OTORAPOR Bursa Nilüfer Oto Ekspertiz

Adres: Üçevler Mahallesi 28. Sokak No:21 16120 Nilüfer/Bursa
Tarif: Dostkar - Fasülyeli Karşısı
Tel: 0224 222 05 01
Gsm: 0555 888 05 01 (Mesai saatleri dışında sms atın sizi arayalım & Whatsapp'tan konum isteyin)
Email: [email protected]

Yetkili: Sami Volkan Korkmaz
OTORAPOR Bursa Nilüfer Oto Ekspertiz OTORAPOR Bursa Nilüfer Oto Ekspertiz OTORAPOR Bursa Nilüfer Oto Ekspertiz OTORAPOR Bursa Nilüfer Oto Ekspertiz OTORAPOR Bursa Nilüfer Oto Ekspertiz OTORAPOR Bursa Nilüfer Oto Ekspertiz OTORAPOR Bursa Nilüfer Oto Ekspertiz OTORAPOR Bursa Nilüfer Oto Ekspertiz OTORAPOR Bursa Nilüfer Oto Ekspertiz OTORAPOR Bursa Nilüfer Oto Ekspertiz OTORAPOR Bursa Nilüfer Oto Ekspertiz
Bursa Nilüfer Oto Ekspertiz servisleri araç ile ilgili işlemler konusunda kişinin en büyük desteği olmaktadır. Alacağınız araç ile ilgili her türlü işlemi yapmanıza yardımcı olan servisler, özellikle ikinci el araç alırken ne aldığınızı anlamanıza da yardım eder.
İkinci el araç konusunda oldukça hareketli bir piyasaya sahip olan Bursa Nilüfer’de en iyi ekspertiz servisi Otorapor Nilüfer Oto Ekspertiz Servisi olarak bilinmektedir. Araç alırken her türlü desteği veren Bursa Nilüfer Otorapor servisi, müşteri memnuniyeti yönünden de en iyi servislerden birisidir.
Bursa Nilüfer ekspertiz servisi, aracınızın ekspertiz raporu konusunda size yardımcı olur. Elinde bulunan özel ölçüm cihazları ve profesyonel ekibi ile sizin için kesin sonuçlu bir rapor hazırlayacak olan Bursa Nilüfer araç ekspertiz, araç konusunda her türlü desteği sağlayacaktır.
Bursa Nilüfer Otorapor hizmetlerinden yararlanmak için randevu alarak verilen gün ve saatte aracı Bursa Otorapor servisine götürmeniz yeterli olacaktır. Aracı uzman ellere teslim ettikten sonra size düşen keyifle hazırlanacak raporu beklemek olacaktır. Ekspertiz raporunuz kısa sürede hazırlanır ve ham yazılı, hem çizelgeli hem de sözlü olarak size sunulur. Tüm bu işlemlerin ardından aracın satın alma işlemlerinin tamamlanması aşamasında da yanınızda olan Bursa Nilüfer Otorapor ekibi, desteğini satın alma bitene kadar asla kesmez.
Bunun yanı sıra farklı bir politikayla çalışan Bursa Nilüfer expertiz, almak istediğiniz aracı servise götüremediğiniz durumlarda yine bir telefon ile alacağınız randevu sonucunda Bursa Nilüfer oto ekspertiz tarafından oluşturulan özel mobil ekip aracın olduğu yere gelerek gerekli testleri yapar. Kısa sürede gerçekleştirilen bu testlerin sonucunda ekspertiz raporunuz hemen size teslim edilir. Böylece aracı yerinden bile oynatmaya gerek kalmadan ekspertiz raporuna sahip olmuş olursunuz.
Aracı almaya karar verdiğiniz anda da size olan desteğini kesmeyen Bursa Nilüfer oto ekspertiz servisi, araç satın alma işlemleri sırasında yapmanız gereken prosedür işlemlerde de hep yanınızda olacaktır. Böyle büyük bir gücü yanınızda hissetmek, sizin de güvenle satın alma işlemi gerçekleştirmenizi sağlayacaktır.
Kısacası eğer bir aracı güvenle satın almak ve kafanızda hiçbir soru işareti kalmamasını istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey Bursa oto ekspertiz servisini tercih etmek olacaktır.
Sosyal medyada paylaş:
9 adet yorum
 1. Mahir Alkan

  Mahir Alkan

  04.10.2018

  Araç hakkında aklımda soru işareti kalmayacak sekilde bilgi sahibi oldum. Güleryüzle karşıladığım mekandan güleryüzle ayrıldım. Ayrıca Volkan Beye ilgi ve alakası için çok teşekkür ediyorum.

 2. Çiğdem Uslu

  Çiğdem Uslu

  08.09.2018

  Kaliteli hizmetin tek adresi olduğuna bizzat şahit oldum. Bugün dışı güzel ama içi neredeyse canlı bomba olan bir araç alacaktım. 30 sayfa rapor düzenlenmişti ve ardından raporun sayfa sayfa açıklanması gerçekten mükemmeldi.Bursa'da tek güvendiğim adres. Kendilerine teşekkür ediyorum.

 3. Ercan Munis

  Ercan Munis

  05.05.2018

  Harika bir yer olmuş gerçekten. Temiz, güvenli, huzurlu bir işletme buldum. Sayfalarca tanzim edilen raporlar, en once detayına kadar müşteriye anlatılmakta. Size izah edilirken çayınızı, kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Fiyatlarda uygun. Herkese Nilüfer otorapor'u tavsiye ederim.

 4. Kazım Peker

  Kazım Peker

  31.03.2018

  Sayelerinde satıcı arkadaşın araç hakkında söylediğinden çok farklı kusurlarını gördüğüm ve dört dörtlük hizmet kalitesini Bursada uzun zamandır ilk defa tattığım yer.. Bir işin aşkla, özenle nasıl yapılacağını ve işlerinin bütün detaylarına hakim şekilde yapılabileceğini gösteriyorlar. Volkan Bey’e esnaflığı ve ilgisi için teşekkür ediyorum. Sizin gibi esnafların artmasını dilerim.

 5. mert karamanoğlu

  mert karamanoğlu

  31.01.2018

  Bizi kandırmaya çalışan araç sahibinin yalanını ortaya çıkaran sizlere çok teşekkür ederim. Araç almaya geldigimde yine ilk geleceğim yer burasıdır.

 6. RECEP GÜNGÖR

  RECEP GÜNGÖR

  30.01.2018

  Otomotiv sektöründe branş haline dönüşen expertiz işine, gerçek güvenilir kurumsal bir kimlik katacak bir yapı oluşturulmuş. İnsanların (alıcı ve satıcı)hiç tereddüt etmeden, sıcak ve samimi bir ortamda güvenle işlerini yaptırabilecekleri son sistem teknolji ile donatılmış harika bir yer olmuş. Tüm Bursa halkımıza hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim. Allah işinizi rast getirsin.

 7. MURAT ENGİN

  MURAT ENGİN

  17.01.2018

  Yaptığı her işi ilk günkü heyecan ile yapan, Çalışkan, titiz ekibiniz ile en güzel başarılar sizinle olsun. Yeni işiniz hayırlı, uğurlu olsun. .

 8. Kasım Çakmak

  Kasım Çakmak

  17.01.2018

  Hem yapılan iş hemde çalışan arkadaşlar konusunda gördüğüm hizmet ve ilgiden dolayı teşekkür ediyorum Dört dörtlük çalışmak bu olsa gerek

 9. Mustafa yıldırım

  Mustafa yıldırım

  14.01.2018

  Güzel biyer.karsılayanlar cok sıcak ve samimi insanlar . Dürüst güvenilir biyer. Şüpheniz dahi olmasın


Yorum bırakabilirsiniz

Yorumlarınız bizim için değerli

Ad Soyad *

Yorumunuzu yazabilirsiniz *