Güngören Oto Ekspertiz

Otomobil piyasası her geçen gün yeni araç modelinin piyasada kendisine yer bulmaya devam ediyor olması ile birlikte oldukça hareketli bir süreç geçiyor. 21. Yüzyıl dünyasında otomobil teknolojisi alanında yaşanan gelişmeler ışığında dünyanın pek çok ülkesinde olduğu gib.i Türkiye2 de de hem sıfır hem de ikinci el araç piyasası son derece hareketli bir süreç yaşıyor. Yüksek piyasa hacminin bulunduğu bir sektör durumuna gelen otomobil piyasasında, kötü niyetli kişilerin gerçekleştirdiği ciddi düzeyde mağduriyetlerin meydana gelmesine yol açan eylemlerin oransal olarak da artış yaşadığı görülüyor. Bu etkiler dolayısı ile de günümüz Türkiye’ sinde hem sıfır hem de ikinci el araç piyasasında tüketicilerin araç alım-satım işlemlerini güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilmeleri açısından ciddi bir darbe yaratırken, son yıllarda dünya genelinde yaygınlaşan ve Türkiye’ de de sürekli olarak popülaritesini arttıran oto ekspertiz hizmetleri devreye giriyor. Günümüz Türkiye’ sinin en önemli otomobil piyasasına sahip olan noktalarından birisi olan İstanbul’ da otomobil alımları ister sıfır, ister de ikinci el olsun fark etmeksizin profesyonel standartlarda oto ekspertiz hizmetleri Güngören Oto Ekspertiz servisi merkezinde sunuluyor.
 
Türkiye’ nin en büyük ve en kaliteli oto ekspertiz markasının İstanbul’ un popüler ilçelerinden birisi olan Güngören ilçesindeki bayiliğini gerçekleştirmekte olan Güngören Oto Ekspertiz servis merkezi, yüksek teknolojiyle donatılan altyapısı ve alanlarında uzman personelleri ile her tip ve sınıftaki otomobil markası ve modeli için oto ekspertiz hizmetleri sunuyor. Bu oto ekspertiz çalışmaları ile birlikte artık aracın detaylı bilgilerini öğrenerek, daha güvenli bir şekilde aracın satın alım işlemlerinin gerçekleştirilebilmesi sağlanabiliyor. Üstün teknolojiye sahip olan ileri nesil sistem, teknik teçhizatlar ile gerekli olan test ve incelemeler en üst düzeyde gerçekleştirilerek, aracın gizli veya açık tüm kusurlarının ortaya çıkartılması ile aracın güncel durumu hakkında verilen bilgilerin hatalı, eksik veya gizlenmiş olup, olmadığı yönünde bilgilerin ortaya çıkması sağlanıyor.
 
Alıcı ve satıcı tarafından ortak anlaşma çerçevesinde başvurulmakta olunan oto ekspertiz hizmetlerinde herhangi bir anlaşma bulunmadan bağımsız, tarafsız ve objektif çalışmalar gerçekleştiriliyor. Bu doğrultuda yürütülen oto ekspertiz çalışmaları sonucunda, otomobil için oluşturulan oto ekspertiz raporunun güvenirliliği açısından herhangi bir olumsuz durumun oluşumuna mahal verilmiyor. Çünkü herhangi bir otomobil markası ya da otomobil satış ofisi ile anlaşmamızın bulunmuyor olması sayesinde herhangi bir karar veya güç etkisi altında kalınmadan, aracın kontrolleri sırasında tespit edilen tüm gizli ve açık kusurlar herhangi bir gizleme, eksiltme ya da düzeltme gibi bir işleme tabii tutulmadan, olduğu gibi oto ekspertiz raporu içerisinde belirtilmektedir. Güngören Oto Ekspertiz merkezinde sunulan profesyonel, ekonomik ve kaliteli oto ekspertiz hizmetlerinden kolaylıkla yararlanabilmek için çağrı merkezine başvuru gerçekleştirebilir ve danışmanlar aracılığı ile kaliteli hizmetlerden faydalanılabilirsiniz.