Avcılar Oto Ekspertiz

Oto ekspertiz hizmetleri, 21. Yüzyıl dünyasının en önemli ve en popüler hizmet sektörlerinden birisi konumunda yer alıyor. Özellikle de hem otomobil piyasasındaki alım ve satım işlemlerinde sağladığı daha güvenilir ticaret avantajı hem de aracın duruma ilişkin olarak uzman görüşüne sahip olunabilmesi dolayısı ile günümüzde her geçen gün daha yoğun şekilde tercih ediliyor. Otomobil alım ve satış işlemleri sırasında kötü niyetli kişilerin, yüksek piyasa hacminin olduğu bu sektörden faydalanabilmek amacı ile gerçekleştirdiği art niyetli eylemlerden kaynaklanan alıcı ve satıcı mağduriyetlerinin oluşmamasının sağlanabilmesi açısından ciddi bir güvenlik koşulu şekillendiren oto ekspertiz hizmetleri alanında İstanbul geneline ilişkin olarak Avcılar Oto Ekspertiz bayisi hizmet veriyor. Tam donanımlı ekipmanları ve uzman ustaları ile her türlü araç modeline yönelik olarak profesyonel seviyede ekspertiz çalışmalarını en hızlı şekilde gerçekleştirerek, müşterilerinin vakit kaybı yaşamadan en kaliteli standartlarda araç hakkında detaylı bilgi alabilmesini sağlıyor.
 
Aracın gizli veya açık olan kusurlarının belirlenmesi, performansının üst dilimlerinin hangi düzeyde olduğunun belirlenmesi ve güvenli ve kaliteli araç kullanımı açısından aracın marka ve modeline göre olması gereken değerlere göre mevcut durumunun belirlenmesi gibi noktalar üzerinde duruluyor. Bu şekilde de Avcılar Oto Ekspertiz merkezinden alınacak bir oto ekspertiz hizmeti desteği sayesinde alıcılar, aracın belirtilen özellik ve durumunda herhangi bir sorunun satış sonrası ortaya çıkmasından dolayı mağduriyet yaşama olasılığını ortadan kaldırırken, satıcılar ise aracın satışı ardından oluşan bir kusur veya arızadan dolayı alıcı tarafından mağdur edilme olasılığını ortadan kaldırıyor. Her iki taraf açısından sağlamış olduğu avantajlar dolayısı ile oto ekspertiz hizmetlerinin sadece alıcı tarafı açısından değil aynı zamanda da satıcı tarafı açısından da önemli bir gereklilik teşkil ettiği tartışılmaz bir gerçek olarak öne çıkıyor.
 
Yasal statüde herhangi bir oto ekspertiz hizmet alımı zorunluluğu bulunmamasına karşın taraflar açısından sağlamış olduğu önemli fırsatlar ve avantajlar, oto ekspertiz hizmetlerinin hem alıcı hem de satıcı tarafından onaylanarak, alınması önemli bir gereklilik teşkil ediyor. Bu çerçevede profesyonel müşteri hizmetleri ve beraberinde de kaliteli ve teknolojik hizmet altyapısı ile sektörel açıdan gelişime yön veren ve liderlik yapan Avcılar Oto Ekspertiz bayisinde oto ekspertiz hizmeti alımının her bir otomobil alım-satım işleminde gerçekleştirilmesi öneriliyor. Bu noktada özellikle ne alıcı ne de satıcı tarafı ile daha önceden bir resmi anlaşma veya iş ortaklığında bulunmayan Oto Rapor ile birlikte artık tamamen güvenilir ve kapsamlı bir oto ekspertiz raporu teslim alınıyor. Bu durum özellikle son yıllarda çok sık şekilde görülmeye başlanan oto ekspertiz sektöründeki firmaların, otomobil satış ofisleri ya da otomobil markaları ile toplu iş ortaklığı anlaşmaları veya bu doğrultudaki ihale alımları gibi ortak çalışma anlaşmaları bulunmaması ile ortaya çıkan objektif ve bağımsız hizmet sunum imkanı ile oluşturulabiliyor.