Garantili Otomobil Ekspertiz Hizmeti Sunuyoruz

Testler için bize emanet ettiğiniz araca (mecazı az) gözümüz gibi bakıyoruz. Aracınızın durumunu tüm detayları ile öğrenmek için size en yakın bayiden randevu alabilirsiniz. Oto Rapor garantili araç ekspertiz servisi sunmaktadır. Hizmetlerin garantisi 1000 km veya 1 ay süresince sürer ve hangisi daha önce tamamlanırsa garanti bitmiş olur.
Aracın tüm dış yapısı, lambaları, elektronik aksamı, egzost, dişli takımları ve diğer onlarca parçası garanti kapsamındadır. Garanti detaylarının tümünü görmek için sayfanın en altında (footer) bulunan menüden Garanti sekmesini ziyaret edebilirsiniz.
Yapılacak işlemleri ihtiyacınıza ve bütçenize göre seçebilirsiniz. Hazır olarak sunduğumuz farklı ekspertiz paketleri mevcut. Satın almayı düşündüğünüz ikinci el bir araç için sadece kaporta ve boya ekspertizi yaptırabilirsiniz yada motor ekspertizi, mekanik ve iç aksamlar ekspertizi yaptırabilirsiniz. Bu işlemler tekli olarak sunulmaktadır ancak hepsini birden edinmek istiyorsanız çoklu paketlerimiz de mevcuttur. Tekrardan söylemekte fayda var ki, tüm çalışmalar garanti altındadır. Garantili araç ekspertiz hizmeti sunan birkaç markadan biriyiz. Türkiye’nin birçok şehrinde bulunan bayilerimizde araç rapor ve bakım işlemlerinizi Oto Rapor güvencesi ile yaptırabilirsiniz.

Araç Ekspertizi Yaptırmak Size Ne Kazandırır?

Ödeme yapıyorsanız karşılığında ona değecek bir hizmet veya ürün beklersiniz. Ekspertiz için ödeyeceğiniz miktarlar cüz-i olmakla birlikte bu denklemden muaf değil. Aracınızın ekspertizini yaptırmak, yani tüm detaylarını ortaya koymak eğer satış yapacaksanız tam fiyat belirlemenize, alacak iseniz de ticaretinizi güvence altına almaya olanak tanır. Otomobil pazarlarında maalesef satıcılar ürünleri ile ilgili tüm detayları açıkça ortaya koymuyor. Hele de kaza raporu işlenmemiş değişen parçalar, boyanan parçalar için ekspertiz yaptırmadan tek kelime duymak mümkün değil. Ticarette karşılıklı güven değil, güvence gerekir. Satıcı mümkün olan en yüksek fiyata, alıcı ise en düşük fiyata alışverişi tamamlamak ister. İşte burada bilimsel yöntemler, uzman incelemeleri ve piyasanın o günkü durumu üzerinden aracın tüm bilgilerini ortaya koyacak olan ve adil fiyatı belirleyecek olan ekspertiz raporudur. Araç ekspertizinde garanti tüm Oto Rapor bayilerinde geçerlidir. Bizi arayın, randevu alın ve dürüst, hızlı ve kaliteli hizmetlerimizden yararlanın.
Sosyal medyada paylaş:
Yorum bırakabilirsiniz

Yorumlarınız bizim için değerli

Ad Soyad *

Yorumunuzu yazabilirsiniz *