OTORAPOR Bursa Osmangazi Oto Ekspertiz

Adres: Panayır Mah. Yeni Yalova Blv. 10.km No: 467 Osmangazi Bursa
Tarif:  Tofaş Fabrika karşı çaprazı Kia Şentürkler Yanı
Tel: 0224 211 30 06
Tel: 0224 211 30 07
Tel: 0224 211 30 08
GSM: 0533 722 47 83 (Mesai saatleri dışında sms atın sizi arayalım & Whatsapp'tan konum isteyin)
Email: [email protected]

Yetkili: Ömer Özcan
OTORAPOR Bursa Osmangazi Oto Ekspertiz OTORAPOR Bursa Osmangazi Oto Ekspertiz OTORAPOR Bursa Osmangazi Oto Ekspertiz OTORAPOR Bursa Osmangazi Oto Ekspertiz OTORAPOR Bursa Osmangazi Oto Ekspertiz OTORAPOR Bursa Osmangazi Oto Ekspertiz OTORAPOR Bursa Osmangazi Oto Ekspertiz OTORAPOR Bursa Osmangazi Oto Ekspertiz OTORAPOR Bursa Osmangazi Oto Ekspertiz OTORAPOR Bursa Osmangazi Oto Ekspertiz OTORAPOR Bursa Osmangazi Oto Ekspertiz

Bursa Oto Ekspertiz

Bursa Osmangazi Oto Ekspertiz servisleri araç ile ilgili işlemler konusunda kişinin en büyük desteği olmaktadır. Alacağınız araç ile ilgili her türlü işlemi yapmanıza yardımcı olan servisler, özellikle ikinci el araç alırken ne aldığınızı anlamanıza da yardım eder.

Osmangazi Oto Ekspertiz

İkinci el araç konusunda oldukça hareketli bir piyasaya sahip olan Bursa Osmangazi’de en iyi ekspertiz servisi Otorapor Osmangazi Oto Ekspertiz Servisi olarak bilinmektedir. Araç alırken her türlü desteği veren Bursa Osmangazi Otorapor servisi, müşteri memnuniyeti yönünden de en iyi servislerden birisidir.

Bursa Osmangazi ekspertiz servisi, aracınızın ekspertiz raporu konusunda size yardımcı olur. Elinde bulunan özel ölçüm cihazları ve profesyonel ekibi ile sizin için kesin sonuçlu bir rapor hazırlayacak olan Bursa Osmangazi araç ekspertiz, araç konusunda her türlü desteği sağlayacaktır.
Bursa Osmangazi Otorapor hizmetlerinden yararlanmak için randevu alarak verilen gün ve saatte aracı Bursa Otorapor servisine götürmeniz yeterli olacaktır. Aracı uzman ellere teslim ettikten sonra size düşen keyifle hazırlanacak raporu beklemek olacaktır. Ekspertiz raporunuz kısa sürede hazırlanır ve ham yazılı, hem çizelgeli hem de sözlü olarak size sunulur. Tüm bu işlemlerin ardından aracın satın alma işlemlerinin tamamlanması aşamasında da yanınızda olan Bursa Osmangazi Otorapor ekibi, desteğini satın alma bitene kadar asla kesmez.

Bunun yanı sıra farklı bir politikayla çalışan Bursa Osmangazi expertiz, almak istediğiniz aracı servise götüremediğiniz durumlarda yine bir telefon ile alacağınız randevu sonucunda Bursa Osmangazi oto ekspertiz tarafından oluşturulan özel mobil ekip aracın olduğu yere gelerek gerekli testleri yapar. Kısa sürede gerçekleştirilen bu testlerin sonucunda ekspertiz raporunuz hemen size teslim edilir. Böylece aracı yerinden bile oynatmaya gerek kalmadan ekspertiz raporuna sahip olmuş olursunuz.
Aracı almaya karar verdiğiniz anda da size olan desteğini kesmeyen Bursa Osmangazi oto ekspertiz servisi, araç satın alma işlemleri sırasında yapmanız gereken prosedür işlemlerde de hep yanınızda olacaktır. Böyle büyük bir gücü yanınızda hissetmek, sizin de güvenle satın alma işlemi gerçekleştirmenizi sağlayacaktır.

OTORAPOR Bursa Osmangazi Oto Ekspertiz

Kısacası eğer bir aracı güvenle satın almak ve kafanızda hiçbir soru işareti kalmamasını istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey Bursa oto ekspertiz servisini tercih etmek olacaktır.
Facebook / OTORAPOR Bursa Osmangazi Oto Ekspertiz
Sosyal medyada paylaş:
5 adet yorum
 1. SezginAksev

  SezginAksev

  30.09.2018

  Firma gercekten cok kurumsal ve profesyonel ekibe sahip yapmis oldugu hizmetten cok memnun kaldım👍

 2. Abdullah Köroğlu

  Merhabalar öncelikle volkan bey ve ekibine çok teşekkür ederim.kayseri de yaşıyorum ve bursa da bi araç buldum ekspertiz konusunda volkan bey ile irtibat kurdum önerdiği ekspertiz paketi ile aracimizda aklımıza takılacak herhangi bir soru işareti bırakmadı ve kayseride olduğum için yönlendirdiğim aracımla çok iyi derecede ilgilendiler eksperiz sonrasi whatsapp aracılığı ile tarafıma aracın tamamını kapsayan 12 sayfalık eksper dökümü iletildi.ve aklimiza takilacak hic bir soru isareti bırakılmadı. bursa da tavsiye edeceğim en iyi ekspertiz bayilerinden biridir.başta volkan bey olmak üzere tüm ekibe teşekkür ederim.başarılarınızın devamını dilerim.

 3. Yunus Emre Güdük

  Yunus Emre Güdük

  02.03.2018

  01 Mart 2018 günü bursa ili nilüfer ilçesinde ikinci el otomobilimin expertizini yaptırdım. Hizmet ilgi üst seviyede idi özellikle volkan beye tşk ederim. Servise gidip bir sürü para ödemeyin bence işini 10 numara yapıyorlar... Tşk ederim otorapor 😀

 4. Metehan Aslan

  Metehan Aslan

  18.12.2017

  Bir çok araç aldım sattım böylesini hiç görmedim..Çok başarılı ve uzman bir ekip oldukları verilen raporlamalardan belli.Kesinlikle herkese tavsiye ederim..

 5. Dursun Demir

  Dursun Demir

  18.12.2017

  Mükemmel bir is çıkarıyorlar herkese tavsiye edilebilecek ikinciel oto Expertiz şirketi..


Yorum bırakabilirsiniz

Yorumlarınız bizim için değerli

Ad Soyad *

Yorumunuzu yazabilirsiniz *