Blog

Son Haberler

OTORAPOR Ankara Yenimahalle Merkez Oto Ekspertiz

Ankara Yenimahalle Ekspertiz İkinci el oto pazarı Türkiye genelinde yaygın bir şekilde devam etmektedir. Ancak pazarın en hareketli olduğu iller tabi ki büyük illerdir. Bunlardan bir tanesi de Ankara Yenimahalle olarak bilinir. Otorapor Ankara Oto Ekspertiz ikinci el araç piyasasına büyük katkı sağlayan Ekspertiz firmasıdır

10.03.2020 12:56:47

Plaka Kaybolduğunda Veya Çalındığında Yapılması Gerekenler

Plaka; bir aracın kimliğini oluşturan ve aracın tanınması konusunda kişilere yardımcı olan en önemli vasıtalardan biridir. Fakat günümüzde sahte plakaların kullanımının yaygınlaşması ya da plaka hırsızlığının artması üzerine kişilerin plakaları kaybolduğunda veya çalındığında yapabileceği farklı şeyler meydana gelmiştir. Kişilerin plakaları kaybolduğunda veya çalındığında kişilere yeni bir dizilime göre araç plakası verilecektir.

10.02.2020 00:33:00

LPG Dönüşümü Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Bir arabayı aldıktan sonra o arabanın en büyük masrafı ve belki de sorunu yakıt olacaktır. Yakıt arabanın temel ihtiyaçlarından biri olduğu için alınmaması gibi bir durumu olmayacaktır. Bu sebeple de en uygun yakıt olan LPG tercih edilmelidir. LPG benzine kıyasla çok daha uygun fiyatlıdır ve düzenli kullanım durumunda ciddi anlamda karlar elde edilebilecektir.

10.02.2020 00:31:53

Hava Yastığı Nasıl Çalışılır?

Araç içerisinde olası bir kazada yaralanma ve can kayıplarını önlemek ya da en aza indirmek adına koruma sistemlerinden biri olan Airbag veya diğer adı ile hava yastıkları günümüzde pek çok araçta kullanılan bir koruma sistemi olmuştur. Hava yastığı her durumda açılan bir aparat değildir, sadece gerekli koşullarda koşula bağlı olarak açılmaktadır. Bu sebeple de hava yastığının nasıl ve hangi durumlarda çalıştığını bilmek bizim için önemlidir.

5.02.2020 18:24:18

Ehliyet Kaybedildiğinde Yapılması Gerekenler

Ehliyet, kişilerin yetkili bir sürücü olduğunu ve kullandıkları aracı kullanabilmeleri için tüm yetkilerinin var olduğunu gösteren bir belgedir. Bu sebeple de araç kullanırken veya benzeri durumlarda mutlaka yanında taşımaları gerekmektedir. Bazı durumlarda ehliyet kaybolabilir veya çalınabilir. Bu gibi durumlarda ehliyetin yeniden çıkarılması adına yapılması gereken bazı şeyler vardır.

5.02.2020 18:23:24

Egzoz Bakımı Nasıl Yapılır

Egzoz bakımı araçlar için hayati öneme sahiptir. Egzoz, motor da yanmakta olan akaryakıt gaz çıkışının sağlıklı olarak dışarı aktarılmasını sağlayan bir parçadır. Zaman içerisinde egzoz kurum dolması sebebi ile egzoz kurum temizleme yapma gereği ortaya çıkabilir. Bazen de aracı bir yere çarptığınız da benzer sorunlar oluşabiliyor.

5.02.2020 00:26:24

Araçta Su Kaçağı Nedenleri Bilinmesi Gerekenler

Araçta devir daim pompası, hortum, silindir vb. birçok farklı aksamda değişik şekillerde su kaçakları oluşabilir. Aracınızda meydana gelebilecek olan su kaçırma problemleri hakkında bilmeniz gerekenleri bu yazımızda öğrenebilirsiniz.

5.02.2020 00:24:12

Araç Temizliğinde Doğru Bilinen Yanlışlar

Araç temizliği iç araç temizliği ve dış araç temizliği olarak ikiye ayrılır. Kişiler dış araç temizliğini genellikle Petrol ofislerinde hazır bir şekilde yapabilseler de iç araç temizliği biraz daha dikkat ve çaba isteyen bir temizliktir. Yine de en çok kirlenen yer aracın iç kısmı olduğu için araç sahipleri aksatmadan aracın içini temizlemelidir. Araç içi temizliğinde pek çok kişinin sıklıkla yaptığı ama aslında yanlış olan bazı davranışlar bulunmaktadır.

1.02.2020 17:30:26

Araç Ruhsatı Kaybedildiğinde Yapılması Gerekenler

Araç ruhsat belgesi, bir aracın kimliğidir. O aracın tanınması için gerekli olan tüm bilgi ve özelliklerin içerisinde yer aldığı araç ruhsat belgesi içeriğinde araç sahibinin ve aracın belli başlı tüm bilgilerinin içerisinde yer aldığı bir belgedir. Araç ruhsatı kaybedildiğinde birtakım tehlikeleri de beraberinde getirir bu nedenle kaybeden kişinin yapması gerekenler vardır.

1.02.2020 17:29:54

Araç İncelerken Yapılması Gerekenler

Birçok insan, sıfır arabaların oldukça fazla pahalı olması nedeni ile ikinci el piyasasına yönelmekte ve araçlarını ikinci el olarak almaktadır. Ancak ikinci el araç alacak olan kişilerin de dikkat etmesi gereken noktalar olduğunu da belirtmeliyiz. Bu yazımızda sizlere ikinci el araç incelemelerinde yapılması ve dikkat edilmesi gereken noktalar hakkında bilgiler vereceğiz.

31.01.2020 12:46:19

Araç Çizikleri Nasıl Giderilir?

Aracın dış yüzeyi pek çok alana temas ettiği için kolay bir şekilde çizilebilir veya başka hasarlar alabilir. Çizilen ya da hasar gören araçlar hem görsellik olarak pek iyi durmaz hem de aracın maddi değerini düşürebilir. Erkenden fark edilen ve bazı belirli yöntemler kullanılarak hasarı giderilen araçların çizikleri yok edilebilir. Erkenden düzeltilmeyen çizikler tamamen araçta daha büyük ve daha kalıcı hasarlar bırakabilir.

31.01.2020 12:45:26

Sıfır Otomobil mi ikinci el otomobil mi

İkinici el otomobillerin fiyatlarının da düşmesi ile birlikte alıcılar sıfır Otomobilden ikinci el otomobil almaya geçiş yaptı. Bunun en önemli nedeni elbette ki uygun fiyatlardır. İkinci el araç pazarları indirimler ile alıcıya istediği fiyatı vermektedir.

30.01.2020 14:12:58

Oto Ekspertiz Nedir

İkinci el araç alım satımlarında aracın daha önceki hasar kayıtları, değişen parçaları, bozulan kısımları veya risk oluşturan parçalarını belirlemekte kullanılmaktadır. Bu konuda özellikle alıcı çok dikkatli olmalıdır. Son zamanlarda ikinci el araç alım satımlarında ortaya çıkan aldatmacalara kanılmamalıdır. Bazı satıcılar otomobili olduğundan daha fazla özelliği varmış gibi göstererek satmaya çalışmakta, olan hasarı gizlemektedir. Bu durumda alıcı sonrasında çok fazla sorun ile karşılaşır. Bu tür sorunlar ile karşılaşmamak için Müşteri satıcıdan oto Ekspertiz raporu istemelidir. Sadece hasar olarak değil aracın içine veya dışına eklenen herhangi bir ekstra parça da bu şekilde belirlenebilir.

30.01.2020 14:12:28

Lastiklerinizin Ömrünü Uzatmak İçin İpuçları

Araç lastikleri kısa süre içerisinde yıpranabilen yapıda oldukları için doğru düzgün kullanmak ve kullanımı esnasında bazı şeylere dikkat etmek gerekir. Bu sayede lastiklerin ömrü uzun olacak ve kişiler sürekli lastik değiştirme problemi yaşamayacaktır. Lastik çok ekonomik bir şey olmadığı için kimse erkenden lastiklerini kaybetmek istemez. İşte bu sebeple lastiklerin ömrünü uzatmak için bazı yöntemler vardır.

30.01.2020 14:11:40

Keyifli Araba Sürme Rehberi

Araba sürmek aslında zorunluluk ya da mecburiyet olmadığı gibi çok keyif veren güzel hobilerden bir tanesidir. Aracı bir yerden bir yere gitmek için kullansak da sürüş deneyimini olumlu ya da olumsuz etkileyen pek çok etken vardır. Peki bu etkenler nelerdir ve nasıl en keyifli araba sürme deneyimi yaşanmış olur?

30.01.2020 14:10:33

İkinci El Araç Alım Tavsiyeleri

Araç almak isteyen birisi genellikle ilk olarak aracın özelliklerine, görünümüne, fiyatına, konforuna ve donanımına dikkat etmektedir. Ancak ikinci el otomobillerin alım oranı sıfır otomobile göre çok fazla artmış bulunmaktadır.

30.01.2020 14:10:00

Araçta Su Kaçakları Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Araçların farklı bölümlerinde farklı şekillerde su kaçağı gerçekleşebilir. Bu su kaçaklarını en erken vakitte tespit edip gidermek oldukça önemlidir.

30.01.2020 14:09:22

Araç Temizliğinde Doğru Bilinen Yanlışlar

Araç temizliği iç araç temizliği ve dış araç temizliği olarak ikiye ayrılır. Kişiler dış araç temizliğini genellikle Petrol ofislerinde hazır bir şekilde yapabilseler de iç araç temizliği biraz daha dikkat ve çaba isteyen bir temizliktir. Yine de en çok kirlenen yer aracın iç kısmı olduğu için araç sahipleri aksatmadan aracın içini temizlemelidir. Araç içi temizliğinde pek çok kişinin sıklıkla yaptığı ama aslında yanlış olan bazı davranışlar bulunmaktadır.

30.01.2020 14:07:19

Araç İncelerken Yapılması Gerekenler2

Yeni bir araç alacak olan müşteriler aracı almadan önce mutlaka çok iyi bir şekilde incelemelidir. Arabayı iyice tanımalı, eksikleri ve sorunları tespit etmeye çalışmalıdır. Zaten sonrasında oto ekspertiz raporu ile aracın tüm hasarlarına bakılabilecektir. Ancak bunun öncesinde alıcının aracı keşfetmesi daha önemlidir. Sonrasında sorun çıkaramaması için bu tür detaylar ile ilgilenilmelidir.

30.01.2020 14:05:14

Yolculuk Sırasında Yapılması Gerekenler

Yolculuklar şehir içinde olabileceği gibi şehirler arasında ve uzun mesafeli de olabilir. Bu yolculuklara şehir içindeki yolculuklar gibi muamele etmeden özel bir hazırlıkla gitmek yol konforu açısından çok daha iyi olacaktır. Yolculuk öncesinde alınması gereken tedbirler olduğu gibi yolculuk esnasında da uyulması gereken tedbirler vardır.

30.01.2020 14:03:43

Yolculuk Öncesi Yapılması Gerekenler

Araba yolculuğu öncesinde ve yolculuk esnasında pek çok yapılması gereken zorunluluğu beraberinde getirir. Araba yolculukları öncesinde yapılması gerekenler genellikle uzun yola çıkacak kişiler için gerekli olsa da şehir içinde olacak kişiler de gerek görmesi durumunda yolculuk öncesi yapılması gerekenleri uygulayabilir.

30.01.2020 14:03:02

Aracınızın Çalınmasını Önlemek İçin Nelere Dikkat Etmeli?

Günümüzde maalesef ki araç hırsızlığı veya araçların herhangi bir parçasının hırsızlığı sıkça görülen hırsızlık olaylarından bir tanesidir. Kişiler bu konuda araçlarını ve araç parçalarını güvene almak için bazı tedbirlere uyabilirler.

30.01.2020 14:02:18

Aracınıza Uygun Motor Yağı Seçimi

Motor yağı hemen hemen her anlamda motorun sağlığı için çalışan ve hasar görmesini engellemek üzere görev edinen yağ çeşididir. Motor yağının bitmesi veya azalması gibi durumlarda pek çok aksaklık boy göstermektedir. Motorun sağlıklı bir şekilde görevine devam etmesi adına motor yağı kullanılmalıdır. Motor yağı hemen her marka araç için değişiklik gösteren yağlardan biridir. Peki ideal motor yağı nasıl bulunur?

30.01.2020 14:01:17

Yakıt Tasarrufu Yapılabilmesi İçin Sürücülerin Dikkat Etmesi Gerekenler

Yakıt fiyatları sebebi ile ister LPG ister de dizel araç kullanılsın yakıt tasarrufu yapmak son derece önemlidir. Bu nedenle kişiler yakıt tasarrufu yapmak için takip edebileceği yolları izleyerek minimum düzeyde yakıt harcamayı amaçlarlar. Yakıt tasarrufu hem şehir içinde hem de şehir dışında yapılabilir.

16.01.2020 16:37:35

Şanzıman Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Şanzıman araç kullanıcılarının bir kısmı tarafından hiç bilinmese bile aslında sürekli olarak yapılan vites atma hareketi bile şanzıman dahilindedir. Şanzıman motorda yer alır, fizik sistemi ile belirlenmiş pek çok görevi yerine götürmekle yükümlüdür. Bu araç parçasının birden fazla modeli mevcuttur.

16.01.2020 16:36:57

Oto Ekspertiz Nasıl Yapılır?

Oto ekspertiz, aldığınız ya da almakta olduğunuz araçlar için, oluşabilecek çeşitli sorunların ortaya çıkarılması amacı ile uzman ve profesyonel bir ekip tarafından yapılan çeşitli test uygulamalarıdır. Gelişmekte olan teknoloji ile beraber otaya çıkmış olan bu uygulama, ikinci el araç alacak kişilerin mağduriyetini önleme amaçlı olarak oldukça fazla tercih edilen bir hizmettir.

15.01.2020 17:15:21

Motorun Hararet Yapmasının Sebebi ve Çözümü

Motorun hararet yapması önceden eski araçlar sayesinde kaput üzerinden dumanlar çıkarak çok kolay bir şekilde anlaşılabilirdi. Fakat modern araçlarda motor hararet yapsa dahi duman çıkma gibi bir durum olmadığı için kişiler bazı göstergeler aracılığı ile motorun hararet yapıp yapmadığını kontrol edebilir ve hararet yapması durumunda harareti gidermek adına adım atabilir.

15.01.2020 17:13:45

LPG ve Dizel Arasındaki Fark Nedir?

Araçlarda ki yakıt türü ve bu yakıt türlerine göre iki motor sistemi mevcuttur. Bir, LPG adı verilen benzinli araçlar, diğeri de dizel araçlardır. Herkes araçlarına motor tercihi yaparken bu iki motor ve yakıt türünü kıyaslayarak isteklerine en uygun motor tipinin kullanımını seçer. İki motor tipi arasında sürüş deneyimi farkları, ekonomik farklar ve daha birçok fark mevcuttur bu nedenle seçilecek olan araç oldukça önemlidir.

14.01.2020 12:28:18

LPG Dönüşümü Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Günümüz zamanında, araç kullanımlarında ekonomi de kıyaslandığı takdirde, benzin fiyatlarının oldukça fazla cep yaktığını söyleyebiliriz. Bu yakıt türleri arasından en ekonomik olan yakıt türünün LPG olmasından ötürü, benzinli araç kullanan birçok sürücü de araçlarına bu yakıt sistemini taktırarak ekonomik bir yolculuk yapmaktadır. Ancak LPG taktırmak, çeşitli performans düşüklüğü, çalışma sorunları ya da gaz kaçağı gibi sorunlar da oluşturabilir. Bu gibi sorunların önüne geçmek adına sizler için yazmış olduğu LPG dönüşümü hakkında bilinmesi gerekenler yazımız ile beraber detaylı olarak bilgi edinebilirsiniz.

14.01.2020 12:25:25

Kaportadaki Plastik Parçalar Nasıl Boyanır?

Kaporta kısmında var olan plastik parçaların boyanması oldukça büyük bir dikkat ister bu nedenle hata yapabileceğini varsayan ya da daha usta bir kişinin boya konusunda yardımcı olmasını isteyen kişiler uzman birinden yardım alabilir. Ancak bu parçaları kişilerin tek başına boyaması da mümkündür. Şöyle ki genelde hasarlı bölge boyanacağı için direkt boya yapmaktan ziyade uygulanması gereken bazı aşamalar vardır.

14.01.2020 12:23:16

Fren Hidroliği Neden Önemlidir?

Çeşitli madde karışımlarından oluşmakta olan fren hidroliği, aracın fren performansı açısından oldukça önemli bir maddedir. Frene basıldığı zamanda, fren hidroliği, oluşan basıncı frene ileterek oldukça yüksek bir ısıya maruz kalır. Ancak eğer kalitesiz bir fren hidrolik yağı kullanılıyor ise, yüksek ısıdan ötürü çabuk kaynayacak ve bu durumda frenlerin normale göre verimi düşerek fren mesafesi ve performans konusunda olumsuz durumlara sebebiyet verecektir. Kaynamakta olan fren hidrolik yağı, tazyikli buhar balonları oluşturur ve bununla beraber, her fren pedalına basıldığı zaman, verilmesi gereken tepkiyi sağlayamaz. Yani kısaca frene basıldığında tabana kadar iner. Bu nedenle hidrolik yağı sürekli kontrol edilmeli ve kaliteli ürünler tercih edilmelidir.

14.01.2020 12:21:11

Dizel Motor Bakımının Püf Noktaları

Bir aracın kullanacağı enerjiyi temin etmesi için iki çeşit yakıt vardır. Bu yakıtlar dizel ve benzin olarak sınıflandırılabilir. Her araç sahibi kendi aracına uygun ve ihtiyaçları doğrultusunda yakıt seçimi yapmalıdır. Dizel özellikleri göz önünde bulundurulunca benzine kıyasla daha fazla tercih edilen bir yakıttır. Dizel araç kullanan kişilerin belli periyotlar ile aracın bakımını yapması gerekir. Yakıt için ne gibi bir bakım gerekebilir düşüncesi tamamen yanlıştır.

10.01.2020 09:53:08

Çocuğunuz İle Doğru Araba Kullanmak

Araç kullanımı esnasında herkes sadece yola odaklanmalıdır. Bu sebeple küçük çocuklar maalesef araba kullanan kişiye rahatsızlık verebilir veya yük olabilir. Bu sebeple çocuğunuzla doğru bir şekilde araba kullanmak istiyorsanız bu yazı sizin için.

10.01.2020 09:50:34

Boyasız Göçük Düzeltme Nedir ve Nasıl Yapılır?

Boya yardımı almadan ve aracın değerini düşürtmeden göçükleri onarmak mümkündür. Boyasız ve büyük ekipmanlar olmadan düzeltilebilecek olan bu göçükler küçük hasarlar olmaktadır. Büyük hasarları boya yardımı olmadan düzeltmek pek mümkün değildir. Boyasız göçük düzeltme işleminde hasarın türüne ve şekline bağlı olarak birden fazla farklı teknik kullanılabilir.

9.01.2020 10:17:18

Araçlarda Periyodik Bakımın Önemi Nedir?

Araçlarda periyodik bakımı pek çok kişi yaptırmasa bile yaptıran kişilerin çok faydasını gördüğü, hatta araç sağlığı ve kullanıcı güvenliği açısından mutlaka yapılması gereken uygulamalardan bir tanesidir. Periyodik bakım olarak hafife alınan bakım tüm aracın bir problemi olup olmadığını, problemi varsa bu problemin çözümünü araç sahiplerine sunmaktadır.

9.01.2020 10:09:06

Araç Yangınlarına Nasıl Müdahale Edilir?

Araçlarda oluşabilecek yangın durumu, oldukça tehlike saçan durumlardan biridir. Araç yangınlarında, teknik bir arıza ya da insan kaynaklı olarak oluşabilmektedir. Teknik arıza olarak kısa devre, sıcak egzoz ya da ateşleyici gibi sistemler ile oluşmaktadır.

8.01.2020 16:29:47

Araç İncelerken Yapılması Gerekenler

Birçok insan, sıfır arabaların oldukça fazla pahalı olması nedeni ile ikinci el piyasasına yönelmekte ve araçlarını ikinci el olarak almaktadır. Ancak ikinci el araç alacak olan kişilerin de dikkat etmesi gereken noktalar olduğunu da belirtmeliyiz. Bu yazımızda sizlere ikinci el araç incelemelerinde yapılması ve dikkat edilmesi gereken noktalar hakkında bilgiler vereceğiz.

8.01.2020 16:23:04

Aracınıza Ses Sistemi Takarken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Araçlarda var olan ses sisteminin yetersiz görülmesi durumunda dışarıdan ek ses sistemi araç sisteminin içerisine eklenebilir. Her ne kadar araç içerisinde ses sistemi olsa da araç kullanan kişiler enerjilerine eşlik edecek, dinledikleri müzikten zevk alacakları ses sistemleri arıyor. Bu ses sistemlerine sahip olmak için de dışarıdan ek olarak sistem alıyor ve kendi aracının içerisine taktırıyor.

7.01.2020 10:14:21

Aracın Pert Olması Durumunda Yapılması Gerekenler

Kaskosu bulunmakta olan araçların çeşitli hasarlar ile beraber pert olması durumunda, oldukça karmaşa yaşanmaktadır. Pert durumu ise, aracın yüzde yetmiş oranında ya da daha fazla hasar oluşması ile beraber onarım masraflarının sigorta değerine yaklaşması ile beraber tanımlanabilir. Araç perti ile beraber çeşitli olayların uygulanması, sigortadan faydalanmak için oldukça önemli bir durumdur.

7.01.2020 10:03:45

Aracın İç Kısmı Nasıl Temizlenir?

İkinci el araç satın alacak kişiler veya satacak kişiler arabanın en çok kirlenen bölgesi olan iç kısmının temizliği konusunda çok dikkatli olmalıdır. Her araba satılmadan önce mutlaka temizlenmelidir. Kişiler arabanın dışının bakımını belirli zaman aralıklarında yapsalar da asıl temizlenmesi gereken yer olan içinin temizliğini ihmal edebilirler.

6.01.2020 12:05:08

Aracın Aküsü Neden Biter? Akü Bitince Ne Yapmak Gerek?

Yolda kalan araçların büyük bir çoğunluğu akünün bitmesi sebebi ile yolda kalıyor. Beş altı yıl aralıklar ile değişmesi gereken akülerin nasıl olur da hemen bittiği konusunda pek çok uzman görüş mevcut. Akü hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için yazının devamını okuyabilirsiniz.

6.01.2020 11:50:41

Konak Oto Ekspertiz

İkinci el oto pazarı Türkiye genelinde yaygın bir şekilde devam etmektedir. Ancak pazarın en hareketli olduğu iller tabi ki büyük illerdir. Bunlardan bir tanesi de İzmir olarak bilinir. İzmir Konak, ikinci el araç piyasasına büyük katkı sağlayan ilçeler arasındadır.

23.08.2019 13:50:11

Zeytinburnu Nöbetçi Noter

Noterler vatandaşlarla kanunlar arasındaki bağı kurarak; vatandaşların herhangi bir biçimde mağdur olmamasını ve kanun tarafından çıkarların garanti altında tutulmasını sağlayan bir faaliyet içerisinde yer almaktadır. Aynı zamanda da son dönemlerde ortaya çıkan nöbetçi noter uygulaması da vatandaşların haklarının daha da kolay bir biçimde desteklenmesinde yardımcı olmaktadır. Zeytinburnu nöbetçi noter birimi de bunlara örnek olarak sayılabilecek bir hizmet verebilmektedir.

18.07.2019 15:41:37

Üsküdar Nöbetçi Noter

Noterler; hukuk lisans diplomasına sahip olduklarından ötürü; kişilerin ya da kurumların var olan yasal işlemleriyle yakından ilgilenmektedirler. Noterlerin bu uygulamasından dolayı ticari ya da yasal süreçler içerisinde bulunan herkesin; noterlerin kapısını çaldıkları söylenebilmektedir. Ancak mesai saatler dışında yakın zaman öncesine kadar ulaşamadıkları noterlere; nöbetçi noter uygulaması sayesinde etkili hizmetlerinden yararlanabileceklerdir. Noterlerin nöbet usulüne bağlı olarak ortaya çıkan hizmetleri; Üsküdar nöbetçi noter içerisinde de görülebilmektedir. Üsküdar nöbetçi noter seçeneklerinden herhangi bir zaman kollamada yararlanabilmek oldukça kolay bir biçimde gerçekleştirilebilecektir. Nöbetçi noterlerin, kişi ya da kurumların yasal işlemlerini anında gerçekleştirebilmesi ve gerekli onay ya da tescil faaliyetlerini yürütebilmesi konusunda kusursuz bir yol izlediği de bilinmektedir.

18.07.2019 15:38:49

Ümraniye Nöbetçi Noter

Noterlerin sunmuş oldukları onay ya da tescil işlemlerinden yararlanarak; kendi hayatlarına adapte etmek isteyen vatandaşların; herhangi bir olumsuzlukla karşı karşıya kalmamaları konusunda bu tip sonuçları elde edebilmeleri söz konusu olabilmektedir. Ümraniye nöbetçi noter konusunda da mesai saatleri dışında ya da tatil günlerinde de tüm bu işlemleri hayata geçirmeleri an meselesidir.

18.07.2019 15:35:45

Tuzla Nöbetçi Noter

Noterlerle ilişkisi olan vatandaşların zaman zaman mesai saatlerinden yakındıkları bilinen bir durumdur. Bu olumsuz gelişmenin önüne geçmek ve vatandaşların işlerinde gecikme ya da aksaklığın yaşanmasını önlemeye dayalı olarak da nöbetçi noter çalışmalarının aktif olarak gerçekleştirildiği bilinmektedir. Tuzla nöbetçi noter seçenekleriyle istenilen her zaman; mesai saati ya da tatil günleri fark etmeden bu işlemlerin kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilmesi mümkündür.

18.07.2019 15:32:56

Şişli Nöbetçi Noter

Vatandaşların hukuki yollardan tüm işlemlerini gerçekleştirmeleri konusunda aracılık ederek; tarafların herhangi bir biçimde mağdur olmalarını engelleyecek çalışmalara yer veren noter kurumlarının çalışma saatleri vatandaşlara gereken desteği sağlayabilmeleri konusunda engel teşkil edebiliyor. Şişli nöbetçi noter de tam olarak bu konuda vatandaşların zaman sorunu olmadan yasal işlemlerini tamamlamaları konusunda da başarılı bir yapıda yer almaktadır.

18.07.2019 14:43:01

Şile Nöbetçi Noter

Hukuki düzenin etkili bir biçimde işlemesi konusunda ve herhangi bir kargaşa ortamına bağlı usulsüzlüklerin yaşanmaması noktasında noterler devreye girmektedir. Noterlerin faaliyetleri bu şekilde gerçekleştirilecek olup; tarafların haklarını korumaya dayalı olarak gerçekleştirilen anlaşmalarda aracı tarafı olarak adlandırılmaktadır.

18.07.2019 14:34:56

Sultangazi Nöbetçi Noter

Yasalar doğrultusunda hizmet vererek; vatandaşların var olan problemlerini ya da satış işlemlerini gerçekleştirme konusunda etkili bir yol izleyen noterlerin; diğer tüm kurumlar gibi belirli bir çalışma saati vardır. İşlemlerinin aciliyeti olan ve bu saatler içerisine yetiştiremeyen kişilerin mağdur olmaması adına Sultangazi nöbetçi noter gibi kurumların devamlı olarak açık olduğu söylenebilmektedir.

18.07.2019 14:32:28

Sultanbeyli Nöbetçi Noter

Resmi yollarla var olan anlaşmazlıkları gidermek adına faaliyetlerini gösteren noterler; önceki zaman dilimlerinde sadece hafta içi mesailerini gerçekleştiriyorlardı. Ancak Sultanbeyli nöbetçi noter gibi seçenekler; mesai saatleri dışında da vatandaşlara gerekli hizmeti sağlaması bakımından etkili bir çalışmayı ortaya koyuyorlardı. Resmi yollarla vatandaşların haklarını hukuki bir biçimde çözmek adına Sultanbeyli nöbetçi noter hizmetleri sayesinde kişilerin kendilerini herhangi bir zarardan korumak adına da yetkili kişiler olarak öne çıkmaktadır.

18.07.2019 14:29:39

Bahçelievler Nöbetçi Noter

Noter kurumları yasal faaliyetlerini gerçekleştirilmesi aşamasında vatandaşların ya da firmaların en etkili unsurları sağlayabilmesi aşamasında da etkin bir yol izlemektedir. Aynı zamanda da nöbetçi noter uygulamaları sağlaması anlamında da yakın zamanda devreye girebilmektedir. Bahçelievler nöbetçi noter seçenekleri doğrultusunda da en uygun hizmetlerin zaman fark etmeden sağlanabilmesi söz konusudur.

18.07.2019 14:26:47

Adalar Nöbetçi Noter

Noterlerle ilgili işlemleri bulunan ve hukuksal mecrada onay ya da tescil gibi faaliyetleri yürütmek isteyen tüm vatandaş ya da kurumların istedikleri sonuçlara erişebilmeleri mümkün olacaktır. Aynı zamanda da sunulmakta olan nöbetçi noter uygulamasıyla beraber zaman fark etmeksizin bu tip hizmetleri hayata geçirebilecekleri de gözlemlenebilecektir. Adalar nöbetçi noter ile de gerekli tüm işlemlerini zaman kaybetmeden ya da aksaklığa uğratmadan tamamlayabilme şansları bulunacaktır.

18.07.2019 14:23:58

Sancaktepe Nöbetçi Noter

Sancaktepe Nöbetçi Noter olmanın belirli birkaç şartı bulunmakta. Noter olmuş herkesin bu şartları sağlama zorunluluğu bulunuyor. Şartların en başında hukuk fakültesinde öğrenim görmek gelmekte. 4 yıllık hukuk fakültesinden mezun olma şartı sağlanmış olmalı. Bir diğer şart ise yaş sınırı. 25 ve üstü yaşlarda olunması gerekiyor. 25 yaşın altındaki kişiler noter olma hakkı sağlayamazlar. Noter olmanın bir diğer şartı ise hakim, savcı, avukat veya akademisyen olarak 4 yıl boyunca görev alınmış olması gerekmekte.

18.07.2019 13:50:18

Pendik Nöbetçi Noter

Noterin iki türlü anlamı vardır. Bunların ilki ; çeşitli dokümanları sıraya koyan ve onaylayan kişi yani kamu görevlisidir, ikinci bir anlamı ise ; bu kamu görevlisinin yani noterin çalıştığı iş yeri/binadır. Pendik Nöbetçi Noter, çeşitli sözleşmeleri, alım-satım işlerini, belgeleri onaylamak için şu an hizmettedir. Noterler hafta içi 08.00 ile 17.00 arasında çalışmaktadır. Hafta sonu çalışan noterlikler nöbetçi noterlerdir.

18.07.2019 13:47:40

Maltepe Nöbetçi Noter

Bir bölge de noterlik yapabilmek için, o bölgede belirlenen noter sayısının öğrenilmesi gerekir. Maltepe ilçesinde noterlik yapmak isteyen kişi, ilk başta Maltepe deki noter sayısını öğrenmeli ve eksik ise noter başvurusunda bulunmalı. Maltepe ilçesinde Noter olacak kişi, hafta sonları Maltepe Nöbetçi Noter olmayı da göz önünde bulundurmalı. Bir ilçede yeni noterlik için başvuru yapılırsa, kıdem bakımından en eski başvuru değerlendirmeye alınır.

18.07.2019 13:45:53

Küçükçekmece Nöbetçi Noter

İstanbul’un her ilçesinde bulunan noterler, Küçükçekmece’de Küçükçekmece Nöbetçi Noter adıyla hafta sonları işlemleri yapabilmekte. Notere giden kişiler, hukuki şekilde düzenlenmiş evraklarını onaylatabilirler. Noter, bir evrakı inceler, uygun bulmaz ve hukuki açıdan onaylamazsa, artık o evrakın bir hükmü kalmamıştır.

18.07.2019 13:44:05

Kartal Nöbetçi Noter

Noter, insanların yasalar önünde işlemlerini tamamlamasında, düzenlenmesinde ve onaylanmasında görevli kişidir. Noter ayrıca hukuki güvenliği sağlamak ve anlaşmazlıklarını çözmek için görevli kişi olarak ta bilinir. Her ilçede Noterlik bulunmaktadır. Noter olabilmek için Hukuk Fakültesi Mezunu olmak ve noterlik belgesine sahip olmak gerekmektedir.

18.07.2019 13:42:07

Esenyurt Nöbetçi Noter

Nöbetçi noterlerin, asıl noterlerden farkı hafta sonları da görev almaktır. Hukuk güvenliğinin sağlanması konusunda yardımı dokunan noterler, anlaşmazlıkların da önüne geçerler. Mahkeme, adliye gibi hukuk ile yükümlü yerlerin çevrelerinde yer alırlar. Bütün noterler gibi, Esenyurt Nöbetçi Noter ‘ide Türkiye noterler birliğine üyedir. Özel ofislerde görevlerini sürdürürler. Ofislerine, noterlik denir. Noterlik dairesinde, tek temel görevli Noterdir. Noter dışında, ikinci temel görevli olarak stajyer noter bulunur. İki temel görevli dışında görevli bulunmaz. Evrakları inceleyip, onaylan kişi noterdir.

18.07.2019 13:32:58

Esenler Nöbetçi Noter

Noter, bireylerin haklarını güvenceye alan, olası bir anlaşmazlıkların önüne geçen ve bunların hukuki süreçlerini düzenleyip, onaylayan kişidir. Noterler, devlet dairelerinin yakın çevresinde faaliyet gösterir. Esenlerde bulunan noterler, diğerleri gibi numaralandırılmış şekilde, özel ofis ve daire katlarında görevlerini sürdürürler. Yurt dışından gelenler ise noter onayı için elçilik veya konsolosluklara gitmek zorundadır.

18.07.2019 13:29:52

Çekmeköy Nöbetçi Noter

Noterin iki türlü anlamı vardır. Çeşitli dokümanları sıraya koyan ve onaylayan kişi yani kamu görevlisi, diğer i bir anlamı ise ; bu kamu görevlisinin yani noterin çalıştığı, özel ofis olan noterliktir. Çekmeköy Nöbetçi Noter, çeşitli sözleşmeleri, alım-satım işlerini, belgeleri onaylamak için her an hizmettedir. Noterler hafta içi 08.00 ile 17.00 arasında çalışmaktadır. Yeni düzenleme ile hafta sonları da çalışan noterler bulunmaktadır.

18.07.2019 13:27:41

Çatalca Nöbetçi Noter

Bir bölge de noterlik yapmak için, o bölgede belirlenen noter sayısının öğrenilmesi gerekir. Çatalca ilçesinde noter görevini üstlenecek kişi, ilk başta o bölgedeki noter sayısını öğrenmeli ve eksik ise noter başvurusunda bulunmalı. Çatalca ilçesinde Noter olacak kişi, Çatalca Nöbetçi Noter olmayı da göz önünde bulundurmalı. Bir ilçede yeni noterlik için başvuru yapılırsa, kıdem bakımından en eski başvuru değerlendirmeye alınır.

18.07.2019 13:24:13

Büyükçekmece Nöbetçi Noter

Büyükçekmece Nöbetçi Noter olmanın belirli birkaç şartı bulunmakta. Noter olmuş herkesin bu şartları sağlama zorunluluğu bulunuyor. Şartların en başında hukuk fakültesinde öğrenim görmek gelmekte. 4 yıllık hukuk fakültesinden mezun olma şartı sağlanmış olmalı. Bir diğer şart ise yaş sınırı. 25 ve üstü yaşlarda olunması gerekiyor.

18.07.2019 13:22:02

Beyoğlu Nöbetçi Noter

Noter, insanların yasalar önünde işlemlerini tamamlamasında, düzenlenmesinde ve onaylanmasında görevli kişidir. Noter ayrıca hukuki güvenliği sağlamak ve anlaşmazlıklarını çözmek için görevli kişi olarak ta bilinir. Her ilçede Noter binası bulunmaktadır. Noter olabilmek için Hukuk Fakültesi Mezunu olmak ve noterlik belgesine sahip olmak gerekmektedir.

18.07.2019 12:09:49

Beylikdüzü Nöbetçi Noter

Bir bölge de noterlik yapmak için, o bölgede belirlenen noter sayısının kaç olduğunun öğrenilmesi gerekmekte. Beylikdüzünde noter görevini üstlenecek olan kişi, ilk başta o bölgedeki noter sayısını öğrenmeli ve eksik ise noter başvurusunda bulunulmalı. Beylikdüzü bölgesinde Noter olacak kişi, Beylikdüzü Nöbetçi Noter olmayı da göz önünde bulundurmalı. Bir bölgede yeni noterlik için başvuru yapılırsa, kıdem bakımından en eski başvuru değerlendirmeye alınır.

18.07.2019 12:07:15

Beykoz Nöbetçi Noter

Noterin iki türlü anlamı vardır. Bunların ilki ; çeşitli dokümanları sıraya koyan ve onaylayan kişi yani kamu görevlisidir, ikinci bir anlamı ise ; bu kamu görevlisinin yani noterin çalıştığı özel ofis, noterliktir. Beykoz Nöbetçi Noter, çeşitli sözleşmeleri, alım-satım işlerini, belgeleri onaylamak için her an hizmettedir. Noterler hafta içi 08.00 ile 17.00 arasında çalışmaktadır. Hafta sonu çalışan noterlikler nöbetçi noterler olarak adlandırılır.

18.07.2019 12:02:19

Beşiktaş Nöbetçi Noter

İstanbul’un her ilçesinde bulunan noterler, Beşiktaş tada, Beşiktaş Nöbetçi Noter adıyla hafta sonları işlemleri yapabilmekte. Notere işi düşen kişiler, hukuki şekilde düzenlenmiş evraklarını onaylatabilirler. Noter, bir evrakı inceler, uygun bulmaz ve onaylamazsa, artık o evrakın bir hükmü kalmamıştır.

18.07.2019 11:57:27

Bayrampaşa Nöbetçi Noter

Noterler, gündelik hayatımızda sık sık ziyaret ettiğimiz yerlerdir. Ev veya araba satın alırken mutlaka noterlere uğrarız. Bu satın alımlarımızda mutlaka noterlere uğramamız gerekmektedir, aksi takdirde bu anlaşmayı resmiyete dökmemiş oluruz.

18.07.2019 11:31:12

Kağıthane Nöbetçi Noter

Noterin iki türlü anlamı vardır. Bunların ilki ; çeşitli dokümanları sıraya koyan ve onaylayan kişi yani kamu görevlisidir, ikinci bir anlamı ise ; bu kamu görevlisinin yani noterin çalıştığı iş yeri/binadır. Kağıthane Nöbetçi Noter, çeşitli sözleşmeleri, alım-satım işlerini, belgeleri onaylamak için şu an hizmettedir. Noterler hafta içi 08.00 ile 17.00 arasında çalışmaktadır. Hafta sonu çalışan noterlikler nöbetçi noterlerdir.

15.07.2019 13:42:48

Kadıköy Nöbetçi Noter

Noter, kişi/kişilerin belgelerini veya işlemlerini düzenleyen, onaylayan ve süreci takip eden kamu görevlisidir. Ayrıca noterler tercüme metinlerini de onaylanmasını sağlar. Yani ; sözleşmeler, mahkeme tutanakları, patent onayı, evlilik gibi şeyler noter onayından geçmesi gerekmektedir fakat noter onayı için belirli bir ücret ödenmek zorundadır. Sayfa sayısı, metnin niteliği, metnin uzunluğu ve metinde geçen ifadeler noter onay ücretini belirlemektedir.

15.07.2019 13:39:39

Güngören Nöbetçi Noter

Noterlik hizmetini yapan kişilere noter denir. Noterler çeşitli ; beyanname, vasiyetname, beyanname, ibraname ve tespit tutanağı gibi belgeleri inceleyip onaylayan kişilerdir. Şu anda ülkemizde en kalabalık kamu kuruluşlarından biri noterdir. Noterler günümüzde çok fazla rağbet gören mesleklerden birisidir. Bunun nedeni yüksek gelirlerde maaşlar almasıdır fakat bir dezavantajı çok yoğun bir şekilde çalışmasıdır.

15.07.2019 13:34:23

Gaziosmanpaşa Nöbetçi Noter

Noterler, gündelik hayatımızda sık sık ziyaret ettiğimiz yerlerdir. Ev veya araba satın alırken mutlaka noterlere uğrarız. Bu satın alımlarımızda mutlaka noterlere uğramamız gerekmektedir, aksi takdirde bu anlaşmayı resmiyete dökmemiş oluruz.

15.07.2019 13:27:37

Fatih Nöbetçi Noter

Noter, insanların yasalar önünde işlemlerini tamamlamasında, düzenlenmesinde ve onaylanmasında görevli kişidir. Noter ayrıca hukuki güvenliği sağlamak ve anlaşmazlıklarını çözmek için görevli kişi olarak ta bilinir.

15.07.2019 11:56:53

Eyüp Sultan Nöbetçi Noter

Noter, bireylerin haklarını güvenceye alan, olası bir anlaşmazlıkların önüne geçen ve bunların hukuki süreçlerini düzenleyip, onaylayan kişidir. Noterler, devlet dairelerinin yakın çevresinde faaliyet gösterir.

15.07.2019 10:55:34

Bağcılar Nöbetçi Noter

Bir bölge de noterlik yapmak için, o bölgede belirlenen noter sayısının öğrenilmesi gerekir. Bağcılar bölgesinde noter görevini üstlenecek olan kişi, ilk başta o bölgedeki noter sayısını öğrenmeli ve eksik ise noter başvurusunda bulunulmalı.

14.07.2019 19:07:30

Avcılar Nöbetçi Noter

Nöbetçi noterlerin, asıl noterlerden tek farkı hafta sonları görev almaktır. Hukuk güvenliğinin sağlanması konusunda yardımcı olan noterler, anlaşmazlıkların da önüne geçmektedirler. Mahkeme, adliye gibi hukuk ile yükümlü yerlerin çevrelerinde yer alırlar.

14.07.2019 19:02:42

Ataşehir Nöbetçi Noter

Noter olmanın belirli şartları vardır. Noter olmuş herkesin bu şartları sağlaması gerekmekte. Şartların en başında hukuk fakültesi gelmekte. 4 yıllık hukuk fakültesinden mezun olma şartı sağlanmış olmalı. Noter olmanın bir diğer şartı 25 ve üstü yaşlarında olunması. 25 yaşın altındaki kişiler bu noter olma hakkı sağlayamazlar.

14.07.2019 18:57:12

Arnavutköy Nöbetçi Noter

İstanbul’un her ilçesinde olduğu gibi Arnavutköy Nöbetçi Noter de hafta sonları işlemleri yapabilmekte. Notere gelen kişiler, hukuki şekilde düzenlenmiş evraklarını onaylatabilirler. Her gün binlerce kişi, kendi işlerini halletmek amacıyla noterlere gitmekte ve işlemlerini halletmekte. Noterlerin görevleri arasında tarla, arsa gibi taşınmaz yapıtların satış vaadi sözleşmelerini yürütmekte gelir.

13.07.2019 11:52:13

Girne Oto Ekspertiz

İnsanlar, çoğu zaman güzel bir araç almanın ve keyifle kullanmanın umuduyla yaşarlar. Aşırı istek duyarak ikinci el araçlara yönelen kişiler, bazen masraftan kaçındıklarından bazen de gereksiz güven duyduklarından ekspertiz işlemi yaptırmazlar.

13.04.2019 16:08:08

Kıbrıs Oto Ekspertiz

Dünya üzerinde yüksek marka kalitesini elde etmiş araç markaları arasında sıkı bir rekabet yaşanmaktadır. Diğer araç markaları da yaptıkları teknoloji yatırımları ile büyük satış rakamlarına ulaşmayı hedeflemektedir. Teknolojinin de verimli bir şekilde kullanılması ile araç piyasası; her yıl yeni modeller ve hayran kalınası donanımlara şahit olmaktadır. Yakıt tüketimlerinin düşmesi ile beraber sürüş ve park keyfini arttıran özellikler eklenmektedir.

13.04.2019 16:05:53

​KKTC Oto Ekspertiz

İkinci el araç alma hayali ile yaşayan ve bu konuda birikimler sağlayan kişiler, onlarca marka ve model arasından seçimini yapmaktadır. Her markanın kendisine özel cazibesi bulunmaktadır. Araç alanlar, markalara has çizgi ve dizaynlardan birisini kendisine yakın hisseder ve tercihini yapmaktadır.

13.04.2019 16:04:21

Lefkoşa Oto Ekspertiz

Otomotiv sektörü, en fazla çeşitlilik gösteren alanlardan birisidir. Markalar, yeni ürettikleri modellerle birlikte kendi kalitelerini aşmaktadır. Her firmanın yüksek düzeyde yarışa girmesi de donanım zengini araçların ortaya çıkmasını sağlamaktadır.

13.04.2019 16:02:51

Araç Alımlarında Ekspertiz Desteği

Her araç sahibi olmak isteyen kişinin araç hakkında detaylı bilgilere sahip olamaması ve gerekli çözümlemede bulunamaması son derecede normal bir durum olarak adlandırılmaktadır. Herhangi bir bilgisi bulunmayan kişiler özellikle ikinci el araç satın almak aşamasında sıkıntılı tercihlerde bulunarak yanlış araç seçimi içerisinde de yer alabilirler. Profesyonel yardım alarak bu tip olumsuz sonuçlarla karşı karşıya gelme durumlarını da en aza indirgeme şansını ellerinde bulunduracaklardır.

19.02.2019 11:04:41

Araç Alımında Oto Ekspertiz Etkisi

İkinci el araçlara dayalı talepleri bulunarak; yatırımlarını bu şekilde değerlendirilmesi aşamasında da en uygun araçlara sahip olmalarıyla sonuçlanması istenecektir. İkinci el araç satın almak işleminde profesyonel destek almak isteyecek olan kişilerin en uygun sonuçları elde etmeye dayalı bir girişimleri de bulunacaktır. Bu doğrultuda ulaşmaları halinde de uzun yıllar boyunca kullanabilecekleri araçlara ulaşmaları konusunda da yeterli sonuçlara ulaşmaları konusunda da ideal bir istek olarak da adından söz ettirebilecek düzeyde kendini gösterecektir.

13.02.2019 11:10:54

Çarkı Çevir Ekspertiz Kazan !

Hemen OTORAPOR mobil uygulamasını indirin çarkı çevirin ve indirim kazanın.

21.01.2019 10:41:46

İETTS İkinci El Motorlu Kara Taşıtı Ticareti Bilgi Sistemi

İKİNCİ EL MOTORLU KARA TAŞITI TİCARETİ BİLGİ SİSTEMİ (İETTS) UYGULAMA KULLANICISI YARDIM REHBERİ

12.11.2018 15:24:32

Klima Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Klima kullanırken dikkat etmeniz gereken bir takım hususlar var. Bu hususlara dikkat ederek yüksek verim alabilirsiniz. Yakıt tasarrufu da sağlamanız mümkündür.

25.10.2018 23:42:24

FORMEN USTALARI GÖREVLERİ

FORMEN Şubenin müşteri ilişkileri ile ilgilenen, müşteri karşılamayı, paket anlatımını ve araç sunumunu yapan personeldir.

19.10.2018 16:49:28

KAPORTA BOYA USTALARI GÖREVLERİ

KAPORTA BOYA USTASI Aracın kasa, yani kaporta-boya kontrolünü yapan personeldir.

19.10.2018 16:47:50

MOTOR MEKANİK USTALARI GÖREVLERİ

MOTOR-MEKANİK USTALARI GÖREVLERİ Motor-Mekanik ustaları da, kaporta-boya ustaları gibi oto ekspertiz sektörünün olmazsa olmazı ve temel taşlarından biridir. Oto ekspertiz süreci bir bütündür ve bu bütünün doğru işleyebilmesi için motor mekanik ustalarının temel görevleri aşağıda bahsedeceğimiz gibidir.

19.10.2018 16:45:22

Boya var mı?

Boya var mı? Sorusu son yıllarda o kadar çok soruluyor ki, artık piyasanın olmazsa olmazı haline geldi. Gelin hep birlikte, ikinci el ve klasik otomobil piyasasının bu popüler sorusunun cevabını ve piyasaya etkisini hep birlikte cevaplamaya çalışalım. Bu konuya yorumlar vasıtası ile aktif olarak katılımınızı rica ediyorum. Bizler yaşadıklarımızı paylaşalım ki, bu konu ile ilgilenen kişilere yardımımız dokunsun…

27.09.2018 10:11:03

Direksiyon Bakımı

Direksiyon sistemini oluşturan parçalar uzunca bir süre kadar bakımı yapılmaz ise ciddi sorunlar oluşur. Bu sorunlar eskiye nazaran daha sert olması veya uğultu, tıkırtı benzeri sesler geliyorsa bunların sebepleri şunlar olabilir.

25.09.2018 10:13:30

İkinci El Araç Satışlarında Artık Ekspertiz Raporu Alınacak

Araç satışlarına genel olarak alışagelinmiş sistem artık pek çok yönüyle değişti ve yerini Resmi Gazete’de yayımlanan yönetmeliğe bıraktı. Bu yönetmeliğe göre araç satışlarında yeni düzenlemelerle birlikte yönetmelik kapsamında pek çok şey değişim göstermektedir. Genel olarak bakıldığında yönetmeliğin dahilinde ikinci el araç için dahi garanti verilmesi gerekmektedir.

14.09.2018 10:16:32

Otorapor tüm firmaların tercihi

Otorapor’u tercih eden firmalar; Toyota Türkiye, Arabam.com, Wowwo, İkincielotomobilim, Otonet ve Ototrink, Koluman Mercedes, Mengerler Mercedes ve Mepar ikinci el araç alımında ve takaslarda araçlarını otoraporlatmaktadır. Çelik Motor’a da hem mobil olarak hem de şubesel bazda oto ekspertiz hizmetini Otorapor sunmaktadır. Yeniköy Motors da Otorapor’u tercih eden firmalardandır. Otorapor, Tüv Saarland ile kalite yönetimi noktasında işbirliği yapmaktadır. Otorapor olarak, yürürlüğe girmiş olan oto ekspertiz yasasından önce de müşterilerimize 1 ay ya da 1000 kilometre garantili ekspertiz hizmeti vermekteydik. Yasaya uyum sürecinde de 3 ay ve 5000 kilometre ekspertiz garantisini hal-i hazırda sunmaktayız. İlerleyen dönemde de kalite ve güven arayan herkesin tercihi olmaya devam edeceğiz.

13.09.2018 11:45:45

Buca Oto Ekspertiz

İkinci el oto pazarı Türkiye genelinde yaygın bir şekilde devam etmektedir. Ancak pazarın en hareketli olduğu iller tabi ki büyük illerdir. Bunlardan bir tanesi de İzmir olarak bilinir. İzmir Buca, ikinci el araç piyasasına büyük katkı sağlayan ilçeler arasındadır.

18.07.2018 11:11:00

Alsancak Oto Ekspertiz

İkinci el oto pazarı Türkiye genelinde yaygın bir şekilde devam etmektedir. Ancak pazarın en hareketli olduğu iller tabi ki büyük illerdir. Bunlardan bir tanesi de İzmir olarak bilinir. Alsancak, ikinci el araç piyasasına büyük katkı sağlayan ilçeler arasındadır.

17.07.2018 11:11:00

Balçova Oto Ekspertiz

İkinci el oto pazarı Türkiye genelinde yaygın bir şekilde devam etmektedir. Ancak pazarın en hareketli olduğu iller tabi ki büyük illerdir. Bunlardan bir tanesi de İzmir olarak bilinir. İzmir, ikinci el araç piyasasına büyük katkı sağlayan iller arasındadır.

16.07.2018 11:11:00

Karşıyaka Oto Ekspertiz

İkinci el oto pazarı Türkiye genelinde yaygın bir şekilde devam etmektedir. Ancak pazarın en hareketli olduğu iller tabi ki büyük illerdir. Bunlardan bir tanesi de İzmir olarak bilinir. İzmir, ikinci el araç piyasasına büyük katkı sağlayan iller arasındadır. Piyasanın hareketli olması, araç alan kişilerin de çok seçenek sahibi olması ve daha dikkatli davranması anlamına gelir. İkinci el araç alırken, ne durumda olduğunu çok iyi bilmek mağdur duruma düşmemek için önemli bir detaydır.

16.07.2018 11:11:00

İkinci El Araçlarda Online Tam Değer Tespiti

Aracınızı satmayı düşünüyorsanız ve güncel piyasa değerini “tam olarak” öğrenmek istiyorsanız Oto Rapor’un ücretsiz sunduğu araç fiyatlandırma servisini kullanabilirsiniz. Erişmek için Hesaplamalar sekmesinden Araç Fiyatlandırma alt menüsüne tıklamanız yeterlidir. Hesaplamayı yapmanız için herhangi bir ücret ödemeniz veya üye olmanız gerekmez.

13.07.2018 16:14:35

İkinci El Otomobil Alırken İşinizi Şansa Bırakmayın

İkinci el bir aracı satın alırken aracın tüm detaylarının öğrenilmesi neye ne kadar ödeyeceğini bilmenizi sağlar. Hiç kimse yoğurdum ekşi demez. Yalnızca alıcı için değil, satıcı için de oto ekspertiz yaptırmak bir ihtiyaçtır. Böylece aracının değerini tam olarak öğrenebilir, değişmesi gereken parçaların değişimini yaptırarak aracın değerini arttırabilir.

28.06.2018 11:04:49

Garantili Otomobil Ekspertiz Hizmeti Sunuyoruz

Testler için bize emanet ettiğiniz araca (mecazı az) gözümüz gibi bakıyoruz. Aracınızın durumunu tüm detayları ile öğrenmek için size en yakın bayiden randevu alabilirsiniz. Oto Rapor garantili araç ekspertiz servisi sunmaktadır. Hizmetlerin garantisi 1000 km veya 1 ay süresince sürer ve hangisi daha önce tamamlanırsa garanti bitmiş olur.

27.06.2018 13:35:57