OTORAPOR Gaziemir Oto Ekspertiz

Adres: Dokuz Eylül Mh. Akçay Cad. No: 213/1 Gaziemir İzmir
Tarif: Otokent ve Havaalanı'na giderken solda 3 km./ Mercanlar Kia yanı
Tel: 0232 252 10 07
GSM: 0533 130 77 12 (Mesai saatleri dışında sms atın sizi arayalım & Whatsapp'tan konum isteyin)
Email: [email protected]

Yetkili: Hüseyin Bulut
OTORAPOR Gaziemir Oto Ekspertiz OTORAPOR Gaziemir Oto Ekspertiz OTORAPOR Gaziemir Oto Ekspertiz OTORAPOR Gaziemir Oto Ekspertiz OTORAPOR Gaziemir Oto Ekspertiz OTORAPOR Gaziemir Oto Ekspertiz OTORAPOR Gaziemir Oto Ekspertiz OTORAPOR Gaziemir Oto Ekspertiz

OTORAPOR Gaziemir Oto Ekspertiz

Gaziemir oto ekspertiz için bizi arayabilirsiniz. Gaziemir oto ekspertiz bölgelerimiz arasındadır. Her marka model aracınızın 2. el araç ekspertiz işlemlerini bizde yaptırabilirsiniz. 2.el araç expertiz denince akla gelen en güvenilir ekspertiz firması olan OTORAPOR artık İzmir oto ekspertiz olarak hizmetlerine Otokent Galericiler Sitesi Ege Bölgesi İzmir Gaziemirde başlamıştır. Gaziemir Otokent ekspertiz işlemlerinizi en hızlı ve en güvenilir biçimde yaptırmanız temel prensibimiz olup, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır. Ege Bölgesi gaziemir ekspertiz firmaları oto ekspertiz fiyatları kaliteye oranla değişiklik göstermektedir. Ülke çapında hemen hemen her şehirde bulabileceğiniz OTORAPOR Oto Ekspertiz Gaziemir’e 10 dakika uzaklıktadır. Bu nedenle İzmir Otokent ekspertiz Şubemiz bölgesinde 101 nokta ekspertiz işlemlerinizi çok hızlı bir şekilde yapabilmektedir.

Gaziemir Oto Ekspertiz

Sadece Gaziemir 2. el oto ekspertiz ve Otokent bölgesinde değil Bornova  oto ekspertiz ve Buca oto ekspertiz bölgelerinde de hizmet veren firmamız 2.el oto expertiz sektöründe oldukça geniş hizmet ağına sahiptir. Oto ekspertiz servisimize gelebilmek için 0533 130 77 12 numaralı telefondan konum istemeniz yeterlidir.
 

İzmir Oto Ekspertiz

İzmirda oto ekspertiz hizmetini veren firmamız 101 nokta expertiz işlemini kısa sürede gerçekleştirerek gerekli Oto check up ları siz kahvenizi yudumlarken güvenilir biçimde yapabilmektedir. İkinci el araç ekspertiz hizmetini alan memnun müşteri kitlemiz oldukça geniştir.
Araç ekspertiz, oto ekspertiz, Oto test yada otomobil ekspertiz siz nasıl isimlendirirseniz akla gelen en güvenilir ekspertiz firması OTORAPOR’dur. Ege Bölgesi Oto ekspertiz bizler için merkez konumdadır. İzmir oto ekspertiz başta olmak üzere Ege Bölgesi’nin bir çok bölgesine hizmet sunmaktayız. İzmirde2. El otomobil sektörü pilot bölgesi olarak sayılan  Otokent bölgesi için 501 nokta oto ekspertiz ve Computest işlerinde 1 ay veya 1000 km garanti verebilen tek firmayız. İzmir oto ekspertiz hizmeti alırken sevidiklerinizi de düşünün. En uygun ekspertiz yaptıracağım diye 3 kuruş daha ucuz ekspertizi tercih edip hayatınızı riske atmayın. İzmir Otokent ekspertiz 501 nokta GARANTİLİ oto ekspertiz raporu sadece OTORAPOR’da
 

Otokent Ekspertiz

Otokent Ekspertiz için OTORAPOR’u tercih ederek profesyonel ekspertiz hizmeti almış olacaksınız. OTORAPOR, Otokent ekspertiz firmaları arasında hiçbir galeri ile bağlantısı olmadığı için aracınızda olmayan bir arızayı bulmaz, olan arızayı gizlemez, Otokent da barınabilmek adına art niyetli firmalarla anlaşmaya, uzlaşmaya ihtiyaç duymaz. Hem alıcıyı hem satıcıyı mağdur etmez. Test cihazlarının ve Türkiyenin en uzman ustalarının tespit ettiğini oto ekspertiz formunda sizlere rapor eder. Aracınız burada emin ellerde Otokent Ekspertiz ihtiyaçlarınızda güvenilir oto ekspertiz için bizi tercih edebilirsiniz. İzmir Otokent ekspertiz firması.
 

Balçova Oto Ekspertiz

Balçova Oto Ekspertiz için zamanında, hızlı ve güvenilir oto ekspertiz raporu “sadece güven” sloganı ile OTORAPOR İzmir şubesine sizleri davet ediyoruz. Doğru ve gerçeklerden yana tarafsız, bağımsız Balçova oto ekspertiz firması. Web sitemizden ve mobil uygulamamızdan örnek raporlarımızı inceleyebilirsiniz. İzmir Otokent ekspertiz raporlu araçları incelemek için uygulamamızı indirebilir, Balçova oto ekspertiz şubemizden randevu alabilir, raporlarınızı saklayabilir, ustalarımıza soru sorabilirsiniz.


Narlıdere Oto Ekspertiz

Aracınızın markası ne olursa olsun Narlıdere oto ekspertiz hizmetinden fayadalanabilmeniz için irtibat bilgilerimizden bize ulaşabilir, Oto Ekspertiz Randevusu alabilir veya konum isteyebilirsiniz. Narlıdere bölgesinden en yakın oto ekspertiz nerede diye düşünmek yerine Whatsapp'tan konum isteyerek size en iyi oto ekspertiz servisi olan Gaziemir şubemize gelebilirsiniz. OTORAPOR psikolojik anlamda da ucuz ekspertiz firmalarına göre içinizin rahat etmesini sağlayarak size fayda sağlıyor. Her ne kadar diğer firmalara göre pahalı görünse de aracınızı aldıktan sonra içinizde kuşku bırakmıyor. Ayrıca Narlıdere oto ekspertiz firmaları arasında Yönetmeliğe Uygun Oto Ekspertiz hizmeti veren tek servistir. Eğer sizde Balçova bölgesinden araç alacak olursanız Oto Ekspertiz sektörünün mucidi olan firmamızı tercih edip Kurumsal Oto Ekspertiz hizmetimizden yararlanabilirsiniz. İkinci el araçta galeri yandaşlarına değil tarafsız bağımsız Türkiye’nin Ekspertiz Markası olan OTORAPOR’a güvenin. Narlıdere oto ekspertiz firmaları bakar biz görürüz. İzmir Otokent ekspertiz.


Buca Oto Ekspertiz

OTORAPOR; bağımsızlığı uluslararası kuruluşlar tarafından onaylanmış Türkiye’nin ilk kalite sertifikalı Buca oto ekspertiz kuruluşudur. En iyi ekspertiz, En kaliteli ekspertiz Buca bölgesinin ihtiyacıydı. Sizde sonradan keşke dememek için, ikinci el otomobil alırken noterden önce OTORAPORLAYIN. Buca oto ekspertiz servisi merkezimizin ayrıcalığı hızlı, güvenilir ve tarafsız ekspertiz servisi olarak çalışmasıdır. Buca oto ekspertiz Servisi Merkezi bünyesinde çalışan uzmanlarımız siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenli servis hizmeti verebilmesi için yıl içerisinde oluşturulan programlar doğrultusunda 2. el oto eskpertiz ve computest konularında eğitimlere tabi tutulmaktadırlar. Kafanızın daha rahat olabilmesi ve 2. El otomobilinizi aldıktan sonra herhangi bir sürpriz ile karşılaşmamanız için bizimle çalışmanızı öneriyoruz. Oto ekspertiz formumuz ile sürprizlerle karşılaşmamak sizin elinizde. İzmir Otokent ekspertiz için OTORAPOR’da Araç ekspertiz yaptırmak aracınızı iyi tanımanıza yardımcı olur. Sonradan mağdur olmamak için tereddütte kalmayın OTORAPORLAYIN.
 

Oto Eksper Fiyatları

Araç ekspertiz formu fiyatları her sektörde olduğu gibi bizde de kaliteye, hizmete oranla doğru orantıda değişiklik gösterebilir. OTORAPOR sitesinde yer alan  Oto ekspertiz fiyatları 2018 tavsiye edilen fiyatlardır. Güncel araç ekspertiz ücretlerini üst menüde yer alan “Paketler” adımından takip edebilirsiniz. İkinci el otomobil modellerin yanında tercihinizi sıfır kilometre bir araç satın almaktan yana kullanmak isterseniz de bayiye gitmeden önce sayfamızdaki ekspertiz fiyatlarına göz atarak sıfır otomobile yakın araçlara oto ekspertiz ücretini ekledikten sonra elde edeceğiniz avantajı hesaplayabilmeniz mümkündür. Ekspertiz fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilir ve hayalinizdeki modele avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. 2016 otomobil ekspertiz, 2017 araba expertiz ister sahibinden, ister galeriden bütçenize en uygun fiyatlı olanı tercih edebilirsiniz. Araç ekspertiz raporu ne kadar sorusunun cevabını paketlerimiz sayfasında bulabilirsiniz.
 

İzmir Oto Ekspertiz, Firmaları

Türkiye'nin ilk profesyonel oto ekspertiz servisleri ikinci el araç ekspertiz raporu İzmir Oto ekspertiz hizmeti, öncelikle ikinci el araç almak hususunda nasıl güvenilir bir şekilde halletmek gerektiğini düşünenlerin yardımına yetişen bir hizmettir. Bu hizmet konusunu, ikinci el olarak alınacak aracın detaylı bir şekilde incelenmesi olarak isimlendirmemiz mümkündür. İzmir oto ekspertiz hizmetinde otomobilin kaporta  boyasından mekanik aksamına, motor gücünden yol tutuşuna kadar bir çok bilginin ekspertiz uzmanları tarafından hazırlanan oto ekspertiz raporu ile anlaşılması sağlanır. Sonuç olarak otomobilin değişen ve orijinal olan parçaları belirlenirek aracın genel kondisyonu hakkındaki tüm bilgiler ekspertiz hizmeti alan kişiye olduğu gibi aktarılır. Yine İzmir oto expertiz hizmetini yerine getmeden önce alıcının satıcıyı ekspertiz hizmetinin nasıl yapılcağına dair bilgi vererek satıcının rızasını alması gerekmektedir. Satıcı aracın kullanılmasını test edilmesini istemiyorsa burada oto ekspertiz firmasının yapabileceği çok bir şey yoktur. İzmirda oto ekspertiz hizmeti sağlayacak kişilerin uzmanlık seviyesi çok önemlidir. Ustalar deneyimli, cihazlar son teknoloji ve yönetmeliğe uygun olmalıdır. Çünkü İzmir oto ekspertiz raporu hazırlayabilmek için deneyime sahip olmak gerekmektedir. Öyle ki ustanın motor sesinden araç sağılığı hakkında az çok yorum yapabilme uzmanlığı olması lazım. İzmirdaki oto ekspertiz firmları arasında sadece boya kaportadan anlayan ustalar daha iyi gelir elde edebilmek adını bu sektöre giriş yapmışlardır. Bu durumda kaporta boya ekspertizi düzgün olurken motor hakkında bir tecrübeye sahip olmadığı için geçiştirici raporlar hazırlanmaktadır. Aynı şekilde İzmirda araç ekspertizi için kolları sıvayan motor ustaları da az değil. İzmir oto ekspertiz firması açarken kişiler araç ekspertize elverişli olmayan dükkanlarda bu işi yapmaya çalışmaktadır. Benzer oto ekspertiz firmaları kullanılacak techizatların doğru çalışmasnaı, güvenilir olmasına ve doğru kullanılmasına dikkat etmeden işlerini yürütmektedir.


Ekspertiz Raporu

Ekspertiz yaptıracak kişilerin ekspertiz raporu nedir, Araç ekspertiz raporunda nelere bakılır konusunu iyi araştırmaları gerekmektedir. Bilemediğiniz konular için araç ekspertiz rehberi sayfamıza bakmanızı ve ikinci el araç alırken danışabileceğiniz video bilgi paylaşım kanalı olan OTORAPOR TV ye abone olarak videolarımızı izlemenizi tavsiye ederiz. Ekspertiz firmalarının raporda yer alan teknik konular hakkında bazı terimleri kullanıcının anlayacağı biçimde tercüme etmesi gerekmektedir. Oto ekspertiz nedir konusunda daha detaylı bilgi için tıklayınız. Oto ekspertiz firmaları yapılan testlerin ve incelemelerin sonunda oluşturdukları oto ekspertiz raporu örneğini kendinde tutarak aslını araç almak isteyen kişiye teslim etmelidir. Ayrıca araç ekspertiz raporu aracı alacak kişiye verilmelidir. 
Sosyal medyada paylaş:
Yorum bırakabilirsiniz

Yorumlarınız bizim için değerli

Ad Soyad *

Yorumunuzu yazabilirsiniz *