Bağcılar Oto Ekspertiz

Otomobil alımlarının günümüzde daha güvenli şekilde gerçekleştirilebilmesi noktasında profesyonel ve kurumsal hizmetler bulunuyor. Bu hizmetlerin başında da oto ekspertiz hizmet sektörü bulunuyor. Son yıllarda kurumsallaşan hizmet alanları arasında yer alan ve yenilikçi avantajları ile dünya genelinde olduğu gibi Türkiye’ de de son derece hızlı şekilde yaygınlaşan oto ekspertiz hizmetleri, satışa konu olan araçların belirtilen özelliklere sahip olup, olmadığı veya satış öncesinde her tarafında güvenliği açısından aracın güncel durum bilgisinin öğrenilebilmesi hedefi ile kullanılıyor. Bu doğrultuda da Türkiye’ nin en önemli otomobil piyasalarından birisi olan İstanbul’ da gerçekleştirilen otomobil alım ve satış işlemlerinde hem alıcılar hem de satıcılar tarafından Bağcılar Oto Ekspertiz hizmetleri yaygın şekilde tercih ediliyor. Aracın güncel durumuna ilişkin olarak alıcı ve satıcı haricinde üçüncü bir görüşün alınmasını ve bu görüşünde uzmanından alınmasına olanak veren oto ekspertiz hizmetlerinde dünya standartlarındaki kaliteli ve ekonomik hizmetlerden yararlanmak isteyenler Oto Rapor bayisini tercih ediyor.
 
Türkiye genelindeki geniş bayi ağı ile oto ekspertiz sektörüne yön veren ve gelişimine öncülük eden Oto Rapor’ un İstanbul’ un en popüler ilçelerinden birisi olan Bağcılar ve bölgesine  yönelik olarak hizmet vermekte olan Bağcılar Oto Ekspertiz merkezinde her ihtiyaca yönelik olarak kaliteli standartlarda hizmet alımı gerçekleştirilebiliyor. Özellikle de ileri nesil teknolojinin etkin biçimde kullanıldığı hizmet altyapısı üzerinden gerçekleştirilen oto ekspertiz çalışmalarında sadece alanında uzman ve deneyimli otomobil uzmanlarının yer alıyor olması, alınan sonuçların geçerliliğinin daha yüksek olmasını sağlıyor. Alanındaki deneyim ve uzmanlığına göre oto ekspertiz çalışmalarını dijital ve akıllı robot, sistem ve ekipmanlar ile gerçekleştiren teknik personeller, tüm otomobillerin görünür veya gizli tüm kusurlarının tespitini gerçekleştiriliyor.
 
Tespiti gerçekleştirilen her bir kusur, aynen olduğu hali ile herhangi bir ekleme ya da düzeltme söz konusu olmadan çalışma sonucunda oluşturulan oto ekspertiz raporu dahilinde belirtiliyor. Bu noktada bağımsız ve tarafsız hizmet politikasının etkin sonuçlarının değerlendirilmesi sağlanırken, özellikle de herhangi bir otomobil markası ya da otomobil satış ofisi ile ihale alımı ya da iş ortaklığı anlaşmasının Bağcılar Oto Ekspertiz merkezi açısından söz konusu değildir. Herhangi bir anlaşma ya da ihale alımının bulunmaması hem alıcı hem de satıcı açısından aynı yakınlık derecesinde gerekli olan müdahaleler, profesyonel ve kurumsal hizmet anlayışı çerçevesinde gerçekleştiriliyor. Buna ek olarak maksimum düzeyde müşteri memnuniyetinin hedeflenmekte olduğu hizmet yelpazesi dahilinde de zengin paket seçenekleri sunuluyor. Bu şekilde tüketicinin ihtiyaçlarına göre dizayn edilmiş olan paket seçeneklerinden herhangi birisini seçerek, oto ekspertiz hizmetlerinden daha ekonomik şekilde yararlanabiliyor. Kaliteli, ekonomik ve tarafsız oto ekspertiz hizmeti almak isteyen herkesin uğrak noktası haline gelen Oto Rapor bayilerinin profesyonel ve kurumsal standartlardaki oto ekspertiz hizmetlerinden yararlanmak isteyen herkes, sadece çağrı merkezini arayarak, oto ekspertiz randevusunu en yakın tarihe kolaylıkla alabiliyor.