Araç Alım-Satımında Ekspertiz Yaptırmak

Yeni bir araç alırken veya önceki aracınızı satarken onun hakkında tüm detaylara sahip olmak daha kolay ve hızlı alışveriş yapmanızı sağlar. Neden mi? Araç ekspertiz raporu aracın yaşı, kullanım miktarına, değişenlerine ve piyasasına göre çıkarılmaktadır. Ekspertiz işi bilgi, deneyim, uzmanlık ve en önemlisi, dürüstlük gerektirir. Alıcı için de, satıcı için de ticaretin şeffaflık içinde tamamlanabilmesi için hakem rolü üstlenilir. Oto Rapor birçok şehirde bulunan bayileri aracılığıyla Türkiye araç piyasasını hem genel, hem de bölgesel olarak takip etmektedir. Araç modellerinin orijinal parçalarını teyit edebilmek için markalarda anlaşmalı ve her tip yakıt, vites ve mantalitede araç için uygun test platformlarına sahip.
Alıcılar için ekspertiz raporu daha önemlidir. Ekspertiz raporu olmadan aracın değişenlerini, boya uygulamalarını, mekanik ve elektronik arızalarını tespit etmek çok zordur. Oto Rapor bu detayları ortaya çıkarabilmek için son teknoloji cihazlarla ve gelişmiş yöntemlerle çalışmakta. “Bir ustaya gösterelim önce” lafındaki usta, Oto Rapor’dur. Aracın tüm detayları ortaya çıkarılır ve piyasa fiyatı belirlenir. Alıcı bu rapora göre pazarlığını daha bilgili şekilde devam ettirebilecektir. Araç ekspertiz raporunda aracın piyasadaki tutulurluğu da görülebilir. Daha sonradan satmayı düşünenler için bu rapor büyük önem taşıyor.

Online Hesaplamalar ile İlk Bilgileri Edinin

Oto Rapor web sitesinde sunulan online hesaplama sistemlerini kullanarak araçlar hakkında temel bilgileri edinebilirsiniz. Hatta satmak istediğiniz bir aracın tüm detaylarını biliyorsanız Araç Fiyatlandırma sistemi üzerinden “tam değeri” belirleyebilirsiniz. Eğer alıcıysanız da ikinci el piyasasında araç modellerinin genel fiyat aralığını görebilirsiniz.
Dilediğiniz takdirde araç ekspertiz işlemi için “online randevu” alabilirsiniz. Bunun için bize telefon numaranızı iletmeniz ve raporlaması yapılacak aracın genel bilgilerini vermeniz yeterlidir. Akabinde sizi en yakın bayii adresimize yönlendirir ve işlemlerinizi başlatırız. İstiyorsanız aracı yerinden teslim alıp ekspertizi yapılacak servise biz götürüp, tekrar teslim de edebiliriz. Hizmette gerçekten sınır tanımıyoruz. Bu anlamda son dokunuşu yapmak gerekiyorsa: bizi aramayın, numaranızı bırakın, biz sizi arayalım. Oto Rapor şirketinin hizmetlerinden memnun kalacağınıza eminiz, sitenin üstünde yer alan randevu sistemi ile bize ulaşabilirsiniz.
Sosyal medyada paylaş:
Yorum bırakabilirsiniz

Yorumlarınız bizim için değerli

Ad Soyad *

Yorumunuzu yazabilirsiniz *