Otorapor'dan Stratejik Adım

Otorapor'dan Stratejik Adım

2007 yılından bu yana profesyonel anlamda oto ekspertiz hizmeti veren ikincil el otomobil sektörünün saygın markalarından Otorapor stratejik bir adım atarak bayilik yöntemiyle büyümeye hazırlanıyor. Markanın uzun vadede Türkiye'nin dört bir yanına ulaşarak ikincil el otomobil sektöründe ihtiyaç duyulan tarafsız oto ekspertiz hizmetini herkese sunabilmek var.

2007 yılında tarafsız oto ekspertiz hizmeti serüvenine başlayan marka kısa süre içerisinde büyük bir saygınlık kazanarak bugünlere ulaşmayı başardı. Markanın bu başarısında profesyonel yaklaşımları kadar tarafsız ve kaliteli hizmetleri de etkili oldu. Türkiye'de bir ilki başararak profesyonel oto ekspertiz hizmeti vermeye başlayan Otorapor, bu alanda yenilikçi hizmetler sunarak ikinci el otomobil almak isteyen kişiler için araçları kontrol ettirmek adına uğrak yerlerden birisi olmayı başardı.

Firma henüz yolun yarısındayken tarafsız ve güvenilir bir yer olarak anılmaya başlandı. Bu önemli nitelikleri yüksek kaliteye sahip hizmetleri ve daima son teknolojinin kullanıldığı ekipmanlar ile destekleyen Otorapor, kısa süre içerisinde ikinci el otomobil piyasasında aranan oto ekspertiz haline dönüştü. Bu başarısını fırsata çeviren marka, merkez şubenin bulunduğu İstanbul'da birkaç noktada daha bayilik yöntemiyle hizmet vermeye başladı ve müşterilerine birçok farklı noktadan hizmet verebilme imkanına kavuştu.

Vizyon sahibi bir marka olduğunu gösteren Otorapor, kısa vadeli hedeflere bağımlı kalmadan kendisine uzun vadeli hedefler belirleyerek yoluna devam etmeyi tercih etti. Nitekim bu tercihi sayesinde yenilikçi olmayı başararak sektörün gelişimine katkıda bulundu. Bugün, oto ekspertiz alanındaki standartların büyük bir bölümünü bir araya getirebilen marka, Türkiye'nin aynı anda TUV Saarland, TURKAK, UKAS, ISO 9001, ISO 10002, ISO 18001 ve OHSAS 14002 sertifikalarına sahip olan tek oto ekspertiz markası olma özelliğini taşıyor.

Bir oto ekspertiz hizmeti almak için oto ekspertiz servisine gittiğiniz zaman kapıdan içeri girdiğiniz anda hizmet noktası ile ilgili kafanızda belirli izlenimler oluşmaya başlar. Otorapor tüm şubelerinde bunu düşünerek müşterilerine özel toplantı salonları oluşturmuştur ve müşterilerin burada sunulan imkanlardan yararlanabilmesini sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetini her şeyden bir adım önde tutan firma, kalitenin ne demek olduğunu bu şekilde herkese gösteriyor ve müşterinin gözündeki ilk izlenimi olumlu olacak şekilde değiştirmeyi başarıyor.

Diğer yandan bir markanın kaliteli hizmet verip vermediğini çalışanlarının bilgi donanımından rahatlıkla anlayabilirsiniz. Otorapor bu alanda da farklı olduğunu gösteriyor. Çalışanlarına yönlendirdiğiniz her soru ilgili ve bilgili bir şekilde cevaplanıyor. Böylece müşteri olarak aracın kontrollerinin bitmesini beklerken otomobiller hakkında ekstra bilgi edinme fırsatınız oluyor.

Otorapor'un müşteriye sunduğu imkanlar bunlarla sınırlı kalmıyor. Marka sadece oto ekspertiz hizmet sürecini değil, hizmetten sonraki raporlama ve sunum kısmını da düşünüyor. Sizlere raporlama konusunda farklı alternatifler sunabilirken, aynı zamanda raporları anlayabilmeniz için ekstra gayret gösteriyor. Otomobiller konusunda hiç bilginiz olmasa bile sunulan raporları anlayabiliyor ve aracın ne durumda olduğunu öğrenebiliyorsunuz.

Otorapor tüm şubelerinde bu şekilde bir hizmet yaklaşımı sergiliyor. Bu nedenle hizmet alan herkesin büyük beğenisini kazanıyor ve takdir topluyor. İkinci el otomobil piyasasında ihtiyaç duyulan oto ekspertiz hizmetini layıkıyla tarafsız bir biçimde yerine getiren firma bugünlerde bayilik yöntemiyle büyüme adımları atıyor. Bu Türkiye'de yine bir ilk anlamına geliyor. Oto ekspertiz alanında bayilik yöntemiyle büyüme hedefi belirleyen ilk firma olacak olan Otorapor, Türkiye'nin dört bir yanına ulaşarak insanları tarafsız oto ekspertiz hizmetiyle tanıştırmayı amaçlıyor.

Otorapor'un bayilik koşulları ile ilgili daha fazla detaylı bilgi almak için firmanın resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz. http://www.otorapor.com Otorapor resmi sayfasını ziyaret ederek bayilik koşulları ve firmanın hizmetleri konusunda ekstra bilgi alabilirsiniz.
Sosyal medyada paylaş:
Yorum bırakabilirsiniz

Yorumlarınız bizim için değerli

Ad Soyad *

Yorumunuzu yazabilirsiniz *