Otorapor Afyon Erkmen Oto Ekspertiz

Yetkili

Ümit Özen

Çalışma Saatleri

09:00-18:00

Ticari Ünvan

Ümit ÖZEN (Şahıs Firması)

Detay

Adres:Afyon İzmir Karayolu 7. Km Cafe Garage Tesisleri Merkez / Afyonkarahisar
Email:
[email protected]
Tel:0272 223 55 55
GSM:0532 777 11 03(Mesai saatleri dışında sms atın sizi arayalım & Whatsapp'tan konum isteyin)
Faks:

Yetkili:Ümit Özen
 

İkinci el araç alırken birçok insan tereddüt yaşar. Bu tereddütte de sonuna kadar haklıdırlar. Çünkü alınan aracın ne durumda olduğunu bilmek neredeyse imkansızdır. Aracını satın alacağınız kişinin nasıl bir insan olduğunu bilmek ne yazık ki mümkün olmaz.
Bu aşamada mağdur duruma düşmemek ve verdiğiniz paraya değecek bir araç satın almak için mutlaka aracı bir profesyonele göstermek gerekir. İşte tam da burada devreye oto ekspertiz servisleri girmektedir.  
Oto ekspertiz servisleri, ikinci el araç alınlarında aracın ne durumda olduğunu gösteren en detaylı raporu hazırlayan servistir. Özel cihazlar ve özel bir ekip kullanan bu servisler, aracın kazalarını geçmişini, değişenini, sorununu, aşınan parçalarını, vergi borcunu, aldığı cezaları ve daha birçok bilgiyi aracı almak isteyen kişiye sunabilir. Bu bilgiler ışığında aracı alıp almama kararı ise tamamen size kalır.
Oto ekspertiz konusunda Afyonkarahisar’da güvenilir bir ekspertiz servisi arıyorsanız, sizin için en doğru tercih Otorapor Oto Ekspertiz Servisi olacaktır. Afyonkarahisar Otorapor ekspertiz servisi, ikinci el araç almayı düşündüğünüzde en yakın yardımcınız olacaktır.
Afyonkarahisar Otorapor servislerinde son teknoloji cihazlar kullanılır. Bu cihazlar milimetrik ölçümler yaparlar ve bu sayede hazırlanan raporun asla yanılma payı olmaz. Cihazlarla birlikte ekspertiz raporu konusunda profesyonel ekiple çalışan Afyonkarahisar Otorapor, bu sayede en kaliteli hizmeti verme garantisi de sağlamaktadır.
Almayı düşündüğünüz aracı Afyonkarahisar otorapor ekspertiz servisine götürdüğünüz anda farklı hizmet anlayışını görürsünüz. Siz oturup çayınızı kahvenizi yudumlarken, uzman ekip aracın her parçasını ayrı ayrı kontrol eder ve bu sırada elde edilen sonuçları ekspertiz raporunda bir araya getirir.
Toplanan bu bilgiler 20 sayfalık bir ekspertiz raporu olarak size sunulur. Bunun yanı sıra sonuçlar bir çizelge şeklinde de hazırlanır ve uzman ekspertiz tarafından sözlü olarak da anlatım sağlanır. Ekspertiz servisinde sadece  aracın geçmişi hakkında değil geleceği hakkında da bilgi sahibi olma şansına sahip olursunuz.  Aracın aşınmış ve arızalanması mümkün parçalarının ne olduğunu da anlayabilir ve tedbirinizi ona göre alabilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir bir ekspertiz raporu için Afyonkarahisar Otorapor ekspertiz servisini tercih edebilirsiniz. 

Adres:Afyon İzmir Karayolu 7. Km Cafe Garage Tesisleri Merkez / Afyonkarahisar
Email:
[email protected]
Tel:0272 223 55 55
GSM:0532 777 11 03(Mesai saatleri dışında sms atın sizi arayalım & Whatsapp'tan konum isteyin)
Faks:

Yetkili:Ümit Özen
Randevunuzu hemen oluşturmak ister misiniz ?