Çekmeköy Oto Ekspertiz

Günümüzün ileri nesil otomobil teknolojisi ile birlikte artık çok daha hızlı ve çok daha lüks standartlarda ulaşım ihtiyaçlarının karşılanabilmesi sağlanabiliyor. Özellikle de sürekli olarak gelişen teknolojinin sağladığı yeni nesil olanaklar çerçevesinde otomobil üretiminden, satışına ve hatta kullanımına kadar her noktada meydana gelen gereksinimlere yönelik olarak, profesyonel hizmet çözümleri sunuluyor. Yüksek teknolojiyle donatılmış olan servis merkezinde Çekmeköy Oto Ekspertiz hizmetleri dünya standartlarına uygun olarak sunulmaktadır. Çekmeköy bölgesindeki otomobil alım ve satım işlemlerinde araç güncel durum bilgisine ilişkin olarak, profesyonel ve uzman görüşü alabilme şansına sahip olunabiliyor. Böylelikle oto alım satım işlemleri 21. Yüzyıl dünyasında daha güvenli ve daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyor.
 
Otomobil teknolojisine ilişkin olarak en yenilikçi servis altyapısı ile dizayn edilen Çekmeköy Oto Ekspertiz merkezinde her marka ve modeldeki araç için oto ekspertiz çalışmaları dünya standartlarında uygulanıyor. İleri nesil teknik ekipman ve teçhizat ile birlikte kullanılan yenilikçi robot sistemleri sayesinde araçlarda mevcut olan her bir teknik donanımın ve teknik özelliğin herhangi bir şekilde yetersiz altyapıdan kaynaklı bir teknik donanımının ya da teknik özelliğinin kontrol edilememesi gibi bir durumun yaşanmasına mahal verilmiyor. BU çerçevede de oto ekspertiz çalışmaları sonucunda oluşturulan ekspertiz raporu dahilinde aracın her yönüyle yapılan kapsamlı incelemesine ilişkin olarak objektif ve kolay anlaşılır bilgilendirmelere yer veriliyor. Her bir araç için yüksek titizlikte doğrudan alanında uzman teknik personeller tarafından gerçekleştirilen oto ekspertiz sonuçları sayesinde araçta herhangi gizli veya açık bir kusurun söz konusu olması durumunda tespiti yapılarak, rapora dahli gerçekleştirilmektedir.
 
Son yıllarda oto ekspertiz hizmeti sektörü dahilinde yaygın şekilde görülen toplu iş ortaklığı anlaşmalarının Çekmeköy Oto Ekspertiz bayisi merkezinde söz konusu olmaması otomobil firmaları veya satış ofisleri ile yapılan anlaşmalardan doğan tarafsızlık ve bağımsızlık olgularının sarsılması gibi olumsuz bir durum asla bu şekilde söz konusu olmamaktadır. Böylelikle otomobil alım-satım işlemlerinde satıcı ve alıcının ortak şekilde başvurdukları oto ekspertiz hizmeti sonucunda ortaya çıkan kapsamlı ekspertiz raporunun hem alıcı hem de satıcı açısından herhangi bir şüphe teşkil etmeyecek bilgilere yer vermesi sağlanıyor. Müşterilerine her zaman en doğru araç durum bilgisinin aktarılması hususunda dikkatli ve profesyonel standartlarda hizmet sunumuna önem gösteren Oto Rapor’ un geniş bayilik ağı içerisinde servis merkezi Çekmeköy ve bölgesine profesyonel ve kurumsal oto ekspertiz çözümleri sunmaya devam ediyor. Kesintisiz iletişim imkanının söz konusu olduğu çağrı merkezi üzerinden farklı ihtiyaçlara göre şekillendirilmiş olan oto ekspertiz paketlerine dair uzmandan bilgi alabilir ve bu bilgilendirme sonucunda gereksinimler açısından en uygun olan oto ekspertiz paketine ilişkin anlaşma sonucunda en yakın tarihe profesyonel oto ekspertiz randevusu alımlarını kolay bir şekilde gerçekleştirebilmek mümkün oluyor.

Adres: Taşdelen Mah. Sultan Çiftliği Cad. No:19-B Çekmeköy / İstanbul
Tel: 0216 312 13 78
Gsm: 0530 352 76 78 (Mesai saatleri dışında sms atın sizi arayalım & Whatsapp'tan konum isteyin)
Email: [email protected]

https://otorapor.com/tasdelen-otoexpertiz