OTORAPOR Gebze Oto Ekspertiz

Adres: İstasyon Mah. Güney Yan Yolu Caddesi No: 132 Gebze Kocaeli
Tarif: Gebze yönünde E5 yanyoldayız. Nazer Ford ve GörTan Hyundai Karşısı
Tel: 0262 656 08 88
GSM: 0553 691 40 55 (Whatsapp'tan konum isteyin)
GSM: 0553 692 40 55 (Mesai saatleri dışında sms atın sizi arayalım)
Email: [email protected]
 

Yetkili: Yusuf Cihan Esen / Erkan Tekin
OTORAPOR Gebze Oto Ekspertiz OTORAPOR Gebze Oto Ekspertiz OTORAPOR Gebze Oto Ekspertiz OTORAPOR Gebze Oto Ekspertiz OTORAPOR Gebze Oto Ekspertiz OTORAPOR Gebze Oto Ekspertiz OTORAPOR Gebze Oto Ekspertiz OTORAPOR Gebze Oto Ekspertiz OTORAPOR Gebze Oto Ekspertiz OTORAPOR Gebze Oto Ekspertiz OTORAPOR Gebze Oto Ekspertiz
GEBZE OTO EKSPERTİZ  Her marka ve model aracın aynı çatı altında bakılabildiği, bunun için gerekli teknolojiyi kullanan, Binlerce araca ekspertiz yapmış “Uzmanlaşmış Kadro’suyla sürekli gelişen ve ekibini sürekli büyüten, Alıcı ve satıcının, iki tarafında birlikte gönül rahatlığıyla güven duyduğu ve kimsenin mağdur edilmediği, Sözünün ve raporunun maddi manevi arkasında duran, Böylesine riskli ve servislerin dahi yapmaktan çekindiği bir işlemi kurumsal anlamda kendisine meslek edinmiş ve bunu başarmış, Türkiye'nin en hızlı büyüyen ve asla sistemsel taklit olmayan, Konusunda yetkili servislerden bile daha etkili, 2. El araçlara, tarafsız ve garantili ekspertiz raporu düzenleyen bir ekspertiz şirketiyiz.
 
Gebze araç ekspertiz için Kocaeli oto ekspertiz Otorapor firması bünyesindeki bayiliklerinden biri olan OTORAPOR GEBZE OTO EKSPERTİZ E5 üzerinde bulunan profesyonel oto ekspertiz için akla gelen ilk oto expertiz firmaları arasındadır. Çevrenize Gebze oto ekspertiz tavsiye edeceğiniz firmalar arasında en iyi firmalar içerisindeyiz. Herkes oto expertiz firması kurabilir ama herkes en iyi şekilde bu işi yapamaz oto ekspertiz servisimiz ile araçlarınıza oto check yani ön muayene yaparak ön bilgi alıp sonrasında  detaylı  expertiz yapıp raporlayıp aracınız ile ilgili her şeyi siz değerli müşterilerimize sunuyoruz araç almak önemli bir yatırımdır sağlıklı bir alışveriş için oto expertiz yaparak gönül rahatlığı ile aracınızı alabilirsiniz.

Gebze Oto Ekspertiz

OTORAPOR GEBZE OTO EKSPERTİZ olarak tek hedefimiz ekspertiz edilen araçla ilgili tüm bilgileri en iyi şekilde raporlamaktır. Kaliteli hizmet vererek profesyonel oto expertiz yapmaya kendimize görev edindik. Müşterilerimize her zaman şunun garantisini veririz. Hiçbir durumda araçta olan hatayı, kusuru göz ardı etmeden detaylı expertiz yaparak siz müşterilerimize ekspertiz firmaları arasında kaliteli hizmet vermeyi hedeflemekteyiz. İkinci el oto ekspertiz denildiği zaman akla gelen ilk GARANTİLİ ekspertiz raporu üreten oto test merkezi arasındayız.
Artık araç  ekspertiz  nerede  yapılır diye sormanıza gerek yok ikinci el araç aldığınız zaman OTORAPOR oto expertiz size  güler yüzlü personel ile gönül rahatlığı ile araçlarınızı alıyorsunuz. Profesyonel oto ekspertiz için Kocaeli Gebze'de bulunan OTORAPOR GEBZE OTO EKSPERTİZ tercih edebilirsiniz.
 
İkinci el  araba  ekspertiz önemli bir seçim olmalı araç alımında her hangi bir sıkıntı çıkmaması için detaylı ve düzgün bir  oto ekspertiz çok önemli KOCAELİ GEBZE E5 yanyol'da size yakın  oto  ekspertiz firması  olarak tercih edeceğiniz ve  oto  ekspertiz için  tavsiye edilecek bir  oto expertiz firmasıdır. Kaliteli ve titiz çalışma ile hizmet veren ileri teknoloji aletler ile experinizi yapan bir firma olarak oto ekspertiz servisi aradığınız tüm firmalar arasında detaylı oto expertiz yapan firmalar arasındadır

OTORAPOR GEBZE OTO EKSPERTİZ  için iletişim olarak https://otorapor.com/ sitemizden veya ulaşabilirsiniz kaliteli ve hızlı hizmetin tek adresi OTORAPOR GEBZE OTO EKSPERTİZ.


Adres: İstasyon Mah. Güney Yan Yolu Caddesi No: 132 Gebze Kocaeli
Tarif: Gebze yönünde E5 yanyoldayız. Nazer Ford ve GörTan Hyundai Karşısı
Tel: 0262 656 08 88
GSM: 0553 691 40 55 (Whatsapp'tan konum isteyin)
GSM: 0553 692 40 55 (Mesai saatleri dışında sms atın sizi arayalım)
Email: [email protected]
 
Sosyal medyada paylaş:
1 adet yorum
  1. Gökhan Erdogdu

    Gökhan Erdogdu

    19.11.2017

    Karşılama anından itibaren göstermiş olduğunuz guler yüzden , ilgi ve alakanizdan dolayı müdür beye ve diğer görevli arkadaşlara tesekkur ederim


Yorum bırakabilirsiniz

Yorumlarınız bizim için değerli

Ad Soyad *

Yorumunuzu yazabilirsiniz *