OTORAPOR Antakya Oto Ekspertiz

Adres: Küçük Dalyan Mah. Atatürk (istiklal) Cad. 34/1 (Fahri Öksüz Köprüsü İlerisi Beko Altunay Bayisi Yanında) Antakya / HATAY
Tel: 0326 512 13 49
Gsm: 0555 101 13 49 (Mesai saatleri dışında sms atın sizi arayalım & Whatsapp'tan konum isteyin)
Email: [email protected]

Yetkili: Yahya Yusuf Yatkın
OTORAPOR Antakya Oto Ekspertiz OTORAPOR Antakya Oto Ekspertiz OTORAPOR Antakya Oto Ekspertiz

OTORAPOR Antakya Oto Ekspertiz

Antakya Oto Ekspertiz servisleri, ikinci el araçların geçmişini, şu anını ve geleceğini en iyi gözler önüne seren servis olarak bilinir. Bu işlemler için özel cihazlar kullanan Otorapor, gerçekleştirdikleri birbirinden önemli testlerin sonuçlarını araç ekspertiz raporu haline getirirler.
Araç Ekspertiz raporunda aracın kazaları, değişenleri, arızaları, boya – kaporta durumu, aşınan parçaları, arıza çıkarmaya meyilli yerleri, aldığı trafik cezaları ve vergi borcu olup olmadığı gibi çok önemli konularda bilgi sahibi olmamızı sağlar.

Antakya Oto Ekspertiz

Antakya Ekspertiz servislerinin seçimi de büyük önem taşımaktadır. Her ekspertiz servisinin kaliteli ve kurumsal hizmet verdiği söylenemez. Kullanılan cihazların durumu, serviste çalışan ekip, yapılan işlemlerde gösterilen özen ve hazırlanan raporun içeriği büyük önem taşır. Eski model cihazlarla acemi kişilerin elinden çıkan birkaç sayfalık bir raporla son teknoloji cihazlarla uzman bir ekibin elinden çıkan 20 sayfa, 501 nokta detayı bir rapor asla bir tutulamaz.
Bu nedenle ekspertiz servisi seçimine özen göstermek gerekmektedir. Hatay Ekspertiz servisi dendiğinde ilk akla gelen Otorapor oto expertiz servisi, rapor için doğru tercih olacaktır. Türkiye’nin birçok yerinde servis ağına sahip olan Otorapor, Hatay genelinde de hizmet vermektedir.
Antakya Otorapor servisi Avrupa standartlarında cihazlar kullanır. Cihazların ölçümlerinin milimetrik şekilde yapılıyor olması ve bu cihazları Üniversite Oto Ekspertiz Uzmanı Sertifika eğitimli uzman kişilerin kullanması, ortaya kusursuz bir ekspertiz raporunun çıkmasını sağlamaktadır. Antakya oto rapor servisinde hazırlanan rapor, 20 sayfalık dijital karekodlu yazılı şekilde size sunulur. Koplayanması ve değiştirilmesi mümkün değildir. Bunun yanı sıra hazırlanan grafikler üzerinden uzman usta experler tarafından sözlü anlatım da gerçekleştirilir.
Müşterilerine danışmanlık hizmeti de veren Antakya oto ekspertiz, aklınıza takılan tüm soruların anında cevabını verecektir. Bu sayede içiniz rahat 2.el araç sahibi olabilirsiniz. Eğer aracı almaya karar verirseniz bu dakikadan itibaren de Antakya Hatay oto expertiz servisinin desteği devam edecektir. Servis elemanları, aracın tüm alım satım işlemlerinde sizin yanınızda olur. Uzman bir kişinin desteği sayesinde işlemleri çok daha hızlı ve kolay bir şekilde halledersiniz.

Hatay Oto Ekspertiz

İkinci el araç ile ilgili tüm desteği sonuna kadar veren Antakya otorapor servisi, müşteri memnuniyeti en yüksek servislerden birisi olarak bilinmektedir. Müşterisini yarı yolda asla bırakmayan ve sonuna kadar hizmet vermeyi sürdüren otorapor bu sayede ilk akla gelen servis olmaya devam edecektir. Ayrıca Antakya Otorapor şunesi Tüvtürk muayene istasyonuna da çok yakındır. Muayene öncesi tüm testleri de yaptırabilirsiniz.
Sosyal medyada paylaş:
Yorum bırakabilirsiniz

Yorumlarınız bizim için değerli

Ad Soyad *

Yorumunuzu yazabilirsiniz *