Beylikdüzü Oto Ekspertiz

Günümüzde ekspertiz hizmetleri, 21. Yüzyıl dünyasında çok önemli bir rol üstleniyor. Yaşamın pek çok farklı noktasındaki ihtiyaçlara yönelik olarak taraflar arasındaki söz konusu durum veya olaya ilişkin olarak üçüncü bir görüşün doğrudan uzmanından alımını mümkün kılan ve oluşabilecek mağduriyetlerin önlenebilmesini sağlayan ekspertiz hizmetleri, her geçen gün yaşamın pek çok farklı alanına ulaşmaya devam ediyor. Son yıllarda dünyanın pek çok ülkesinde oldukça popüler hale gelen ve Türkiye’ de de son yıllarda hızla popülerleşen bir hizmet sektörü olarak öne çıkan oto ekspertiz hizmetleri, ekspertiz hizmetlerinin hem sıfır otomobil ticaretlerinde hem de ikinci el otomobil ticaretlerinde de önemli güvenli ticaret gerçekleştirebilme fırsatları teşkil ediyor. Beylikdüzü Oto Ekspertiz bayisi ise Beylikdüzü ve çevresindeki otomobil alım ve satım işlemlerinde hem alıcıların hem de satıcıların söz konusu otomobil ticaretini çok daha güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmesi noktasında son derece önemli fırsatlar ve avantajlar sağlıyor. Profesyonel ve kurumsal standartlara uygun olarak dizayn edilen oto ekspertiz merkezindeki kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde her marka ve modeldeki araç için ekspertiz çalışmaları en hızlı şekilde gerçekleştiriliyor.
 
Söz konusu otomobil alım ve satış işlemine ilişkin olarak inceleme ve testleri gerçekleştirilmekte olunan otomobilin mevcut durumu, kusurları ve diğer ayrıntıları ile ilgili olarak ekspertiz raporu tamamen tarafsız bir şekilde oluşturuluyor. Çünkü Beylikdüzü Oto Ekspertiz merkezinin herhangi bir otomobil markası, üreticisi ya da satış ofisi ile iş birliği anlaşması bulunmuyor. Bu durumda müşterilerine sunmakta olduğu oto ekspertiz hizmetlerinde hem alıcı tarafı hem de satıcı tarafı açısından tamamen objektif oto ekspertiz raporları oluşturabileceği bir bağımsız hizmet politikasını hizmetlerine yansıtabiliyor. Teknolojik yönden de 21. Yüzyıl dünyasının otomobil alanındaki en güncel ürün, sistem ve teçhizatlarını kullanarak, en yeni otomobil modellerinden en eski modellerine kadar geniş bir yelpazede otomobil modelinin tüm detayları ve yönleriyle inceleme ve testlerini gerçekleştirebiliyor. Bu şekilde yetersiz altyapı yüzünden kontrolü yapılamayan bölümdeki mevcut kusur dolayısı ile tam manası ile alınamayan ekspertiz hizmeti etkisi ile otomobil satış işlemi sonrasında alıcı veya satıcının mağduriyet yaşamasının önüne geçilebiliyor.
 
Otomobil satıcısının veya alıcısının isteklerine göre belirlenmiş olan çeşitli bölgelere veya özelliklere yönelik olarak uygulanan oto ekspertiz paketleri bulunduğu gibi otomobil tüm yönleri ile teste tabii tutulduğu paket seçenekleri de bulunuyor. Çoklu ve tekli olacak şekilde iki ana grupta oto ekspertiz paket seçenekleri sunan Beylikdüzü Oto Ekspertiz merkezinde profesyonel standartlarda sunulan çalışmalarda sadece alanında uzman ve deneyim sahibi olan teknik personeller görev alıyor. Ayrıca herkes tarafından son derece rahat ve pratik bir şekilde anlaşılabilecek niteliklerde oluşturulan oto ekspertiz raporları çerçevesinde alıcı veya satıcının ileri seviyede otomobil teknolojisi bilgisine sahip olması da gereklilik teşkil etmiyor.