Konak Oto Ekspertiz

İkinci el oto pazarı Türkiye genelinde yaygın bir şekilde devam etmektedir. Ancak pazarın en hareketli olduğu iller tabi ki büyük illerdir. Bunlardan bir tanesi de İzmir olarak bilinir. Konak, İzmir'in ikinci el araç piyasasına büyük katkı sağlayan iller arasındadır.
Piyasanın hareketli olması, araç alan kişilerin de çok seçenek sahibi olması ve daha dikkatli davranması anlamına gelir. İkinci el araç alırken, ne durumda olduğunu çok iyi bilmek mağdur duruma düşmemek için önemli bir detaydır.
Almayı düşündüğünüz ikinci el araç konusunda size destek olacak yerlerin başında ekspertiz servisleri gelir. Ekspertiz servisleri, alacağınız aracın tüm detaylarını size anlatacak ve nasıl bir araç alacağınızı gözler önüne serecektir. Bu aşamada İzmir genelinde en kaliteli ekspertiz hizmeti veren servis Otorapor olarak bilinmektedir.
İzmir otorapor servisi, bağımsız bir servis olarak her iki tarafa eşit mesafede durur. Bu sayede ne araç satıcısı ne de alacak kişi mağduriyet yaşamaz. İster aracı satacak kişi olun, ister alacak kişi, Konak otorapor servisi her türlü hizmet için sizin yanınızda olacaktır.
Aracın her türlü testini son teknoloji cihazlarla gerçekleştiren otorapor, sonuçları bilgisayar ekranından alarak ekspertiz raporu haline getirir. Başka servislerin kısacık hazırladığı ve müşteriyi tatmin etmeyen ekspertiz raporuna karşı İzmir  Konak Otorapor’da hazırlanan ekspertiz servisi 20 sayfalık ve çok detaylı şekilde hazırlanmaktadır.
Ekspertiz raporu yanında hazırlanan çizelge ile aracın durumu daha net anlatılırken, uzman ekip tarafından sözlü olarak ayrıntılı bilgilendirme de yapılacaktır. Bu sayede ister alıcı ister satıcı olun, araç hakkında her türlü detaya sahip olma şansını yakalarsınız.
 İzmir otorapor servisi, ekspertiz raporunun dışında aracın ileride gösterebileceği arızalar konusunda da bilgilendirmede bulunur. Bu sorunların ne zaman ve nasıl sıkıntı çıkartacağını belirten ekip, istenildiği takdirde aracın tüm sorunlarını onarma işini de üstlenecektir.
Her iki tarafında anlaşmasıyla birlikte aracın satış işlemleri aşamasında da danışmanlık hizmeti veren İzmir otorapor, araç el değiştirene kadar sizi yalnız bırakmayacaktır. Tüm bu hizmetleri oldukça uygun fiyata veren Otorapor, bu nedenle en çok tercih edilen servis olmaya devam etmektedir.