Başakşehir Oto Ekspertiz

Modern çağın otomobil piyasası, dünyanın her yerinde son derece hareketli bir vaziyette bulunuyor. Yüksek Pazar hacminin söz konusu olduğu otomobil piyasası, her gün yeni otomobil modelinin karayolları üzerinde kendisine yer edinmeye devam etmesi ile birlikte tüketicinin ikinci el araç alım-satım sektörüne yönelik olarak da çok yoğun bir ilgi oluşturmasına neden oluyor. Yüksek ticaret hacminin söz konusu olduğu hem sıfır hem de ikinci el piyasasında artan yoğun talep, kötü niyetli kişiler tarafından değerlendirilmek üzere kötü niyetli eylemlerde bulunmalarından dolayı hem alıcı hem de satıcı tarafı fark etmeksizin ciddi mağduriyetlere yol açabilecek, olumsuz durumların yaşanmasına yol açabiliyor. Sektörel olarak otomobil piyasasında yaşanan bu kötü niyetli durumlardan kaynaklı olumsuzluklara karşı son yıllarda oto ekspertiz hizmetleri sunulmaya başlandı ki, sektör genelinde bu sorunların oranında çok ciddi seviyelerde düşüşlerin yaşanmasını sağladı. Özellikle de Başakşehir Oto Ekspertiz bayisi, İstanbul’ un son yıllardaki en büyük ilçelerinden birisi konumunda bulunan Başakşehir ilçesi ve çevresindeki otomobil alım ve satım işlemlerinde profesyonel oto ekspertiz hizmetlerinden yararlanabilme şansı sunuyor.
 
Üstün hizmet anlayışının hakim olduğu profesyonel hizmetleri ile otomobil alım ve satım işlemlerinde alıcı ve satıcı tarafından son derece yoğun şekilde tercih edilen Başakşehir Oto Ekspertiz bayisi, otomobil satış öncesinde uzman değerlendirilmesine tabii tutulmasını sağlıyor. Bu şekilde aracın mevcut kusurlarının ortaya çıkartılması ve teknik özellikleri yönünden hangi durumda olduğunun her hem satıcı hem de alıcı tarafından öğrenilmesini hedefliyor. Bu doğrultuda da ortaya koyduğu tarafsız, objektif ve başarılı çalışmaları ile sektöründe gelişime önemli katkılar sağlayan Oto Rapor’ un Başakşehir ilçesindeki bayisi, oto ekspertiz hizmetlerinin yasal yönden bir yükümlülük ya da zorunluluğunun bulunmamasına karşın çok yoğun şekilde alıcı ve satıcılar tarafından tercih edilmesinin önünü açma başarısında bulunmuştur.
 
Bu yüzden de bölgesel kapsamda son derece yoğun ve sık bir şekilde tercih edilmekte olunan Başakşehir Oto Ekspertiz merkezinde ileri nesil teknolojik sistem ve ürünler kullanılıyor. Her bir araca yönelik olarak özel ve titiz bir inceleme çalışmasının gerçekleştirildiği oto ekspertiz merkezinde, araçların incelemeleri alanında uzman ve profesyonel seviyede deneyime sahip olan teknik personeller tarafından gerçekleştiriliyor. Özel dijital robot sistem ve ekipmanlarının kullanıldığı araç testi uygulamalarında aracın her yönü ile en üst performans ve dayanıklılık durumunun ortaya çıkartılabilmesi sağlanıyor. Araca yönelik olarak gerçekleştirilen testlerin ardından alınan sonuçlar ise herhangi bir ilave veya gizleme olmadan doğrudan, oluşturulacak oto ekspertiz raporu dahilinde belirtiliyor. Bu şekilde hem satıcı hem de alıcı açısından tamamen güvenilir bir otomobil alım ve satım işleminin gerçekleştirilebilmesi noktasında etkin bir rol üstleniyor. Oto Rapor’ un tarafsız, kaliteli ve profesyonel oto ekspertiz hizmetlerinden yararlanmak isteyen herkes, çağrı merkezi üzerinden başvuru gerçekleştirerek, en yakın tarihe alacakları oto ekspertiz randevusu ile işlemlerini hızlı ve ekonomik şekilde gerçekleştirebiliyor.