Konya Oto Ekspertiz

Türkiye’ de en hareketli ve en yüksek hacimli otomobil piyasalarından birisine sahip olan Konya’ da araç satış işlemlerinde bir açıdan hem satıcının hem de alıcının korunmasını sağlayacak, profesyonel oto ekspertiz hizmetleri kurumsal yapıda sunuluyor. Kurumsal hizmet anlayışı dahilinde her marka ve modelden aracın gerekli olan inceleme ve kontrolleri, herhangi bir sınırlama olmadan gerçekleştiriliyor. Konya Oto Ekspertiz hizmetleri çerçevesinde kurmuş olduğumuz tam donanımlı servis merkezinde araçlara ilişkin kontrol ve testler herhangi bir kısıtlama olmadan gerçekleştiriliyor. Özellikle de tüketicilerin çok sık karşı karşıya kalabildikleri teknik donanım yetersizliğinden kaynaklı, sınırlı araç kontrollerinin oluşturacağı mağduriyetlerin yaşanmamasını sağlayan hizmet anlayışı ile her zaman kaliteli ve etkin hizmetler sunuluyor.
 
Araçların teknik aksamlarından, aksesuarlarına ve hatta dekoratif durumlarına kadar geniş bir yelpazede test ve incelemelerini gerçekleştiren teknik ekipler, kısa süre içerisinde tamamladıkları işlemlerinin ardından, aracın ayrıntılı durumunu içeren kapsamlı bir rapor oluşturuyor. Bu raporda aracın marka ve modeline göre normal şartlarda olması gereken değerler ve teknik bilgiler, aracın mevcut değer ve teknik bilgileri ile birlikte veriliyor. Böylelikle herkesin rahatlıkla anlayabileceği, karmaşık ve anlaşılamayan teknik terimlerden uzak bir raporun oluşturularak, tüketicinin kapsamlı bilgi sahibi olabilmeleri sağlanıyor. Konya Oto Ekspertiz hizmetleri dahilinde hem sıfır hem de ikinci el araçlar için kontrol işlemleri uygulanıyor.
 
İleri nesil teknolojik sistemler ile donatılan Konya Oto Ekspertiz servis merkezinde kontrole gelen araç genel aksesuar ve kozmetik durum incelemelerinin ardından şase kontrolü, otomatik şanzıman testi, silindir kapak contası testi, motor performans testi ve fren testi gibi çeşitli teknik test ve incelemeler gerçekleştiriliyor. Aracın her yönden zorlanarak, mevcut durumuna ilişkin olarak net bilgilerin elde edilmesini sağlayan test işlemlerinde, bilgisayar ortamında tamamen bilimsel yapıda çalışmalar gerçekleştiriliyor. Aracı her açıdan teknik biçimde inceleme işlemleri sırasında da otomobil teknolojisini yakından tanıyan, her marka ve model aracın mevcut özelliklerine hakim ve alanında uzmanlık düzeyinde eğitim sahibi olan teknik personeller görev alıyor. Konya ve çevresindeki illerde, otomobil alımları sırasında talep edilen oto ekspertiz hizmetlerinde, ilk tercih olan firmamız, her zaman kaliteden ödün vermeyen ve maksimum düzeyde müşteri memnuniyeti sunuyor.
 
Herhangi bir marka veya araç satış ofisi ile anlaşması bulunmaması sayesinde müşterilerine her zaman güvenilir ve tarafsız bir eksper raporu sunabilen Oto Rapor aracılığı ile satış işlemi gerçekleştirilen aracın kontrollerinin yapılmasının istenmesi durumunda kesintisiz iletişim imkanı bulunan çağrı merkezine başvuru gerçekleştirerek, destek alınabiliyor. Türkiye genelindeki bayileri ile geniş yelpazede hizmetlerini sürdüren firmamızın mevcut referans listesi de güvenilir ve kaliteli oto ekspertiz hizmetleri arayan kişilere önemli bir seçenek teşkil ediyor. Bu sayede satın alacağı aracın durumu hakkında güvenilir bilgiler alarak, satın alım işlemlerini en doğru biçimde yönlendirebilme imkanına sahip olan müşteri açısından maksimum düzeyde memnuniyet sağlanabilmiş olmaktadır.

Yorumlar:

Yorumunuz: