OTORAPOR Zeytinburnu Oto Ekspertiz

Adres: Seyitnizam Mah. Demirciler Sitesi 5.yol No:8 Zeytinburnu İstanbul
Tel: 0212 510 51 15
GSM:0535 652 53 29 - 0532 692 60 68 - 0530 220 45 42(Mesai saatleri dışında sms atın sizi arayalım)
Email: [email protected]

Yetkili: Emre Arslan / Serdar Kuştemir
OTORAPOR Zeytinburnu Oto Ekspertiz OTORAPOR Zeytinburnu Oto Ekspertiz OTORAPOR Zeytinburnu Oto Ekspertiz OTORAPOR Zeytinburnu Oto Ekspertiz

Zeytinburnu Oto Ekspertiz


Zeytinburnu OTORAPOR; bağımsızlığı uluslarası kuruluşlar tarafından onaylanmış Türkiye’nin ilk kalite sertifikalı TSE ve Tüv Belgeli oto ekspertiz kuruluşudur. En iyi ekspertiz, En kaliteli ekspertiz Zeytinburnu Demirciler sitesi bölgesinin ihtiyacıydı. 

Sizde sonradan keşke dememek için, ikinci el otomobil alırken noterden önce OTORAPORLAYIN. Zeytinburnu oto ekspertiz servisinin en önemli özelliği merkezimizin imtiyazı hızlı, emin, tarafsız, bağımsız ekspertiz servisi olmasıdır. Seyitnizam Mah. Demirciler Sitesi 5. Cad. No:8 Zeytinburnu İstanbul oto ekspertiz Servisi Merkezi bünyesinde çalışan uzmanlarımız siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenli en ucuz oto ekspertiz servis hizmeti verebilmesi için sene içerisinde oluşturulan programlar doğrultusunda Sakarya Üniversitesi 2. el oto expertiz ve computest konularında eğitimlere tabi tutulmaktadırlar. Kafanızın daha rahat olabilmesi ve 2. El otomobilinizi aldıktan sonra rastgele bir sürpriz ile karşılaşmamanız için Otorapor ile çalışmanızı öneriyoruz. Oto ekspertiz raporlarımız ile sürprizlerle karşılaşmamak sizin elinizde. Demirciler sitesi ekspertiz için en iyi ekspertiz OTORAPOR.  

OTORAPOR Zeytinburnu Oto Ekspertiz

Araç ekspertiz yaptırmak ayrıca aracınızı iyi tanımanıza da yardımcı olur. Sonradan mağdur olmamak için tereddütte kalmayın OTORAPORLAYIN. Otorapor Zeytinburnu, Tüv Türk kontrol istasyonuna yakındır. Tüvtürk kontrol vize öncesi kontrollerinizi de yaptırabilirsiniz.

55 şubeli dev bir Ekspertiz markasından hizmet almak için: OTORAPOR ZEYTİNBURNU
Sosyal medyada paylaş:
2 adet yorum
 1. Furkan Gökçe

  Furkan Gökçe

  20.03.2018

  Hizmetten ve güler yüzlü ekipten çok memnun kaldık teşekkürler tüm ekibe

 2. Mert Selimoğlu

  Mert Selimoğlu

  06.11.2017

  05.11.2017 tarihinde zeytinburnu otorapor'a gittim. Verdiğiniz hizmet için çok teşekkür ederim. Özellikle de benim gibi pimpirikli :) birine sıkılmadan, yılmadan, tek tek yaptıkları detaylı açıklamalar için Serdar Bey'e ayrıca çok teşekkürler... Hem alıcı, hem de satıcı taraflar için kesinlikle tavsiye ediyorum.. Tamamı ile ve "ısrarla" tarafsızlar.


Yorum bırakabilirsiniz

Yorumlarınız bizim için değerli

Ad Soyad *

Yorumunuzu yazabilirsiniz *