OTORAPOR Taşdelen Oto Ekspertiz

Adres: Taşdelen Mah. Sultan Çiftliği Cad. No:19-B Çekmeköy / İstanbul
Tel: 0216 312 13 78
Gsm: 0530 352 76 78 (Mesai saatleri dışında sms atın sizi arayalım & Whatsapp'tan konum isteyin)
Email: [email protected]

Yetkili: Mehmet Girgin
OTORAPOR Taşdelen Oto Ekspertiz OTORAPOR Taşdelen Oto Ekspertiz OTORAPOR Taşdelen Oto Ekspertiz OTORAPOR Taşdelen Oto Ekspertiz OTORAPOR Taşdelen Oto Ekspertiz OTORAPOR Taşdelen Oto Ekspertiz OTORAPOR Taşdelen Oto Ekspertiz OTORAPOR Taşdelen Oto Ekspertiz OTORAPOR Taşdelen Oto Ekspertiz
Oto Ekspertiz servisleri genel olarak ikinci el araçla ilgili kontrolde bulunurken sadece kaporta ve motor kısmını incelemekle yetinirler. Bu incelemenin araç için yeterli olacağını düşünür ve buna göre çok kısa bir ekspertiz raporu hazırlarlar. Bu ekspertiz raporu birkaç sayfayı geçmez. Ancak bu kadar kısa bir inceleme ile asla aracın gerçek durumu ortaya çıkartılamaz.
OTORAPOR araç ekspertiz servisleri ise, aracın her türlü incelemesini 501 nokta ve en az 20 sayfa olarak ayrıntılı şekilde yapar. Bu sayede araçta bulunan her türlü sorunun çözümü gerçekleştirilir. Aracın gerçekte nasıl bir durumda olduğunu öğrenmek için yapılması gereken birçok test bulunmaktadır. Bunlar kaporta boya, motor mekanik, alt ön takım, arka takım, beyin obd, iç ekspertiz, dış ekspertiz, dosya ekspertiz. Bu testlerin sonucunda hazırlanacak olan oto expertiz raporu ise oldukça uzun ve detaylı olmalıdır.
Oto Ekspertiz servisi konusunda en kaliteli hizmeti veren yerlerin başında Otorapor oto ekspertiz servisleri gelmektedir. Türkiye’de her şehirde geniş bir servis ağına sahip olan Otorapor ekspertiz servisleri, Çekmeköy ’de de her türlü hizmeti vermeye devam etmektedir.
Taşdelen oto ekspertiz servisi, hem araç alacak hem de araç satacaklar için her türlü hizmeti sorunsuz şekilde verecektir. Araç için gerekli olan tüm testleri gerçekleştirecek olan Sarıgazi oto ekspertiz servisi, bu testler için özel cihazlar kullanır. Cihazların ve robotların hepsi gerekli Tse, Tüv gibi belgelere sahip ve son teknoloji ürünüdür. Bunun sebebi ise Taşdelen Otorapor servisinin kurumsal bir ekspertiz olmayı başarmasıdır.
Cihazlar ve robotlarla gerçekleştirilen testlerin sonucunda hazırlanan ekspertiz servisi 20 sayfalık dijital, karekodlu yazılı şekilde gerçekleştirilecektir. Sarıgazi otorapor oto ekspertiz servisi, kullandığı cihazların yanı sıra eğitimli, Üniversite sertifikalı uzman bir kadro ile çalışmaktadır. Profesyonel kişilerden oluşan bu ekip, oto ekspertiz raporu için geçerli testlerin daha kısa sürede yapılmasını sağlar. Bu testlerin sonucunda size verilecek olan yazılı raporun yanı sıra uzman ekspertizler tarafından sözlü açıklama da gerçekleştirilir. 1 ay 1000 kilometre garantili oto ekspertiz raporu verilir. İsteğe göre 3 ay 5000 kilometre ikinci el oto garantisi verilir. Açıklama sırasında kafanızdaki tüm soru işaretlerini giderme şansına sahip olursunuz.
Türkiye’nin ilk bağımsız ekspertiz servisi olan Otorapor oto ekspertiz servisi Çekmeköy’de en çok tercih edilen bazı yerlerde computest servis olarak bilinmektedir. Desteğini her zaman sürdüren Sarıgazi Çekmeköy Taşdelen Otorapor, aracı almaya karar verdiğiniz anda dahi sizi yalnız bırakmaz ve tüm işlemlerin tamamlanması aşamasında sizin yanınızda olmaktan vazgeçmeyecektir. Kaliteli ve kesin sonuçlu bir ekspertiz raporu için Taşdelen otorapor servisini tercih edebilirsiniz.
Sosyal medyada paylaş:
2 adet yorum
 1. Arif YASLI

  Arif YASLI

  04.05.2018

  Ekspertiz yaptırabileceğiniz en güvenilir nokta uzman personel kusursuz hizmet.

 2. Ahmet soykur

  Ahmet soykur

  25.01.2018

  Tekkelimeyle cok memnun kaldım . Aklımda alacagım arabayla ilgili tek bir soru işareti bile bırakmadan beni aydınlattılar..


Yorum bırakabilirsiniz

Yorumlarınız bizim için değerli

Ad Soyad *

Yorumunuzu yazabilirsiniz *