Fatih Oto Ekspertiz

Modern yüzyıl dünyasında ortaya çıkan yeni nesil ihtiyaçlara yönelik olarak, profesyonel ve kurumsal standartlarda çözümler sunacak, yenilikçi hizmet sektörleri ortaya çıkıyor. Özellikle son derece hızlı ve yüksek hacimli bir sektör haline gelen otomobil piyasasına yönelik olarak, son yıllarda ortaya çıkan ihtiyaçlar çerçevesinden oto ekspertiz hizmetleri bulunuyor. Oto ekspertiz hizmetleri kapsamında artık araç alımları ister sıfır statüde ister de ikinci el statüsünde olursa olsun fark etmeksizin tamamen güvenilir bir şekilde işlemlerin gerçekleştirilebilmesi sağlanıyor. Özellikle de Fatih Oto Ekspertiz servisi merkezinde her türlü marka ve modeldeki otomobil için yüksek kapasitede ve tam donanımlı olarak incelemeler gerçekleştiriliyor. Otomobillerin en ufak kusurlarının dahi mevcut olması durumunda ortaya çıkartılarak hem alıcının hem de satıcının bu konuya ilişkin olarak kapsamlı bilgilere sahip olabilmeleri de yine bu profesyonel hizmetlerin en önemli temel noktasını oluşturuyor.
 
Yeni nesil sistem ve teknolojileri kullanarak, oto ekspertiz çalışmalarını gerçekleştiren Fatih Oto Ekspertiz servisi merkezimizde, en yeni otomobil modellerine yönelik olarak dahi profesyonel statüde ve tam kapasitede oto ekspertiz çalışmaları gerçekleştiriliyor. Bu oto ekspertiz çalışmaları çerçevesinde özellikle aracın tüm teknik donanımının performans ve dayanıklılığını ortaya çıkartırken, kozmetik durumu ve akseuar-özellikle gibi lüks sınıftaki detaylarının güncel durumu ile ilgili detaylı bilgilerin bulunduğu bir oto ekspertiz raporu oluşturuluyor. Otomobillerin farklı yönlerden incelemelerinin gerçekleştirildiği özel oto ekspertiz paketleri içerisinden en uygun olanını seçerek, araca yönelik olarak oto ekspertiz çalışmalarını gerçekleştirebilme imkanı sağlıyor. Otomobillerin birbirinden önemli teknolojilere sahip olan sistemler ile her yönü ile test ediliyor olması sonucunda aracın güncel durumu hakkında kapsamlı bilgilendirmelere sahip olunabiliyor.
 
Tamamen profesyonel ve uzman ekipler tarafından gerçekleştirilen test ve incelemeler sırasında gizli veya açık durumda bir kusur tespit edilmesi durumunda herhangi bir ilave, düzeltme ya da gizleme söz konusu olmadan oto ekspertiz raporunda belirtiliyor. Bu noktada özellikle aracın kapsamlı güncel durumu hakkında tarafsız bilgilendirmelerde bulunuyor. Herhangi bir otomobil ofisi ya da otomobil markası ile bir anlaşmanın söz konusu olmaması sayesinde hem alıcı hem de satıcı açısından güvenirlilik açısından olumsuz bir etki teşkil edecek husus olmadan, tüm detaylı araç güncel durumu bilgilerinin edinilebilmesi sağlanıyor. Bu yüzden de günümüz modern yüzyıl Türkiye’ sinin en yüksek otomobil piyasasına sahip olan kenti İstanbul’ da en çok ve en yoğun şekilde hem sıfır hem de ikinci el araç alım satım işlemlerinde Fatih Oto Ekspertiz servis merkezi tercih ediliyor. Çağrı merkezi üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde oto ekspertiz paket seçeneklerinden herhangi birisini seçerek, pratik bir şekilde oto ekspertiz randevusunu bu doğrultuda basit şekilde alarak, sıra beklemeden, hızlı ve kolay bir şekilde ekspertiz hizmetlerinden yararlanabilme şansına sahip olunabiliyor.

Yorumlar:

Yorumunuz: