Eyüp Oto Ekspertiz

Yüksek piyasa hacmi içeren sıfır ve ikinci el otomobil sektöründe son yıllarda tüketicilerin karşı karşıya kaldıkları sorunlar ve beraberinde yaratmış olduğu ciddi seviyelerdeki mağduriyetlerin engellenebilmesi noktasında birbirinden önemli çalışmalar gerçekleştiriliyor ki bu noktada yeni hizmet alanları ortaya çıkıyor. Bu tip hizmet sektörlerinden birisi olarak öne çıkan ve sağladığı avantajlar ile yeni bir hizmet sektörü olmasına karşın çok kısa bir süre içerisinde dünyanın her yerinde yoğun şekilde tercih edilmeye başlandı. Bu noktada Türkiye’ de de yaygınlaşmakta olan yeni hizmet sektörlerinden birisi olan oto ekspertiz hizmetleri alanında Eyüp Oto Ekspertiz bayimiz ile ilçe ve çevresindeki bölgelerde gerçekleştirilecek ister sıfır ister de ikinci el otomobil alım-satım işlemleri olması fark etmeksizin profesyonel standartlarda ekspertiz hizmetleri sunuluyor. Otomobillerin kapsamlı incelemelere tabii tutularak, olası mağduriyetlerinin satış işlemi gerçekleştirilmeden önce engellenebilmesi sağlanıyor.
 
Bu noktada öne çıkan profesyonel hizmet anlayışı çerçevesinde araç sahipleri veya alıcıları kesinlikle satış işlemi ardından herhangi bir problem veya olumsuz durum ile karşı karşıya kalmıyor. Özellikle de teknolojik açıdan çağın en yüksek sistem ve ekipmanlarını kullanarak, oto ekspertiz çalışmalarını gerçekleştiren Eyüp Oto Ekspertiz servis merkezimizde, günümüzün en lüks otomobil modellerinden, daha ekonomik sınıfta bulunan otomobil modellerine dek kapsamlı bir yelpazede ekspertiz çalışmaları sorunsuz şekilde gerçekleştiriliyor. Hem potansiyel hem de teknolojik açıdan servis altyapısının her konuya ilişkin olarak yeterliliğe sahip olması sayesinde aracınızın marka veya modeli fark etmeksizin en kapsamlı incelemeleri hızlı ve profesyonel standartlarda gerçekleştiriyoruz. Aracınızın mevcut durumuna ilişkin olarak talep etmiş olduğunuz üçüncü bir uzman görüşünü sizlere doğrudan tarafsız ve kaliteli olduğu kadar ekonomik şekilde de sunabilmeyi hedefliyoruz. Buna göre herhangi bir otomobil satış ofisiyle ya da otomobil markası ile ekspertiz çalışmaları için ihale veya toplu iş birliği anlaşmaları gibi anlaşmalarımız bulunmuyor.
 
Bu hizmet anlayışımız ile hem alıcı hem de satıcı açısından en yüksek seviyede güvenirlilik teşkil eden tarafsızlığımızı ve bağımsız hizmet yapısını koruyabiliyoruz. Eyüp Oto Ekspertiz merkezimizin uzman ekipleri tarafından, en yüksek teknolojik ürünler ile gerçekleştirilen, aracınızın performans ve dayanıklılık testleri ve beraberinde de aksesuar ve özellik kontrolleri ardından kapsamlı bir oto ekspertiz raporu oluşturuluyor. İlgili bu oto ekspertiz raporu içerisinde, araçta bulunan tüm gizli ve açık kusurlara ilişkin detaylar bulunduğu gibi aracın tüm mevcut değerleri ve normal değer grafiklerine oranla durumları hakkında, üstün araç bilgisine sahip olunmasına gerek olmadan herkes tarafından rahatlıkla anlaşılabilecek niteliklerde bilgiler veriyoruz. Oto Rapor’ un profesyonel, ekonomik ve bağımsız oto ekspertiz hizmetlerinden yararlanabilmek için ise tek yapmanız gereken çağrı merkezi numaraları üzerinden oto ekspertiz randevusu alımı gerçekleştirmek kadar kolaydır. Bu süreç içerisinde araç ekspertiz çalışmaları için araç durumuna ve taleplerine göre dizayn edilen oto ekspertiz paket seçeneklerimizin mevcut olması da daha ekonomik şekilde aracınızı uzman ekspere gösterebilmenize yardımcı olur.