Haramidere Oto Ekspertiz

21. yüzyıl dünyasında otomobil piyasasında alıcıların karşı karşıya kalabildikleri sorunlara yönelik olarak profesyonel standartlarda çözüm hizmetleri sunuluyor. Özellikle de 2000’ li yıllarda otomobil satış işlemleri sırasında hem alıcıların hem de satıcıların otomobil ticaretlerini daha güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmelerine yardımcı olacak, yeni bir hizmet alanı olarak oto ekspertiz sektörü faaliyet gösteriyor. Tüm dünyada hızla yaygınlaşan ve son yıllarda Türkiye genelinde de popülerliğini arttırmakta olan oto ekspertiz hizmetleri, yasal zorunluluğu bulunmayan ancak otomobil piyasasında araç alım ve satım işlemlerinin hem alıcı hem de satıcılar açısından daha güvenilir şekilde gerçekleştirilebilmesi noktasında önemli fırsatlar sunuyor olması dolayısı ile önemli bir gerekliliğe sahiptir. Bu yüzden de günümüz Türkiye’ sinde de yaygın olarak tercih edilen oto ekspertiz hizmetlerine ilişkin olarak İstanbul’ un en popüler ilçeleri arasında yer alan ve yoğun otomobil ticaret hacmine sahip olan Haramidere ilçesi ve çevre ilçelerde gerçekleştirilmekte olunan otomobil alım ve satım işlemlerinde oto ekspertiz ihtiyaçları için Haramidere Oto Ekspertiz bayisi profesyonel ve kurumsal standartlarda çözümler sunuyor.
 
Yenilikçi ve profesyonel hizmet anlayışı ile şekillendirilmiş olunan ileri seviyedeki teknolojik hizmet altyapısı üzerinden tüm otomobil modellerine ilişkin olarak dünya standartlarında oto ekspertiz hizmetlerinden yararlanabilme fırsatı sunan Haramidere Oto Ekspertiz bayisi merkezinde, geniş yelpazede hizmet sunumu bulunuyor. Özellikle de her sınıftan ve her marka ve modeldeki araç için oto ekspertiz çalışmasının gerçekleştirilebilmesine yardımcı olacak, ileri nesil sistem ve teknolojiler kullanmakta olan oto ekspertiz bayisinde, hızlı ve kaliteli oto ekspertiz çalışması alabilme imkanı bulunuyor. Bu noktada oto ekspertiz sektöründeki gelişime öncülük yapan Oto Rapor’ un Haramidere’ de bulunan bayisinde tüketicilerin gereksinimlerine yönelik olarak özel oto ekspertiz paket seçenekleri sunuluyor. Özellikle de oto ekspertiz hizmetlerinden sadece bölgesel ve sınırlı düzeyde yararlanmak isteyen kişilerin, gereksiz şekilde tek seçenek olması dolayısı ile komple oto ekspertiz paketini kullanmak durumunda kalmamasını ve bu sebep ile de yüksek maliyetler ödemek durumunda kalmamasını sağlıyor.
 
Her isteğe yönelik olarak yanıtlar verebilecek potansiyele sahip olan farklı oto ekspertiz paket seçenekleri bulunan Haramidere Oto Ekspertiz merkezinin bu geniş yelpazedeki ve kalite standartlarından ödün verilmeyen oto ekspertiz hizmetlerinden yararlanabilmek için sadece çağrı merkezine başvuru gerçekleştirerek, paketler ve kapsamları ile ilgili olarak uzmanından daha ayrıntılı bilgi alarak, uygun olan pakete göre en yakın tarihe oto ekspertiz randevusu alımı gerçekleştirilmesi yeterli oluyor. Bu şekilde herhangi bir şekilde sıra beklemek durumunda kalmadan ve beraberinde de son derece ekonomik seviyelerdeki paket seçenekleri ile en ideal oto ekspertiz hizmetini dünya standartlarına uygun şekilde alabilme şansına sahip olunabiliyor. Alıcı ve satıcı açısından detaylı, objektif ve kolay anlaşılabilir bir oto ekspertiz raporu sunumu da gerçekleştiriliyor.
 

Yorumlar:

Tolgahan özdogan
18.12.2017 17:55:40

18.12.2017 tarihinde ezineden kalkip ist araba almak icin geldim saticinin verdigi araba bilgisi disinda ne sigorta kayitlarinda ne tramerde soylediklerin disinda bir sey cikmamisti taki oto rapora gelene kadar kalite teseduf deildir zor kazaniyoruz toru topu aldigimiz alirsak bir ev bir araba ondada sahtekar bir grup vurup geciyor o deveriler bitti abi araba almadan once mutlaka ve mutlaka bu kalite tecrubeli arkadaslara ugrayin..

Yorumunuz: