Bakırköy Oto Ekspertiz

 
Her geçen gün otomobil teknolojisinin hızlı gelişimi ile birlikte yeni araç modelleri karayollarındaki yerini alıyor. Yüksek gelişim ivmesinin söz konusu olduğu yeni nesil otomobil teknolojisi hem sıfır otomobil piyasasının hem de ikinci el araç piyasasının, dünyanın her yerinde olduğu gibi Türkiye2 de de son derece yüksek potansiyele ulaşmasına yol açıyor. Türkiye’ de yüksek hacme sahip olan sıfır ve ikinci el otomobil piyasasında yaşanan problemlere ilişkin olarak, günümüzde dünya genelinde pek çok ülkede olduğu gibi profesyonel ve kurumsal standartlarda oto ekspertiz hizmetleri sunuluyor. Günümüzde yoğun şekilde otomobil alım ve satım işlemlerinde tercih edilen oto ekspertiz hizmetleri, temel mantığı dahilinde bir satışa konu olan otomobilin hem alıcı tarafı hem de satıcı tarafı açısından güncel durumunun, uzman kişiler tarafından gerçekleştirilecek, kapsamlı bir inceleme ile net şekilde ortaya çıkartılmasıdır. Bakırköy Oto Ekspertiz hizmetlerinde, incelemesi ve testleri sırasında kusur ya da kusurlar tespit edilen otomobilin, oto ekspertiz raporu dahilinde bu kusurlar hem alıcıya hem de satıcıya belirtilir. Bu şekilde gerçekleştirilecek otomobil satış işlemlerinin söz konusu aracın güncel durumuna ilişkin olarak daha güvenilir bir şekilde gerçekleştirilebilmesi sağlanabiliyor.
 
Sağladığı avantajları dolayısı ile dünya genelinde olduğu gibi Türkiye’ de de çok yeni bir hizmet sektörü olmasına karşın, çok kısa bir süre içerisinde yüksek bir popülariteye ulaşma başarısını göstermiş ve son derece geniş kesimlere hitap etmeye başlamıştır. Bu çerçevede de Türkiye’ de oto ekspertiz hizmetlerinin popülerleşmesinde ve hızlı gelişiminde öncü firmaların başında gelen Oto Rapor’ un, yoğun otomobil ticaret hacminin bulunduğu İstanbul’ un Bakırköy ilçesine ve bölgesine hizmet vermekte olan Bakırköy Oto Ekspertiz bayisi aracılığı ile dünya standartlarına uygun oto ekspertiz hizmetlerinden hem ekonomik hem de tarafsız şekilde yararlanılabilmektedir. Özellikle oto ekspertiz alanında tüketicilerin çok sık şekilde karşılaştığı, oto ekspertiz firmalarının toplu iş ortaklığı çerçevesinde anlaşmalar ya da ihale katılımı şeklindeki otomobil markaları veya otomobil satış ofisleri gibi satıcı tarafı ile anlaşmalar gerçekleştiriyor olması ciddi bir güvenirlilik probleminin oto ekspertiz raporları açısından ortaya çıkmasına neden olur.
 
Bu konuda son derece titiz ve dikkatli bir çalışma gerçekleştiren ve kurumsal hizmet anlayışı çerçevesinde bağımsız hizmet sunumuna önem vermekte olan Bakırköy Oto Ekspertiz merkezinin herhangi bir kurum ya da kişi ile toplu oto ekspertiz çalışmaları doğrultusunda bir anlaşması bulunmuyor. Böylelikle her daim müşterilerine yönelik olarak, gerçekleştirdiği oto ekspertiz çalışmalarının sonucunda objektif bakış açısının hakim olduğu oto ekspertiz raporlarının sunumunu gerçekleştirebiliyor. Bu şekilde söz konusu otomobil satış işleminin hem satıcı hem de alıcı tarafları açısından tamamen güvenilir bir şekilde oto ekspertiz çalışmasının gerçekleştirilebilir olmasını sağlıyor. Tarafsız, ekonomik ve kaliteli oto ekspertiz hizmeti almak isteyen alıcı ve satıcılar Bakırköy’ de Oto Rapor bayisine, kesintisiz iletişim imkanı bulunan çağrı merkezi üzerinden oto ekspertiz randevusu alımı gerçekleştirebiliyor.