Ankara Aşti Oto Ekspertiz


Ankara AŞTİ Ekspertiz İkinci el oto pazarı Türkiye genelinde yaygın bir şekilde devam etmektedir. Ancak pazarın en hareketli olduğu iller tabi ki büyük illerdir. Bunlardan bir tanesi de Ankara AŞTİ olarak bilinir. Otorapor Ankara Oto Ekspertiz ikinci el araç piyasasına büyük katkı sağlayan Ekspertiz firmasıdır
Piyasanın hareketli olması, araç alan kişilerin de çok seçenek sahibi olması ve daha dikkatli davranması anlamına gelir. İkinci el araç alırken, ne durumda olduğunu çok iyi bilmek mağdur duruma düşmemek için önemli bir detaydır.
Almayı düşündüğünüz ikinci el araç konusunda size destek olacak yerlerin başında Ankara Otorapor Oto Ekspertiz servisleri gelir. Otorapor AŞTİ Oto Ekspertiz servisi, alacağınız aracın tüm detaylarını size anlatacak ve nasıl bir araç alacağınızı gözler önüne serecektir. Bu aşamada Ankara Oto Ekspertiz genelinde en kaliteli Expertiz hizmeti veren servis Otorapor olarak bilinmektedir.
Otorapor Ankara, bağımsız bir servis olarak her iki tarafa eşit mesafede durur. Bu sayede ne araç satıcısı ne de alacak kişi mağduriyet yaşamaz. İster aracı satacak kişi olun, ister alacak kişi, OTORAPOR Ankara AŞTİ Merkez Oto Ekspertiz her türlü hizmet için sizin yanınızda olacaktır.
Aracın her türlü testini son teknoloji cihazlarla gerçekleştiren Otorapor AŞTİ, sonuçları bilgisayar ekranından alarak Ekspertiz Raporu haline getirir. Başka servislerin kısacık hazırladığı ve müşteriyi tatmin etmeyen Expertiz raporuna karşı OTORAPOR Ankara AŞTİ’de hazırlanan Ekspertiz servisi 20 sayfalık ve çok detaylı şekilde hazırlanmaktadır.
Ekspertiz raporu yanında hazırlanan çizelge ile aracın durumu daha net anlatılırken, uzman ekip tarafından sözlü olarak ayrıntılı bilgilendirme de yapılacaktır. Bu sayede ister alıcı ister satıcı olun, araç hakkında her türlü detaya sahip olma şansını yakalarsınız.
 Ankara Oto Ekspertiz, raporunun dışında aracın ileride gösterebileceği arızalar konusunda da bilgilendirmede bulunur. Bu sorunların ne zaman ve nasıl sıkıntı çıkartacağını belirten ekip, istenildiği takdirde aracın tüm sorunlarını onarma işini de üstlenecektir.
Her iki tarafında anlaşmasıyla birlikte aracın satış işlemleri aşamasında da danışmanlık hizmeti veren AŞTİ Oto Expertiz, araç el değiştirene kadar sizi yalnız bırakmayacaktır. Tüm bu hizmetleri oldukça uygun fiyata veren Otorapor, bu nedenle en çok tercih edilen servis olmaya devam etmektedir.