Küçükçekmece Oto Ekspertiz

Oto ekspertiz hizmetleri, 21. Yüzyıl dünyasının en önemli ve en etkin hizmet sektörlerinden birisi konumunda bulunuyor. Araç sahiplerinden, araç satıcılarına kadar herkesin son yıllarda her geçen gün çok daha yoğun ve sık bir şekilde kullandığı bir hizmet alanı haline gelen oto ekspertiz hizmetleri sayesinde bir araç alım ve satım işlemlerini çok daha güvenilir şartlar altında gerçekleştirebilme şansına sahip olunabiliyor. Özellikle de son yıllarda hem sıfır otomobil piyasasında hem de ikinci el araç piyasasında meydana gelen yüksek orandaki ‘dolandırıcılık’ oranlarının önlenebilir duruma gelmesini sağlaması da günümüzde oto ekspertiz hizmetlerinin yoğun şekilde tercih edilmesine yol açıyor. Bu çerçevede de Küçükçekmece Oto Ekspertiz bayisi merkezinde dünya standartlarında sunulan oto ekspertiz çalışmalarından yararlanarak, İstanbul genelinde ve çevre bölgelerindeki araç ticaretlerinin hem alıcı hem de satıcı açısından daha güvenilir bir hale getirilebilmesi sağlanıyor.
 
Araç alım-satım işlemleri sonrasında aracın durum bilgisi üzerinden hem satıcılar hem de alıcılar açısından ciddi seviyelerde zararlara ve mağduriyetlere yol açabilecek durumların engellenebilir hale getirilmesini temel alan bir hizmet yapısının hakim olduğu Küçükçekmece Oto Ekspertiz hizmetlerinde kesinlikle ‘tarafsız’ bir hizmet anlayışı bulunmaktadır. Çünkü son yıllarda oto ekspertiz sektöründe çok sık şekilde karşılaşılabilen oto ekspertiz servisinin kurum veya kişiler ile toplu iş birliği çalışması için anlaşmalarda bulunuyor olması diğer taraf açısından ciddi bir güven endişe oluşmasına neden olur. Aracın test ve incelemelerinde belirlenen kusurlarının ilgili oto ekspertiz raporu içerisinde belirtilip, belirtilmediği gibi bir endişenin bir tarafta oluşmasının önüne geçilmesi ve tamamen oto ekspertiz uygulamalarının temeline uygun şekilde ‘tarafsız’ ve ‘objektif’ bir şekilde araçta tespit edilen tüm ayrıntıların olumlu veya olumsuz olması fark etmeksizin rapor dahilinde belirtilmektedir.
 
Bu tüketici odaklı hizmet anlayışı ile de çok kısa süre içerisinde çok geniş bir yelpazede birbirinden kaliteli referanslardan oluşan referans listesine sahip olan Küçükçekmece Oto Ekspertiz bayisi merkezinde her araç modeli için güvenilir, kaliteli ve ekonomik oto ekspertiz hizmetleri alınabiliyor. Bölge genelinde yoğun şekilde tercih edilmekte olunan Oto Rapor bayisindeki teknolojik hizmet altyapısı da en yeni otomobil modellerinde dahi inceleme ve testlerin gerçekleştirilebilmesine olanak sağlıyor. Bu çerçevede de oto ekspertiz hizmetlerine söz konusu olan aracın teknik performans ve dayanıklılık testleri, en ileri nesil teknolojiye sahip olan dijital ekipmanlar ve robotlar aracılığı ile gerçekleştiriliyor. Böylelikle teknik altyapı yetersizliği dolayısı ile aracın kontrol edilemeyen özelliği veya teknik aksamının kalmaması da sağlanıyor. Bu durumda günümüzde yoğun şekilde tercih edilmesi noktasında son derece önemli bir etken teşkil ediyor. Buna ek olarak da oto ekspertiz bayisinde her ihtiyaca özel oluşturulmuş olan hazır oto ekspertiz raporlarından birisini seçerek, bu hizmetlerden daha ekonomik standartlarda yararlanılabiliyor.