Altunizade Oto Ekspertiz

 

Adres :Altunizade Mah.Mahir İz Caddesi No:35 Üsküdar/İstanbul
Email:
[email protected]
Tel:0216 474 42 66
GSM:0532 483 35 81(Mesai saatleri dışında sms atın sizi arayalım & Whatsapp'tan konum isteyin) Yetkili:Bekir Pelit

Otomobil piyasası 21. Yüzyıl dünyasında son derece yaygın şekilde küresel kapsamda ilgi görüyor. Günümüzün üstün teknolojisini barındıran ileri nesil fonksiyonelliği, güce ve hıza sahip olan yüksek güvenlik sistemlerine sahip olan araçlar, karayollarında seyrediyor. Sıfır otomobil piyasasında yaşanan bu gelişmeler, sürekli karayolların yeni araç modellerinin yer almasına ve bunun sonucunda da ikinci el araç alım-satım sektörünün hem gelişmesine hem de yoğun bir hacme sahip olmasına neden oluyor. Son yıllarda ikincil otomobil piyasasında meydana gelen yoğun ilgi neticesinde sektörel olarak önemli problemlerde baş göstermeye başladı. Özellikle de ikinci el olan aracın hasar ve gördüğü onarım bilgisi noktasında önemli hataların veya kasıtlı eksik bilgilendirmelerin gerçekleştirilmesi, tüketicinin ciddi mağduriyetler ve zararlar yaşamasına neden oluyor. Bunun dışında ikinci el araç alımlarında, yapılan hatalı tercihler, istenen veya mevcut ihtiyacı karşılayacak niteliklerde araçların satın alınmamasından kaynaklı problemlerin meydana gelmesine neden oluyor. İşte bu noktada, profesyonel standartlarda uygulanan Altunizade Oto Ekspertiz hizmetleri devreye giriyor.
 
İlgili ikinci el aracın, tüm özelliklerinin ve mevcut teknik aksam durumunun detaylı bir incelemeden profesyonel ve uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmekte olunduğu Altunizade Oto Ekspertiz hizmetleri sayesinde aracın, mevcut durumuna ilişkin olarak kapsamlı bilgi edinilebilmesi mümkün oluyor. Normal standartlarda tüketicinin göremeyeceği veya belirleyemeyeceği niteliklerdeki sorunların ve olumsuz durumların belirlenmesi açısından ciddi bir avantaj sağlayan ekspertiz hizmetleri de günümüzde her geçen gün hızla yaygınlaşmaya devam ediyor. İkinci el araç alımlarında yoğun şekilde başvurunun gerçekleştirilmeye başlandığı oto ekspertiz hizmetlerinde de doğru seçimlerde bulunmak, yine tüketici açısından ciddi bir önem taşıyor.
 
Özellikle aracın gerekli olan kontrol ve incelemelerinin en doğru ve en bilimsel şekilde gerçekleştirileceği kaliteli ve profesyonel standartlardaki kurumsal ekspertiz hizmetlerinden yararlanılması gerekir. Aksi halde oto ekspertiz uygulamasının gerçekleştirilmesinin temel nedenine uygun olmayan ekspertiz çalışmalarından kaynaklı mevcut veya olası mağduriyetlerin yaşanılmasının kaçınılmasına olmasına yardımcı olacaktır. Bu yüzden her zaman en yüksek teknolojik ekipman ve sistem kullanımı ile sadece alanında uzman ve profesyonel seviyede deneyim sahibi olan personeller ile çalışmalarını gerçekleştiren Altunizade Oto Ekspertiz hizmetlerine başvuru gerçekleştirilmesini öneriyoruz. Bölge içerisinden ve dışından yoğun ilgi gören profesyonel oto ekspertiz hizmetlerinde tarafsız, maksimum düzeyde müşteri memnuniyeti ve en başarılı standartlardaki uygulamaları ile sektörel olarak fark yaratan ve yeniliklere öncülük eden Oto Rapor bünyesinde ister eski model üretime ister de yeni model üretime sahip olursa olsun tamamen profesyonel standartlarda uygulanan ekspertiz işlemleri ile aracın tüm durum bilgisinin en ince ayrıntısına kadar rapor haline getirilerek, hem satıcıya hem de alıcıya detaylı sunumu gerçekleştiriliyor.
 
Böylelikle söz konusu ikinci el araç alım-satım işleminin her iki taraf açısından da sorunsuz ve ileriye dönük mağduriyetlerin engellendiği, güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilmesi mümkün kılınıyor. Sağladığı avantajları nedeni ile her ne kadar bireysel araç bilgisine sahip olunsa da oto ekspertiz hizmetlerinden yararlanarak, bir uzman görüşüne başvurulması güvenli ve sorunsuz araç satın alımının gerçekleştirilebilmesinde önemli bir fark ve avantaj sağlayacaktır.
 

Adres :Altunizade Mah.Mahir İz Caddesi No:35 Üsküdar/İstanbul
Email:
[email protected]
Tel:0216 474 42 66
GSM:0532 483 35 81(Mesai saatleri dışında sms atın sizi arayalım & Whatsapp'tan konum isteyin) Yetkili:Bekir Pelit