Gaziosmanpaşa Oto Ekspertiz

Otomobil teknolojisi ile birlikte artık çok daha hızlı ve çok daha konforlu bir şekilde ulaşım gereksinimlerini karşılayabilme şansına sahip olunuyor. Yüksek teknolojinin yenilikçi özelliklerini barındıran otomobillerin her geçen gün yeni modelleri ile piyasaya giriş yapıyor olması ile birlikte artık hem sıfır otomobil piyasası hem de ikinci el araç piyasası son derece yüksek hacimli sektörler haline geldi. Ancak günümüzde son derece yüksek hacim ile işleyen bu sektörlerde tüketicilerin karşı karşıya kalabildikleri çok ciddi seviyelerdeki olumsuz durumlar bulunuyor. Çok önemli mağduriyetlerin yaşanmasına neden olabilen bu tip olumsuz durumların başında satışı gerçekleştirilen otomobil güncel durum bilgilerinin veya özelliklerinin kasıtlı ya da kasıt olmadan hatalı veya eksik şekilde belirtilmesidir. Ciddi sorunların satış sonrasında meydana gelmesine yol açabilen bu durumlar ile karşı karşıya kalmamak adına Gaziosmanpaşa Oto Ekspertiz servisi merkezinin profesyonel oto ekspertiz hizmetlerine başvuru gerçekleştirilmesi gerekiyor.
 
Satıcı ve alıcının otomobilin satışı işlemini tamamlamadan önce satıştaki aracın güncel durumuna ilişkin olarak üçüncü bir uzman görüşü almalarını temel alan yeni bir hizmet sektörü olan oto ekspertiz hizmetleri, her geçen gün dünyanın önemli kısmında olduğu gibi Türkiye’ de de son derece yoğun ve sık bir şekilde tercih edilmeye başlandı. Yasal olarak herhangi bir zorunluluğu bulunuyor olmasa da Türkiye’ de hem sıfır araç alımlarında hem de ikinci el araç alımlarında satıcı ve alıcı tarafından elde edilen avantajlar ve güvenilir araç ticareti fırsatları dolayısı ile oto ekspertiz hizmetlerinin tercih edilmesi önemli bir gereklilik niteliği taşıyor. İleri nesil teknolojik donanım özelliklerine sahip olan sistem ve teknik teçhizatı kullanarak, araç incelemelerini kapsamlı şekilde gerçekleştiren Gaziosmanpaşa Oto Ekspertiz servisi merkezinde herkesin mevcut gereksinimlerine yönelik olarak profesyonel standartlarda çözümler sunacak niteliklerde önemli hizmet seçenekleri bulunuyor.
 
Sunulan geniş yelpazedeki hizmet çeşitliliği dahilinde Gaziosmanpaşa Oto Ekspertiz servisi merkezi tarafından komple oto ekspertizi çalışmasının dışından bölgesel veya fonksiyon hedefli olarak oto ekspertiz çalışmalarının gerçekleştirilmesini sağlayacak alternatif oto ekspertiz paketleri bulunuyor. Tekli paketler ve çoklu paketler şeklinde iki ana grup altında toplanan oto ekspertiz paketleri, tüketicilerin aracın kısıtlı veya bölgesel doğrultuda bir uzman incelemesinden geçirilmesini istemesi ya da bu doğrultuda gereksiniminin bulunması durumunda alternatif bulunmaması nedeni ile komple ekspertiz yaptırmak durumunda kalmamasını sağlıyor. Bu şekilde müşterilerin profesyonel ve dünya standartlarında olan oto ekspertiz hizmetlerinden çok daha ekonomik standartlarda yararlanabilmesi sağlanıyor. Bu çerçevede de çağrı merkezi üzerinden son derece pratik ve kolay bir şekilde Oto Rapor’ un bağımsız, kaliteli ve ekonomik hizmet anlayışı ile şekillendirdiği oto ekspertiz paketleri hakkında bilgi alınabilir ve bu paketler için oto ekspertiz randevusu alımı sadece dakikalar içerisinde tam olarak ihtiyaçlara yanıt verilecek biçimde alınabilmektedir.