebilirsiniz.

Eski Ekspertiz Raporunuza Erişin
Rapor sorgulama ekranından (https://otorapor.com/Arac/Rapor) eski ekspertiz raporunuza ulaşabilir, satın almayı düşündüğünüz araç daha önce otoraporlandıysa bu aracın eski ekspertiz raporunu sorgulayabilirsiniz. Sorgulama sonucunda aracın raporunu dijital olarak saklayabilirsiniz.

Otorapor Youtube Kanalı ile Otomobil Gündemi
Birbirinden farklı içeriklerin sunulduğu Otorapor youtube kanalında (https://www.youtube.com/user/otorapor), otomobil gündemine dair gelişmeleri takip edebilir ve otomobil hakkında sıra dışı bilgilere sahip olabilirsiniz. Her hafta paylaşılan eğitici ve bilgilendirici videoları kaçırmamak için youtube kanalımızı ziyaret etmeyi ve abone olmayı unutmayın.

Göz atın

Elektikli araçta bitcoin madenciliği yapılır mı? (https://www.youtube.com/watch?v=vBkIxD9TwRw&t=102s)

Otomobil Sektörüne Balyoz: Çip Krizi (https://www.youtube.com/watch?v=beiVwvZTAo0&t=1388s)

Devamını Göster