Esenyurt Oto Ekspertiz

21. yüzyıl dünyasında teknolojinin gelişimi, modern toplum yaşamının ortaya çıkan tüm gereksinimlerine yönelik olarak gerçekleşiyor. Buna göre günümüzde her geçen gün yeni bir otomobil modelinin piyasada kendisine yer bulmaya başlamasıyla birlikte ciddi bir ivme yakalayan sıfır otomobil piyasası beraberinde ikinci el otomobil piyasasının da son ciddi bir hacmi yakalamasına yol açıyor. Günümüzde son derece yoğun ticaret hacminin meydana gelmiş olduğu otomobil piyasalarında, tüketicilerin son dönemlerde sıklıkla karşı karşıya kalabildikleri ‘dolandırıcılık’ gibi olumsuz eylemler, ciddi mağduriyetlerin yaşanmasına neden olabiliyor. Aracın mevcut kusurunun ya da özellik durumunun kasıtlı veya kasıt olmadan satış işlemleri sırasında hatalı bildirilmesi alıcı açısından, aracın satışı sonrasında oluşmasına karşın satışı öncesinde mevcut olduğu yönündeki iddialar ise satıcı açısından çok ciddi zararlara yol açabiliyor. Bu çerçevede de hem alıcılar hem de satıcılar, otomobil ticaretlerinde bu gibi sorunlar ile karşı karşıya kalmamak ve güvenilir bir ticaret gerçekleştirebilmek amacı ile Esenyurt Oto Ekspertiz bayisine başvuru gerçekleştirebiliyor.
 
2000’ li yıllarda İstanbul’ un en hızlı büyüyen ilçelerinin başında gelen ve çok yüksek düzeyde nüfusa sahip olan Esenyurt ilçesi ve çevresinde tüketicilerin gerçekleştirecekleri otomobil alım-satım işlemlerinde güvenilirliğin en yüksek seviyede olmasını sağlamak amacı ile Esenyurt Oto Ekspertiz hizmetlerine başvuru gerçekleştirebilmektedir. Yenilikçi, teknolojik ve profesyonel standartlarda şekillendirilmiş olunan servis merkezinde en yeni otomobil modellerinden, en eski otomobil modellerine kadar her sınıftaki araç için gereklilik teşkil eden oto ekspertiz çalışmaları uzmanlarınca gerçekleştirilmektedir. Doğrudan otomobil teknolojisi alanında uzman ve profesyonel düzeyde eğitime sahip olan ve uzun yıllara dayanan hizmet tecrübesine sahip olan teknik personellerden oluşan, teknik ekipler ile oto ekspertiz çalışmaları gerçekleştiriliyor.
 
Özellikle de yeni nesil akıllı teknolojileri içeren otomobil test sistem ve robotlarını kullanarak, araçlarda kontrol yapılırken, altyapı yetersizliği gibi durumlar ile karşı karşıya kalınmasından kaynaklı kontrollerin kısıtlı kalması sorununun meydana gelmesinin önüne geçilebiliyor. Böylelikle aracın tüm teknik aksamının dayanıklılık ve performans gibi yönlerden kontrolleri gerçekleştirilirken, mevcut özellikleri ve tabii iç ve dış kozmetik durumu ile ilgili olarak da kapsamlı bir inceleme gerçekleştiriliyor. Bu incelemeler sonucunda araçların, gizli veya açık her bir kusuru tespit edilmektedir. Tespit edilen aracın kusurları kesinlikle üzerinde bir ilave, düzeltme ya da eksiltme gerçekleştirilmeden tamamen tarafsız ve bağımsız hizmet anlayışı çerçevesinde oluşturulan oto ekspertiz raporu dahilinde belirtilmektedir. Esenyurt Oto Ekspertiz bayisi merkezinde her bir otomobilin ekspertizi hızlı ve kaliteli şekilde gerçekleştirilirken, kurumsal hizmet anlayışının mevcut objektif çalışma anlayışı hem alıcı tarafı hem de satıcı tarafı açısından ciddi bir güvenirliliğin oluşmasını sağlıyor. Bu dünya standartlarındaki kaliteli hizmetlerden yararlanmak isteyenlerin çağrı merkezi üzerinden oto ekspertiz randevu alımlarını gerçekleştirebilmeleri gerekiyor. Bu şekilde hizmetlerden hem hızlı, hem ekonomik, hem de kaliteli standartlarda yararlanabiliyor.