Maltepe Oto Ekspertiz

Otomobil kullanımında güvenliğin, konforun ve dayanıklılığın oluşturulabilmesi aracın belirtilen özellikleri etkin bir şekilde içeriyor olması gerekir. Bu konu günümüz modern yüzyıl dünyasında otomobil ticaretlerinde tüketicilerin çok sık şekilde sorun yaşadığı başlıca konulardan birisidir. Son yıllarda dünyanın her yerinde otomobil sektöründe ‘dolandırıcılık’ niteliğine giren satıştaki aracın belirtilen teknik bilgilerinde ve özelliklerini içermiyor olması veya farklı bir duruma sahip olması gibi durumlar ile çok sık şekilde karşı karşıya kalınıyor. Özellikle de araç satış işlemlerinin ardından ortaya çıkabilen bu olumsuz durumlar, taraflar açısından çok ciddi mağduriyetlerin oluşmasına neden oluyor. Oto ekspertiz hizmetleri ise bu tip durumların yaşanmadan önlenebilmesi açısından taraflara önemli bir avantaj sağlıyor. Satış işlemine konu olan otomobil satışında yer alan alıcı ve satıcı tarafları da Maltepe Oto Ekspertiz bayisine başvuru gerçekleştirerek, aracın güncel durumu hakkında satış işlemi gerçekleştirilmeden önce üçüncü bir uzman görüşü alabiliyor.
 
Teknolojik yönden en yüksek donanımı barındıran Maltepe Oto Ekspertiz merkezinde uygulanan oto ekspertiz çalışmalarında kullanımı söz konusu olan tüm ekipman ve sistemler, en yeni teknolojiyi barındırıyor. Böylelikle en yeni otomobil modellerinden, en yeni otomobil teknik aksam sınama potansiyeli sağlayan test uygulamalarına kadar, araç incelemelerinin en profesyonel standartlarda gerçekleştirilebilmesini mümkün kılıyor. Araçların teknik donanımlarının son durumu, aksesuar özelliklerinin çalışır durumda olup, olmadığı ve beraberinde de iç ve dış kozmetik durumu doğrudan bu alanlarda uzman ve deneyimli, profesyonel teknik ustalar tarafından inceleniyor. Bu inceleme işlemlerinde de kullanılan ileri nesil teknolojiler, aracılığı ile aracın incelemelerinin eksiksiz şekilde gerçekleştirilebilmesini mümkün kılıyor. Bu konu özellikle oto ekspertiz hizmet sektöründe tüketicilerin çok sık şekilde karşı karşıya kaldığı yetersiz servis altyapısından kaynaklı sadece sınırlı testlerin ve incelemelerin yapılması gibi olumsuz bir durum ile karşı karşıya kalmalarının önüne geçilebilmesini sağlıyor.
 
En yeni modellerden, en eski modellere kadar her araç modeli için en yeni test sistemlerini kullanan Maltepe Oto Ekspertiz bayisinin profesyonel hizmetleri, doğrudan müşteri memnuniyeti odaklıdır. Bu doğrultuda da oto ekspertiz hizmetlerinden daha ekonomik şekilde herkes tarafından yararlanılabilmesinin sağlanabilmesi hedefi ile oto ekspertiz hizmetlerinde hazır ‘oto ekspertiz paket’ seçenekleri sunuluyor. Her paketin kapsamı ve niteliği birbirinden farklı olduğundan, sınırlı veya bölgesel niteliklerde ekspertiz çalışması isteyen tüketicilerin, komple ekspertiz çalışmasını içeren tek bir paketi seçerek, gereksiz şekilde yüksek maliyetler ödemek durumunda kalmasının önüne geçilebiliyor. Tekli ve çoklu şeklinde iki ana kategoride şekillendirilen oto ekspertiz paketleri içerisinden istenen paket çağrı merkezi ile iletişime geçildiğinde belirtilerek, seçilen pakete göre en uygun tarihe oto ekspertiz randevusu alınabiliyor. 2007 yılından bu yana Türkiye genelinde bayileri ile hizmet vererek, sektörel büyümeye öncülük eden Oto Rapor’ un kaliteli ve dünya standartlarındaki hizmetlerden son derece ekonomik bir şekilde yararlanılabiliyor.

Adres: Cevizli Mah. Fil Yokuşu Sk. No: 12 (Skoda Yüce Oto Yanı) Gülsuyu Yanyol Maltepe İstanbul
Email: [email protected]
Telefon: 0216 651 35 35
Telefon: 0216 441 00 78
Faks: 0216 441 00 79
GSM: 0533 130 77 10 (Mesai saatleri dışında sms atın sizi arayalım & Whatsapp'tan konum isteyin)