Araç Fiyatlandırma

"OTORAPOR FİYATLAMA" HİZMETİMİZ BAŞLADI

Türkiye’nin ilk ve tek profesyonel araç fiyatlama modülü olan OTORAPOR FİYATLA; her aracı uzman ekibi ile inceleyerek müşterilerine araçlarının ideal değerini güvenilir şekilde öğrenebilecekleri, kişiye özel bir hizmet sunmaktadır.

Oto alım, satım, pazarlama, tamir, bakım, onarım yapmayan OTORAPOR, 2007'den bu yana tarafsız ve bağımsız Oto Ekspertiz hizmeti vermektedir. Ekspertiz ve Fiyatlandırma birbirini tamamlayan hizmetler olarak görülmektedir. Hiç kimse bir araca değerinden fazla ücret ödemek istememektedir. Bu ise sadece OTORAPOR FİYATLA hizmeti ile mümkündür.

 

Değerleme Nedir?

Türkiye'nin ilk ve tek oto değerleme hizmeti olan OTORAPOR FİYATLA, aracının donanım ve fiziki durumu ile fiyatını bilmek isteyen kullanıcılara ve ikinci el araç satın almak isteyenlere hitap etmektedir.

Sunmakta olduğu benzersiz ekspertiz hizmeti ile OTORAPOR FİYATLA, araç kullanıcılarına şubelerinde hizmet vererek araçlarınıhızlı ve değerinde satmalarına yardımcı olur. Satın alacakları araca fazla fiyat ödememelerine yardımcı olur.

Günümüzde bir ürünün 2.el fiyatını belirlemek temel sorunlardan birisidir. OTORAPOR FİYATLA, işte bu konuda kullanıcılarına eşsiz bir deneyim sunar. Otomobilini satmak isteyen bir kullanıcı, aracının fiyatını kısa sürede öğrenir ve eğer isterse satabilir. Araç almak isteyenler için de idealdir.

Değerleme hizmeti sunan OTORAPOR FİYATLA, bu konuda satışa aracılık da edebilir. İlan vermekte yardımcı olabilir.

Not: OTORAPOR, araç alım/satım faaliyetinde bulunmaz. Alım/satım işlemlerine yardımcı olur.
 

Nasıl Yapıyoruz?

OTORAPOR FİYATLA'nın sunduğu yeniliklerin en başında dakikalar içinde aracınızı fiyatlama kolaylığı gelmektedir.

Sorguladığınız araç verisi beyan koşullu veri olup, temel amacı sizi bilgi karmaşasından kurtarmak ve ortalama referans değer oluşturmaktır.

Sorguladığınız aracın marka/model/motor tipi/donanım/ilave aksesuarlar gibi konular beyan niteliğinde temel kriterlerdir.

Sorgulama sonrası aracını hızlı ve güvenilir şekilde fiyatlatmak isteyen kullanıcılar, OTORAPOR şubelerinden detaylı değerleme talep etmelidir.

Değerleme, bir aracın hızlı satılabilmesi için önemli bir parametredir.


Nasıl Çalışır?

OTORAPOR ücretsiz araç fiyatlandırma ile satın almayı düşündüğünüz aracın, kendi aracınızın ya da satmayı düşündüğünüz aracın EKSPERTİZ ÖNCESİ REFERANS fiyat bilgisine anında ulaşırsınız.

Ortalama piyasa değerini öğrendiğiniz aracın tam değerini öğrenmek için tek yapmanız gereken "Detaylı Fiyatlama" talep etmek. Ve şubelerimizden randevu almak.

Detaylı İnceleme hizmetimiz ile tüm şubelerimizde aracınızın fiyatlanabilmesi için gerekli incelemeleri yaptırabilirsiniz.

45 dakikalık işlem süresinde araç ile ilgili donanımsal bilgiler dahil olmak üzere kaporta, boya, motor, mekanik, arıza tespit ve araç altı kontroller dahil olmak üzere detaylı ekspertiz, inceleme ve analizler yapılır.

Değerleme sonrası, OTORAPOR Değerleme Uzmanı ideal fiyat konusunda araştırma yapar.Birkaç saat içinde %100'e yakın bir fiyat bilgisi size sunulur.

Araç sahibi kendi belirlediği fiyatla aracını satışa çıkarabilir.

Hızlı satma, hızlı teklif toplama ve ilanlama araç satışı için seçenekler arasındadır.

Araç sahibi seçimini belirttikten sonra işlemler güvenilirve şeffaf bir raporlama ile kullanıcıya raporlanarak iletilir.

OTORAPOR ile aracınızı hızlı ve değerinde satmak veya ikinci el bir araç alırken değerinden fazla ücret ödemek istemiyorsanız hemen OTORAPOR şubelerimizden randevu alabilirsiniz.