Çatalca Oto Ekspertiz

Otomobil teknolojisi ile birlikte artık ulaşım ihtiyaçlarına eski dönemlere göre daha hızlı ve beraberinde de daha konforlu ve güvenilir bir şekilde çözümler oluşturulabiliyor. Bu durumda günümüzde otomobil teknolojisine olan ilginin sürekli olarak artış göstermesine yol açıyor. İleri nesil teknolojik donanımları ile sadece ulaşım ihtiyaçlarının karşılanmasına değil aynı zamanda da eğlence ve ticaret gibi alanlarda da insanların yaşamlarına değer katan otomobil teknolojisinde karşı karşıya kalınan sorunlara ilişkin olarak da önemli çözüm hizmetleri sunuluyor. Özellikle de son yıllarda her geçen gün daha da yoğun şekilde ilgi görmeye başlayan oto ekspertiz hizmetleri bu alanda öne çıkıyor. Çatalca Oto Ekspertiz merkezinde her marka ve modeldeki araca ilişkin olarak kapsamlı bir inceleme ve kontrol çalışması gerçekleştiriliyor.
 
Bölge genelinde gerçekleştirilecek tüm sıfır ve ikinci el araç alım-satım işlemlerinde hem alıcıların hem de satıcıların daha güvenilir bir ticaret gerçekleştirebilmelerine yardımcı olacak niteliklerdeki hizmet çözümleri sunan Çatalca Oto Ekspertiz merkezinde, aracın tüm kusurlarının tespitinin gerçekleştirilebilmesi sağlanıyor. Bir otomobil modelinin olması gereken özelliklerine ve performansına sahip olup, olmadığı konusunda ileri nesil teknolojiden destek alınarak, uzmanlar tarafından gerçekleştirilen kontroller, otomobil piyasasında karşı karşıya kalınan başta ‘dolandırıcılık’ olmak üzere pek çok olumsuz durumun önceden engellenebilmesini mümkün kılıyor. BU şekilde artık hem alıcıların hem de satıcıların daha güvenli bir şekilde otomobil satış işlemlerini gerçekleştirebilme şansına sahip olabilmeleri sağlanıyor. Üstün teknolojiye sahip olan ekipman, sistem ve teçhizatlar ile gerçekleştirilen otomobil kontrollerinde aracın teknik donanım performans ve dayanıklılıkları tüm üst sınırları zorlanarak, gerçekleştiriliyor. Bu şekilde aracın her açıdan olması gereken değerlere ve duruma sahip olup, olmadığı belirlenebiliyor.
 
Otomobil ekspertiz çalışmaları sırasında sadece alanında uzman ve deneyim sahibi olan teknik personellerin görev alıyor olması sayesinde otomobilin mevcut bir gizli ya da açık kusurunun olması durumunda net şekilde ortaya çıkartılabilmesi sağlanıyor. Özellikle de Çatalca Oto Ekspertiz bayisi merkezinde herhangi bir şekilde bir otomobil şirketi veya ofisi ile anlaşmanın gerçekleştirilmemiş olması mevcut olduğu tespit edilen tüm açık ya da gizli kusurların oluşturulan oto ekspertiz raporunda yer verilmesine dikkat ediliyor. Bu şekilde objektif ekspertiz çalışması sonucunda müşterilerine tamamen bağımsız ve tarafsız hizmet sunarak, alınan oto ekspertiz raporunun tamamen güvenilir bir duruma getirilmesini sağlayan Türkiye’ nin en büyük ve en geniş kapsamlı oto ekspertiz markası Oto Rapor güvencesinde her bir otomobil marka ve modeli için dünya standartlarına uygun, ekonomik ve kaliteli oto ekspertiz hizmetlerini Çatalca’ da alabilme şansına sahip olunabiliyor. Bu hizmet kalitesinden ve fırsatlarından yararlanmak isteyen tüm araç sahipleri ve araç satın almak isteyen kişiler çağrı merkezi üzerinden mevcut oto ekspertiz paketleri hakkında bilgi alarak, oto ekspertiz randevusu alarak, profesyonel standartlarda oto ekspertiz hizmetinden faydalanabilirsiniz.