Malatya Oto Ekspertiz

21. yüzyıl Türkiye’ sinde popülaritesi artan ve her geçen gün daha geniş kesimler tarafından tercih edilmeye başlanan oto ekspertiz hizmetlerinde güvenilir, kaliteli ve ekonomik hizmetlere aynı anda ulaşabilmek, tüketici açısından çok önemlidir. Bu hizmet anlayışı çerçevesinde Malatya ve civarında gerçekleştirilecek araç alım-satım işlemlerinde Malatya Oto Ekspertiz hizmetleri, kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde tamamen profesyonel standartlarda, ‘bağımsız’ olarak sunuluyor. Herhangi bir marka anlaşması veya satış ofisi ihalesi gibi satıcı ile etkileşim içerisinde olmayı gerektirecek anlaşma ve hizmet yaklaşımlarında bulunmuyor olmamız sayesinde, tüm müşterilerimiz açısından her zaman güvenilir oto ekspertiz raporları sunabilmekteyiz. Hem satıcı hem de alıcı açısından tamamen objektif bir yaklaşım kapsamında çalışmalarımızı gerçekleştirerek, aracın gizli veya açık tüm kusurlarının ortaya çıkartılmasını sağlıyor.
 
Satışa konu olan aracın satıcı ve alıcı açısından mevcut durum bilgisini göz önünde bulundurmadan, tamamen bilimsel ve teknik standartlarda objektif şekilde aracın durum kontrollerini gerçekleştiriliyoruz. Teknik ekipman ve cihazlarda ileri nesil teknolojiden yararlanarak en yeni marka ve model araçlardan, en eski marka ve model araçlara kadar herhangi bir marka ve model kısıtlaması olmadan gerekli olan kontrol ve incelemeleri her bir araç için gerçekleştiriyoruz. İleri nesil teknolojik donanıma sahip olan Malatya Oto Ekspertiz servisimizde yer alan robotlar aracılığı ile araçlarda ‘manuel’ olarak gerçekleştirilmesi olanaksız olan test ve incelemeleri de gerçekleştirebilme potansiyeline kavuşuyoruz. Böylelikle kısıtlı ekipman ve olanaklardan dolayı aracın görünürde olmayan kusurunun belirlenememesi dolayısı ile satıcı veya alıcının mağduriyet yaşamasının önüne geçebiliyoruz.
 
Sadece sıfır veya ikinci araç alım-satım işlemlerinde değil, aynı zamanda da aracının mevcut durumuna ilişkin olarak güncel bilgi sahibi olmak ve bu doğrultuda otomobil güncel piyasa değerlendirmesini gerçekleştirmek isteyen araç sahipleri içinde profesyonel oto ekspertiz hizmetleri bulunuyor. Geniş yelpazede tamamen profesyonel standartlarda uygulanan oto ekspertiz işlemleri, en kısa süre içerisinde tamamlandığı gibi hiçbir aşama ‘yüzeysel’ ya da ‘atlanarak’ gerçekleştirilmiyor. Her zaman müşterilerimize Malatya Oto Ekspertiz hizmetlerimizde en doğru bilgiyi sunabilme gayesiyle gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımız sonucunda, araçta herhangi bir kusur bulunuyor ise bu kusurun eksper raporunda yer almasına dikkat ediyoruz. Böylelikle müşterilerimiz açısından her koşulda güvenilir ve kaliteli bir ekspertiz hizmeti sunarak, her çalışmamızda deneyimimizi ve bilgimizi artırarak, bir sonraki hizmetimizde üzerine katarak, gelişimimizi de durdurmadan faaliyetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Bu hizmet anlayışımız çerçevesinde de her zaman en yeni otomobil teknolojisi gelişimlerini de yakından takip ederek, bu teknolojilere yönelik olarak gerekli olan kontrol ve test mekanizma ve sistemlerini bulundurmaya dikkat ediyoruz. Bu şekilde de müşterilerimize her türlü gereksinimleri halinde yanıt verebilir bir hizmet potansiyeline sahip olabiliyoruz ki alanında uzman ve deneyimli çağrı merkezi personellerimiz ile her zaman müşterilerimizin taleplerine etkin yanıtlar sunabiliyoruz.