OTORAPOR Rize Oto Ekspertiz

Adres: Portakallı Mah. Menderes Bulvarı Bambi Petrol  No: 390/D Merkez / Rize
Tarif: Bambi petrol ofisi içi
Tel: 0464 201 00 33
GSM: 0534 781 80 38 (Mesai saatleri dışında sms atın sizi arayalım & Whatsapp'tan konum isteyin)
Faks: 0464 201 00 34
Email: [email protected]

Yetkili: Bilal Gezmiş
OTORAPOR Rize Oto Ekspertiz OTORAPOR Rize Oto Ekspertiz OTORAPOR Rize Oto Ekspertiz OTORAPOR Rize Oto Ekspertiz OTORAPOR Rize Oto Ekspertiz OTORAPOR Rize Oto Ekspertiz OTORAPOR Rize Oto Ekspertiz OTORAPOR Rize Oto Ekspertiz OTORAPOR Rize Oto Ekspertiz OTORAPOR Rize Oto Ekspertiz

RİZE OTO EKSPERTİZ 'DE OTORAPOR 1 NUMARA

RİZE'de ve tüm Türkiye'de ikinci el araç satın almak isteyen kişilerin sürekli olarak kafasında soru işareti olan durum satıcının araç hakkında verdiği bilgilerdir. Bu bilgileri teyit etmek için insanların başvuracağı ilk yerler genelde OTORAPOR Rize oto ekspertiz servisleri olmaktadır. Bu servisler sundukları hizmetlerle müşterilerini memnun edebilecekleri gibi tam tersine onları üzecek sonuçlar da ortaya çıkarabilmektedirler. Otorapor Rize sunduğu eşsiz imkanlarla satın alım işlemini gerçekleştirmeden önce sizi ikinci el araç hakkında detaylıca bilgilendirir ve daha sonra üzülmenize neden olacak adımlar atmanıza engel olur.
Rize Oto Ekspertiz
Otorapor Rize hizmet kalitesinde göstermiş olduğu başarıyı sadece araç kontrolü ile sınırlı tutmamaktadır. Geliştirmiş olduğu kademeli paket servisler ile müşterinin oto ekspertiz hizmetlerinde ekstra masrafa girmesine engel olurken aynı zamanda araç hakkında detaylı bilgi edinebilmesini sağlayabilmektedir. Otorapor Rize profesyonel bir oto ekspertiz markası olarak aracı eksiksiz bir biçimde gözden geçirirken bunların hepsini detaylıca rapor haline dönüştürmektedir. Alınan hizmet sonucunda bu bilgilerin hepsi geniş kapsamlı bir rapor haline dönüştürülerek müşteriye rapor edilmektedir.

Türkiye'nin profesyonel anlamda ilk oto ekspertiz hizmeti olan Otorapor sadece oto ekspertiz hizmetleriyle sınırlı kalan bir hizmet anlayışına sahip değildir. Müşterinin talebine bağlı olarak ikinci el araçlar konusunda çok daha kapsamlı ve detaylı testler gerçekleştirebilen marka, servise getirilen ikinci el aracı almak isteyen kişilerin kararlarında onlara fazlasıyla destek olabilmektedir. Yapılan kapsamlı testler 501 nokta ekspertiz servisi ile bütünleştirilerek müşteriye detaylı ve anlaşılır raporlar sunulurken, müşterinin parasını çöpe atmasına engel olunmaktadır.
Rize'de İkinci el otomobil almak isteyen kişilerin en büyük ihtiyaçlarından birisi olan tarafsız oto ekspertiz hizmetini eksiksiz bir biçimde yerine getirmeye çalışan Rize Otorapor, servise getirilen araçları büyük bir titizlik ve özveri ile incelemektedir. İncelemelerini uzmanlar eşliğinde gerçekleştiren marka, testler sırasında müşteriye bilgi verebilmekte ve aracın ne durumda olduğu hakkında ufak bilgiler paylaşmaya çalışmaktadır. Müşterinin tam donanımlı bir biçimde şubeden ayrılması için ekstra çaba gösteren Rize Otorapor ekibi hizmet kalitesinde müşteri memnuniyetini önemli bir eşik olarak görmektedir.

Rize Oto ekspertiz alanında Türkiye'nin bir numaraları markası olan Otorapor, profesyonel anlamda oto ekspertiz hizmeti veren ilk yer olarak dikkat çekmektedir. Yıllardır sektörde yer alan ve gerek kendi gelişimine, gerek ise sektörün gelişimine verdiği destek ile adından söz ettiren marka, ikinci el otomobil almak isteyenlerin çoğu kez tercih ettikleri oto ekspertiz markası konumundadır. İnsanların oto ekspertiz hizmeti alırken tercih edeceği ilk marka olmayı hedefleyen Rize Otorapor şimdiden yolu yarılamış gözükse bile gelişimini sürdürmekte ve hizmet kalitesini yükseltmeye çalışmaktadır.

Oto ekspertiz, oto test, dinamometre ile motor gücünün ölçümü, ön muayene, oto ekspertiz raporu, büyük filolar için geliştirilmiş özel ekspertiz hizmeti ve çok daha fazla olanak ile size hizmet vermek için can atan Rize Otorapor, hizmet kalitesini iyileştirmek için sizlerden gelen geri bildirimleri dikkate almaktadır. Otorapor'un mevcut servislerinin neler olduğunu öğrenmek, bu servisler hakkında çok daha detaylı bilgi almak ve firmanın iletişim bilgilerine veya bayi adreslerine ulaşmak için otorapor.com ziyaret edebilirsiniz.
Otorapor'un Oto Ekspertiz Hizmetleri Göz Dolduruyor
İçerisinde müşterisinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak imkanlar yer alan 501 nokta ekspertiz hizmeti ile Rize Otorapor, oto ekspertiz sektöründe çığır açıyor. Rize Otorapor'un sunduğu bu eşsiz hizmet anlayışı müşterilerini memnun etmekle kalmıyor aynı zamanda sektörün gelişmesinde önemli bir adım olarak görülüyor.
Markanın bir ilki başararak Türkiye'de aynı anda TUV SAARLAND, TURKAK, UKAS, ISO 9001, ISO 10002, ISO 18001 ve OHSAS 14001 sertifikalarına sahip olan tek oto ekspertiz markası olması hizmetlerinin kalitesini ortaya koyuyor. Türkiye'nin birçok noktasında hizmet vermeye hazırlanan Otorapor, şu anda tüm Türkiye'de etkin bir biçimde oto ekspertiz hizmeti vermeyi sürdürüyor. 501 nokta ekspertiz anlayışı ile hareket eden marka müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmek için her türlü imkanı bünyesinde barındırıyor.
2007 yılında başlayan oto ekspertiz serüvenine Otorapor bugün Türkiye'nin bir numaralı oto ekspertiz noktası olma avantajıyla devam ediyor. Markanın ikinci el otomobil alacak kişilere sunduğu eşsiz ve seçkin hizmet anlayışı önce İstanbul, ardından ise Rize ve tüm Türkiye için bir fırsat olarak değerlendiriliyor. Kusursuza yakın sunduğu hizmetler ile müşterilerini memnun etmeyi başaran marka, daha fazlasını yapabilmek için araştırma ve geliştirme faaliyetlerini sürdürüyor.
Kusursuza yakın olması ve oto ekspertiz alanında ihtiyaç duyulan her türlü unsura yetişebilecek derecede donanımlı olması ile takdir toplayan marka, Türkiye'de eşi benzeri olmayan bir hizmet anlayışı ile ön plana çıkıyor. Rize Otorapor, hizmetlerindeki çeşitlilik, müşteriyi memnun edebilmesi, şubelerinin sadece araçlara değil aynı zamanda müşterilere de hitap edebilmesi ile oto ekspertiz servisini bambaşka bir noktaya taşıyor.

Alternatifsiz Hizmet Anlayışı
Türkiye'nin ilk profesyonel oto ekspertiz hizmeti olan Rize Otorapor, ikinci el otomobil alacak kişilere yardımcı olabilmek adına her t ürlü imkanı onlara sunuyor. Sadece aracın oto ekspertizi ile ilgilenmeyen marka aynı zamanda farklı hizmetlerle de müşterilerini memnun etmeye çalışıyor.
Oto test kontrol servisi ile ikinci el otomobili baştan aşağı inceleyen Rize Otorapor, alıcısına araçla ilgili metin ve grafik yoluyla detaylı bilgiler sunarak yardımcı olmaya çalışıyor. Bunun yanında aracı almak isteyen kişiyi aracın olası gerçek fiyatı konusunda uyararak fazla para vermemesine yardımcı oluyor. Üstelik bunların hepsini ekstra masrafa gerek kalmadan gerçekleştiriyor.

DYNO adı verilen servis ile aracın beygir ve tork ve yol testi ölçümlerini gerçekleştiren marka, aracın motor gücüne yönelik bilgilendirmeyi müşterisine sunabiliyor. Rize Otorapor bununla sınırlı kalmıyor ve motorun yorgunluğu ile şanzıman testlerini gerçekleştirerek müşterisine teste sokulan aracın performans ve gücüyle ilgili detaylı bilgiler sunuyor.

Türkiye'nin ilk profesyonel oto ekspertiz hizmeti olan Otorapor sadece bu servislerle sınırlı kalmıyor. Müşterisinin talebine göre daha farklı testler ve performans uygulamaları gerçekleştirebilen marka, müşterisinin ihtiyacını karşılayabilmek için her türlü adımı atabiliyor. Araç durum sorgulamadan pert kaydına kadar birçok hizmet bu kapsamda veriliyor. İkinci el otomobil piyasası gibi güven ve tecrübe gerektiren bir alanda bu nitelikleri taşıyan Rize Otorapor, hizmet kalitesini geliştirmek için çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Tarafsızlık ilkesine bağlı kalarak müşterilerine hizmet vermeyi hedefleyen Rize Otorapor, bu hedefini başarıyla yerini getiriyor. Marka aynı zamanda müşterisini memnun edecek atılımları gerçekleştirmeye çalıştığı kadar, araçlar muayene veya test edilirken müşterisini ağırlama şekliyle farklılaşmayı başarabiliyor. Rize Otorapor'dan hizmet alan pek çok kişi markayı herkese öneriyor. Müşterilere göre Otorapor, ikinci el otomobil piyasasında ihtiyaç duyulan tarafsız oto ekspertiz hizmeti ihtiyacını başarıyla karşılayabiliyor. Bu alanda Türkiye'nin öncü firması olarak görülen Rize Otorapor, hizmet anlayışındaki eksikliklerini her geçen gün kapatması ve üzerine bir şeyler katarak gelişmeyi sürdürmesi ile göz dolduruyor. Türkiye'nin bir numaralı oto ekspertiz markası olan Otorapor gelişimini sürekli olarak sürdürürken aynı zamanda sektörün gelişmesine de katkıda bulunuyor.

Detaylı bilgi için https://otorapor.com/rize-otoexpertiz resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Adres: Portakallı Mah. Menderes Bulvarı Bambi Petrol  No: 390/D Merkez / Rize
Tarif: Bambi petrol ofisi içi
Tel: 0464 201 00 33
GSM: 0534 781 80 38 (Mesai saatleri dışında sms atın sizi arayalım & Whatsapp'tan konum isteyin)
Faks: 0464 201 00 34
Email: [email protected]
Sosyal medyada paylaş:
Yorum bırakabilirsiniz

Yorumlarınız bizim için değerli

Ad Soyad *

Yorumunuzu yazabilirsiniz *