Beyoğlu Oto Ekspertiz

Teknolojik yeniliklerin günlük yaşantı içerisinde kendisine aktif şekilde yer bulduğu teknoloji çağında, otomobil kullanımında çok ciddi oranlarda artışlar yaşanıyor. Günümüzde artık sadece ulaşım ihtiyaçlarının karşılanması konusunda kullanımdan çıkarak, eğlence ve beraberinde de ticaret amacı ile değerlendirilmekte olunan otomobil piyasası, oldukça hareketli bir süreç yaşıyor. Günümüzde otomobil piyasasının çok yüksek sevilere ulaşan Pazar hacmi, pek çok art niyetli kişi tarafından da başta ‘dolandırıcılık’ olmak üzere pek çok olumsuz etken konusunda değerlendiriliyor. Bu durum hem otomobil alımlarında hem de otomobil satışları sırasında alıcı veya satıcı taraflarından birisinin ve hatta kimi zaman iki tarafında ciddi seviyelerde mağduriyetler yaşamasına yol açabiliyor. Bu durumun engellenebilmesi noktasında ise 21. Yüzyıl dünyasında yalnızca oto ekspertiz hizmetleri devreye giriyor. İstanbul’ un en köklü ilçelerinden birisi konumunda bulunan Beyoğlu ve civarında gerçekleştirilen otomobil alım ve satış işlemlerinin daha güvenli standartlarda gerçekleştirilebilmesi noktasında ise Beyoğlu Oto Ekspertiz merkezi görev üstleniyor.
 
Otomobil teknolojisine ilişkin olarak üst seviyede bir teknolojik sistem donanıma sahip olan Beyoğlu Oto Ekspertiz merkezinde, her marka ve modeldeki araca ilişkin olarak oto ekspertiz hizmeti alınabiliyor. Özellikle de aracın sınıfı ya da modeli fark etmeksizin üst seviyedeki teknolojik altyapısı sayesinde her türlü ihtiyaca yönelik olarak yanıt verebiliyor. Bu durumda günümüz modern teknoloji dünyasında otomobil ticaretlerinde bulunacak kişilerin ister alıcı ister de satıcı tarafında olursa olsun daha güvenli standartlarda araç ticaretlerini gerçekleştirebilmelerini mümkün kılıyor. Çünkü doğrudan alanında uzman ve profesyonel seviyede eğitime, deneyime sahip olan teknik personeller tarafından yüksek teknolojiye sahip olan ekipman ve robot sistemleri üzerinden gerçekleştirdikleri test ve incelemeleri sonucunda otomobilin tüm mevcut kusurları ortaya çıkartılıyor ve beraberinde de güncel durumuna ilişkin olarak detaylı bir rapor oluşturuluyor.
 
Aracın fren sistemlerinden, şasesine ve hatta dış veya iç kozmetik durumuna kadar her yönüyle incelenmekte olduğu genel oto ekspertiz paketlerinin dışında sadece belirli özellikleri veya bölgeleri kapsamına alan oto ekspertiz paket seçenekleri bulunan Beyoğlu Oto Ekspertiz merkezinde herkesin ihtiyacına göre ekspertiz hizmeti alımı gerçekleştirerek, bu alandaki hizmetlerin avantajlarından daha ekonomik şekilde yararlanabilmeleri sağlanıyor. Özellikle de geçmişte olduğu şekilde oto ekspertiz hizmetlerinde sadece genel değerlendirmenin bulunmasından dolayı kısıtlı inceleme ihtiyacı olan durumlarda dahi komple paket alımının zorunlu olmasından dolayı oluşan gereksiz maliyetlerin, tüketicileri maddi yönden zor durumda bırakmasının önüne geçiliyor. Bu yüzden de günümüz Türkiye’ sinde oto ekspertiz çalışmaları konusunda son derece yoğun ve sık bir şekilde tercih edilmekte olunan Oto Rapor’ un kaliteli ve ekonomik oto ekspertiz hizmetlerinden yararlanabilmek için kesintisiz iletişim olanağı bulunan çağrı merkezini arayarak, oto ekspertiz randevu alınabiliyor. Bu hizmetler için çağrı merkezindeki uzman personelden daha ayrıntılı bilgi alabilir ve en uygun paketi çok daha kolay bir şekilde seçebilme şansı da bulunuyor.