Kağıthane Oto Ekspertiz

 
 
Adres:Hamidiye Mah.Selçuklu Cad.Vadipark Sitesi B Blok 1 Kağıthane (Gelecek Otomotiv Mercedes ve Borusan yanında)
Tel:0212 812 2628
Gsm: 0542 346 3880 (Mesai saatleri dışında sms atın sizi arayalım & Whatsapp'tan konum isteyin)
Email: [email protected] Yetkili:Bekir PELİT

Otomobil teknolojisinin sürekli olarak daha etkin ve daha aktif biçimde kendisine yer edinmeye başladığı 21. Yüzyıl dünyasında insanlar tarafından otomobil kullanımı oranlarında da ciddi seviyelerde artışlar meydana geliyor. Günümüzün üstün teknolojilerini içeren otomobil modellerinden, daha eski üretim tarihine sahip olan otomobil modellerine kadar geniş yelpazede sunulmakta olunan oto ekspertiz hizmetleri ilke birlikte artık araç alımları hem sıfır pazarında hem de ikinci el araç pazarında daha güvenli bir hale geliyor. Çünkü alıcıların, almayı düşündükleri aracın durumunun ne halde olduğuna ilişkin olarak son derece pratik bir şekilde profesyonel ve uzman incelemesinden oluşan kapsamlı bir rapor alabilme şansına sahip olabiliyor. Böylelikle aracın satışı sırasında belirtilmiş olan durumunun teyidini gerçekleştirebildiği gibi belirtilmeyen ve gizli kusurları mevcut ise bunları da öğrenek, satış sonrasında karşı karşıya kalabileceği tüm olumsuz durumlara ve mağduriyetlere önceden engel olabiliyor. Kağıthane Oto Ekspertiz hizmetleri en az alıcılar kadar hem sıfır hem de ikinci el pazarında satıcılarında haklarını koruyabilmeleri ve satış işleminin gerçekleştirilmesinin ardından karşı karşıya kalabileceği mağduriyetlerin önceden engellenebilmesinin sağlanabilmesi noktasında önemli bir avantaj teşkil ediyor.
 
Otomobillerde bulunan tüm teknik aksam ve aksesuar ile birlikte kozmetik doğrultuda da incelemelerin gerçekleştirilmekte olunduğu kapsamlı uzman incelemeleri sonucunda aracın tüm yönden detaylı durum bilgisini içeren bir rapor oluşturulabiliyor. Sadece alanında uzman ve deneyim sahibi olan profesyonel teknik uzmanlardan oluşan teknik ekip tarafından araçların test ve incelemelerinin gerçekleştirilmekte olunduğu Kağıthane Oto Ekspertiz merkezinde, araçlarda gizli veya açık tüm kusurlar, herhangi bir etki altında kalmadan tamamıyla açık şekilde ilgili kişilere rapor eşliğinde sunuluyor. Özellikle de herhangi bir otomobil satış ofisi ya da otomobil markası gibi satıcı tarafında bulunan kişi ya da kurumlar ile toplu ekspertiz hizmetleri konusunda işbirliği anlaşmalarının bulunmuyor olması ile birlikte alıcılarında ekspertiz hizmetlerinden tamamen güvenilir bir şekilde faydalanabilme şansına sahip olabilmesi mümkün oluyor.
 
Bu gibi özellikleri ile birlikte araçların performans ve dayanıklılıklarının sınandığı test uygulamalarında ileri nesil teknoloji ürünü sistem, teknik teçhizat ve ekipman ile birlikte robotik sistemler kullanılıyor. Kağıthane Oto Ekspertiz servisi merkezi hizmetlerinden çağrı merkezinden kolayca oto ekspertiz randevusu alarak, yararlanılabiliyor. Böylelikle aracın her yönden en üst seviyede testlerinin gerçekleştirilerek, güncel durumunun her koşul altında ortaya çıkartacağı dayanıklılığının ve performansının net bir şekilde görülebilmesini sağlıyor. Aracın teknik aksamından, kozmetik durumuna kadar her noktasında uzman ve deneyimli olan teknik personeller tarafından dijital teknoloji desteği ile gerçekleştirilen test ve incelemeler sonucunda oluşturulan raporlar hem alıcı hem de satıcı taraflarına her bir detay olduğu gibi verilmektedir. Bunun yanı sıra herkes tarafından son derece pratik ve kolay bir şekilde anlaşılabilmesini sağlayacak niteliklerde standart değer verileri gibi ayrıntılarında ilgili rapor içerisinde belirtiliyor olması, çok üstün bir otomobil teknolojisi bilgisine hakim olmayan kişilerin dahi ilgili ekspertiz raporunu kolaylıkla anlayabilmesi sağlanıyor.
 
 
 
Adres:Hamidiye Mah.Selçuklu Cad.Vadipark Sitesi B Blok 1 Kağıthane (Gelecek Otomotiv Mercedes ve Borusan yanında)
Tel:0212 812 2628
Gsm: 0542 346 3880 (Mesai saatleri dışında sms atın sizi arayalım & Whatsapp'tan konum isteyin)
Email: [email protected] Yetkili:Bekir PELİT