OTORAPOR Çorlu Oto Ekspertiz

Adres: Zafer Mah. Bakım Onarım 7. Sokak No:25 Çorlu Tekirdağ
Tel: 0282 673 69 95
GSM: 0 543 772 5 009 (Mesai saatleri dışında sms atın sizi arayalım & Whatsapp'tan konum isteyin)
Email: [email protected]

Yetkili: Aziz Ülker
OTORAPOR Çorlu Oto Ekspertiz OTORAPOR Çorlu Oto Ekspertiz OTORAPOR Çorlu Oto Ekspertiz OTORAPOR Çorlu Oto Ekspertiz OTORAPOR Çorlu Oto Ekspertiz OTORAPOR Çorlu Oto Ekspertiz OTORAPOR Çorlu Oto Ekspertiz

OTORAPOR Çorlu Oto Ekspertiz

ÇORLU OTO EKSPERTİZ  firmamız  olarak her zaman dürüst, tarafsız ve bağımsız olmayı yaptığımız işin temeli olarak kabul ediyoruz. Hakkın ve hukukun üstünlüğünü benimsememiz ekibimize araç alım satımı sırasında her marka ve model araçlarınıza  oto ekspertiz hizmeti vermek amacıyla kurulduk. Böylesine riskli ve yetkili servislerin dahi yapmaktan çekindiği bir işlemi kurumsal anlamda kendisine meslek edinmiş ve bunu başarmış bir kurumuz.

TEKİRDAĞ ÇORLU araç expertiz şirketimiz; ikinci el oto alımında, yaşanabilecek tüm sorunların önüne geçmeyi hedeflemiştir güler yüzlü, üniversite sertifikalı, uzman personelimiz ile sizlerin hizmetinizdeyiz . Çorlu Oto eksper ikinci el araba  ekspertiz tarafında çok önemli bir rol oynar . ikinci el araba ekspertizde boya , kaporta , mekaniğin yanı sıra motor güç testi gibi detaylı incelemeler yapılmaktadır . Sonuç olarak ; aracınızla alakalı satıcının söylediklerini teyit etmiş , değişeni , kazası , boyası ve performansıyla ilgili tüm bilgileri elinize alacağınız bir ekspertiz raporuyla , garanti altına almış olacak , gönül rahatlığıyla kontağı çevireceksiniz  artık nerede ekspertiz yaptırabilirim derdine son.  profesyonel garantili oto ekspertiz servis imkanlarımızla, konusunda uzman kadromuz ve raporlu sunumlarımızla siz müşterilerimize kaliteli hizmet veriyoruz.

Çorlu Oto Ekspertiz

Çorlu'da ekonomik koşullar göz önünde bulundurulduğunda ikinci el araç alımları her zaman ön plana çıkmaktadır. İkinci el araçlar ekonomik olarak kolaylık sağlasa da aşınmış bir araç olduğu için bazı sorunları da beraberinde getirecekti.
Satın alınacak olan aracın ne durumda olduğunu anlamak için mutlaka uzman bir yerden destek almak gerekir. Uzman Otoraporlama servisi aracın içini ve dışını detayı şekilde inceleyerek size her türlü bilgiyi verecektir.
İkinci el araç için inceleme yapan Otorapor araç expertiz servisleri profesyonel ekspertiz servisi olarak bilinir. Otorapor Oto Ekspertiz servisleri, aracın geçmişini gözler önüne sererken, geleceğinde çıkarabileceği sorunları da görmenize yardımcı olur. İkinci el araç sektöründe en hareketli yerlerden biri olan Çorlu'da en çok tercih edilen ekspertiz servisi Otorapor oto ekspertiz servisi olarak bilinmektedir.
Türkiye’nin bağımsız sayılı ekspertiz servislerinden biri olan Otorapor ekspertizin Çorlu şubesi, müşterilerine en iyi hizmeti vermenin mutluluğu ve müşteri memnuniyeti ile oldukça sevilen bir servistir.
Çorlu otorapor ekspertiz servisi araç üzerinde birçok testin uygulanması ve sonucunun oto ekspertiz raporu haline dönüşmesine yardımcı olur. Yapılan testlerin başında dinamometre testi, akü testi, fren testi, yanal kayma testi, süspansiyon testi, dijital far testi, ön boşluk testi, lastik testi, boya testi, gürültü testi, OBD beyin testi gelmektedir. Tüm bu testler ayrı cihazlarla gerçekleştirilirken milimetrik ölçüm sonuçları bilgisayar ekranında toplanır.
Gerçekleştirilen bu işlemlerin sonucunda hazırlanan 20 sayfalık garantili oto ekspertiz raporu ve hazırlanan çizelge size sunulurken, rapor hakkında sözlü olarak bilgilendirme de yapılır. Tüm bu hizmetleri oldukça uygun fiyatlara veren Çorlu otorapor, sizin ihtiyacınıza uygun çok sayıda özel paket hazırlamıştır. Size ise sadece paketi seçmek ve yapılacak işlemleri keyifle beklemek düşer.

Tekirdağ Oto Ekspertiz

Konum olarak genelde noter, banka, trafik müşavirlikleri,tüvtürk gibi araç alım satım işlerince en gerekli kurumların yanında olan Çorlu otorapor, bu sayede rapor sonucunda aracı alma kararı verdiğiniz zaman işlemlerinizin kolayca bitmesine de yardımcı olmaktadır. Danışmanlık hizmeti de veren Çorlu oto ekspertiz otorapor, aracın kontrollerinden satın alma işlemlerinin tamamlanmasın kadar olan süreçte sizi asla yalnız bırakmayacaktır. Siz de uzman bir ekipten yardım almak istiyorsanız, Çorlu otorapor ekspertiz servisini seçebilirsiniz. 

OTORAPOR ÇORLU OTO EKSPERTİZ için iletişim olarak https://otorapor.com/corlu-otoexpertiz sitemizden veya 0 543 772 5 009 - 0282 673 69 95  nolu telefonlar ile bize ulaşabilirsiniz kaliteli ve hızlı  hizmetin tek adresi OTORAPOR ÇORLU OTO EKSPERTİZ
Instagram / OTORAPOR Çorlu Oto Ekspertiz
Sosyal medyada paylaş:
Yorum bırakabilirsiniz

Yorumlarınız bizim için değerli

Ad Soyad *

Yorumunuzu yazabilirsiniz *