Arnavutköy Oto Ekspertiz

Günümüzde otomobil alımı sırasında hem satıcı hem de alıcı açısından meydana gelen sorunlara yönelik olarak oto ekspertiz hizmetleri sunuluyor. Alıcı ve satıcı dışında üçüncü bir görüşün aracın güncel durumu hakkına alınabilmesini ve bu bilgi alımının da doğrudan alanında uzman ustaların kapsamlı test ve incelemeleri ile alınabilmesini sağlayan oto ekspertiz hizmetleri, 21. Yüzyıl dünyasında her geçen gün yaygın hale geliyor. Son yıllarda Türkiye’ de de hızla yaygınlaşan oto ekspertiz hizmetleri ile ilgili olarak sıfır veya ikinci el otomobil piyasasına ilişkin herhangi bir yasal zorunluluk bulunmuyor. Ancak araç satış işlemlerinin hem alıcı hem de satıcı açısından daha güvenilir bir şekilde gerçekleştirilebilmesi noktasında oto ekspertiz hizmetleri önemli bir gereklilik teşkil ediyor. Arnavutköy Oto Ekspertiz servisi merkezinde, oto alım-satım işlemlerine konu olan araçların güncel durum kontrollerinin tamamen profesyonel ve kurumsal bir çatı altında gerçekleştirilmesi konusunda önemli bir destek sağlanıyor.
 
Her bir araca özel olarak, titiz bir inceleme ve test aşamalarının gerçekleştirildiği Arnavutköy Oto Ekspertiz servisi merkezinde, araçlar her yönden inceleniyor. Özellikle de hızla yaygınlaşan oto ekspertiz sektöründe tüketicinin çok sık şekilde karşılaşabildiği servis altyapının yetersizliğinden kaynaklı, araçlarda incelemelerin belirli noktalar ile sınırlı kalması durumu ile karşı karşıya kalınmaması hedefi ile oto ekspertiz merkezinde tamamen en yeni ve en üstün teknolojiye sahip olan ekipman, cihaz ve sistemler kullanılıyor. İleri teknoloji ürünü robot sistemleri ile gerçekleştirilen aracın farklı teknik aksam ve performans testleri ile aracın gerçek durum verilerinin etkin bir şekilde elde edilebilmesi mümkün oluyor. Bu şekilde de oto ekspertiz çalışmasına alınmasına karşın yetersiz seviyedeki incelemelerden dolayı, inceleme dışındaki noktalardaki kusurların tespit edilememesi ve bu durumunda satış sonrası ya alıcı ya da satıcı açısından ciddi mağduriyetlerin yaşanması gibi bir durumun söz konusu olmaması sağlanıyor. Bu sebep ile de günümüz Türkiye’ sinde oto ekspertiz çalışmaları konusunda profesyonel ve kurumsal hizmetlerin tercih edilmesi de büyük bir önem taşıyor.
 
Tek hizmet alanı da ve hizmet hedefi otomobillerin her yönü ile incelenmesi olan ve onarım gibi hizmetlerin bulunmaması ile daha kaliteli hizmet sonuçları ortaya koyabilen Arnavutköy Oto Ekspertiz merkezinde her müşterinin mevcut gereksinimlerine yönelik olarak yanıtlar verebilecek niteliklerde oto ekspertiz paket seçenekleri sunuluyor. Özellikle de bölgesel veya kısmi oto ekspertiz çalışması gerçekleştirilmesini isteyen ancak tek oto ekspertiz hizmet seçeneğinin bulunmasından dolayı gereksiz şekilde yüklü maliyetler ile karşı karşıya kalan tüketicinin, artık tam olarak ihtiyacına yönelik olarak yanıtlar verecek niteliklerdeki oto ekspertiz paketlerinden herhangi birisini seçebilmesi sağlanıyor. Bu sayede de aracı için gerçekleştirilmesini istediği ekspertiz çalışmalarını daha makul ve daha uygun fiyatlandırmalar üzerinden yaptırabiliyor. Bu fırsatlardan yararlanmak için ise tek yapılması gereken Oto Rapor’ un geniş bayi ağından kolaylıkla yararlanabilmek üzere çağrı merkezine başvuru gerçekleştirilmesidir.

Yorumlar:

Yorumunuz: