OTORAPOR Bahçelievler Oto Ekspertiz

Adres: Talatpaşa cad. No:6 Bahçelievler / istanbul
Tarif: Ömür Plaza'nın ilerisinde Marmara Üniversitesi'nin arka sırasındadır
Tel: 0(212)554 41 55 
GSM: 0(539)555 41 55 (Mesai saatleri dışında sms atın sizi arayalım & Whatsapp'tan konum isteyin)
Fax: 0(212)556 41 55 
Email: [email protected]

Yetkili: Ahmet Alper Koçak
OTORAPOR Bahçelievler Oto Ekspertiz OTORAPOR Bahçelievler Oto Ekspertiz OTORAPOR Bahçelievler Oto Ekspertiz OTORAPOR Bahçelievler Oto Ekspertiz OTORAPOR Bahçelievler Oto Ekspertiz OTORAPOR Bahçelievler Oto Ekspertiz OTORAPOR Bahçelievler Oto Ekspertiz OTORAPOR Bahçelievler Oto Ekspertiz OTORAPOR Bahçelievler Oto Ekspertiz OTORAPOR Bahçelievler Oto Ekspertiz OTORAPOR Bahçelievler Oto Ekspertiz OTORAPOR Bahçelievler Oto Ekspertiz

Bahçelievler Otorapor'dan Kaliteli Oto Ekspertiz Hizmetleri


2007 yılından bu yana yüksek kalitede Bahçelievler Bakırköy bölgesinde oto ekspertiz hizmeti sunan Otorapor, sektörün önde gelen markalarından biri olmayı başardı. Oto ekspertiz sektöründe tarafsız çalışan oto ekspertiz hizmetlerinin arasında yer alan marka, sunduğu çeşitli ekspertiz hizmetleriyle adından söz ettirebilmektedir. Müşterilerin taleplerine göre farklı hizmet paketleri oluşturan ve müşterinin ödemesi gereken miktardan daha fazla ödememesini sağlayan marka, müşteri odaklı çalışma standartları ile oto ekspertiz konusunda tercih edilen ilk nokta olmayı başarıyor.

Yıllardır bu alanda sürdürdüğü tecrübeli yaklaşımını tüm Bahçelievler oto ekspertiz hizmetlerine yaymayı başaran Otorapor Bahçelievler, oto ekspertiz için kendisine başvuran müşterilerine özel hizmet paketleri sunarak istedikleri doğrultuda hizmet sunmaya özen gösteriyor. Böylece müşterilerin ekstra harcama yapmasına engel olan tecrübeli marka, müşteri memnuniyetinin hizmet standartlarında sınırlı kalmamasını sağlıyor.

Kaliteli hizmet sunmak için her fırsatı değerlendiren Bahçelievler Otorapor, oto ekspertiz hizmetlerini belirli bölümlere ayırarak müşterilerine hizmet vermeyi uygun görüyor. İç ve dış ekspertiz adını verdiği ekspertiz adımları ile aracın hem iç bölgesini hem de dış bölgesini ekspertiz eden marka, bu sayede aracın son durumu konusunda detaylı bir bilgiye sahip olunmasını sağlıyor. Otorapor'un iç ekspertiz hizmetleri incelenecek bölgeye göre farklılık gösterirken, dış ekspertiz aracın dışında yapılacak kontrolleri kapsıyor. Bunun yanında Bahçelievler Otorapor, kaporta, boya, mekanik ve beyin ekspertizi gibi hizmetler sunuyor.

İç ekspertiz hizmetlerinin bir bölümü iç ekspertiz kontrolleri olarak adlandırılıyor. Bu hizmet adımında hava yastığı kontrolleri, torpido bölümünün kontrolü, teyp kontrolü, direksiyon kontrolü, korna kontrolü, klima kontrolü, ayna kontrolleri, camların kontrol edilmesi ve iç aydınlatma kontrolleri başlıca öne çıkan kontrol adımlarından oluşuyor. Bunun dışında kalan ve tamamen aracın iç kısmını ilgilendiren kontroller ile iç ekspertiz kontrolleri tamamlanmış oluyor.

Dış ekspertiz ise aracın dışının kontrol edilmesi anlamına geliyor. Lastik kontrolleri, lastik tarihlerinin incelenmesi ve derinlik kontrolü dış ekspertiz hizmetinin ilk adımını oluşturuyor. Far yıkama sistemlerinin kontrol edilmesi, park lambaları ve farların incelenmesi, sileceklerin kontrol edilmesi ve jantların kontrol edilmesi bu hizmetin diğer aşamalarından bazıları olarak göze çarpıyor.

Bunların yanında kaliteli ve aynı zamanda benzersiz ekspertiz hizmetleri sunan Otorapor Bahçelievler, bir paket halinde sunduğu hizmetlerinin eksiksiz ve kusursuz olması için tüm imkanları seferber ediyor. 501 nokta ekspertiz adını verdiği TUV onaylı oto ekspertiz hizmeti sayesinde bir aracı baştan aşağı gözden geçiren, durumu hakkında rapor hazırlayan ve anlık olarak müşterisine bilgi verebilen marka, bu alanda sınırlı zorlayarak müşterinin talep ettiği hizmetten maksimum verim alabilmesini sağlıyor.

İkinci el otomobil alırken mutlaka danışılması gereken bir yer olarak ön plana çıkan oto ekspertiz hizmetleri ne kadar güvenilir ve tarafsız olurlarsa müşterilerini o kadar memnun edebilmektedirler. Bu niteliği yerine getirebilen Otorapor, yıllardır bu alanda verdiği tarafsız hizmetler ile ilk danışılan yer olma özelliğini taşıyor. Hizmetlerini yerinde sayan servislerinden kurtararak sürekli geliştirmeye çalışan Otorapor, araştırma ve geliştirme çalışmalarına verdiği önem ile diğer oto ekspertiz hizmetlerinden kendini ayırıyor.

Türkiye'nin gelişen sektörlerinden birisi olarak dikkat çeken oto ekspertiz alanında yıllardır profesyonel olarak hizmet veren Otorapor, müşterilerini almak istedikleri ikinci el otomobillere değerinden fazla fiyat vermekten kurtardığı gibi yanlış adımlar atmalarına karşı da onları uyarmaya devam ediyor. Türkiye'nin bir numaralı oto ekspertiz servisi olan marka gün geçtikçe gelişmeye ve hizmetlerinin kalitesini yükseltmeye devam ediyor.

Otorapor hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız http://www.otorapor.com Otorapor resmi sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Resmi sayfa üzerinden hizmet paketleri ve hizmet standartları hakkında detaylı bilgi edinebileceğiniz gibi iletişim bilgilerine ulaşabilir ve dilerseniz randevu alabilirsiniz.

OTORAPOR Bahçelievler Oto Ekspertiz


Adres: Talatpaşa cad. No:6 Bahçelievler / istanbul
Tarif: Ömür Plaza'nın ilerisinde Marmara Üniversitesi'nin arka sırasındadır
Tel: 0(212)554 41 55 
GSM: 0(539)555 41 55 (Mesai saatleri dışında sms atın sizi arayalım & Whatsapp'tan konum isteyin)
Fax: 0(212)556 41 55 
Email: [email protected]
Sosyal medyada paylaş:
1 adet yorum
  1. Turgay Akın

    Turgay Akın

    05.02.2018

    Yeni aracım doktorlar tarafından incelenmiş gibi hissettim. Kendim de sanki otel lobisinde istirahat ettim. Alıcıya da Satıcıya da kesinlikle öneriyorum. Rapor anlatımı içinde ayrıca teşekkürler, 27 sayfa raporu en ince detayına kadar aktardınız. Tüm Otorapor Bahçelievler ailesine teşekkürler.


Yorum bırakabilirsiniz

Yorumlarınız bizim için değerli

Ad Soyad *

Yorumunuzu yazabilirsiniz *