Otorapor tüm firmaların tercihi

Otorapor olarak ‘’Sadece Güven’’ ilkesiyle yola çıktığımızdan beri, oto ekspertiz sektöründe önemli mesafeler kat ettik. Sektöre yön veren, yenilikleri gerçekleştiren, tarafsız, bağımsız ve tüm sistemini müşteri memnuniyeti temeline oturtmuş yapımızla ikinci el piyasasına güven vermeye devam ediyoruz. Oto ekspertiz sektörüne ‘’Otoraporlamak’’ tanımını kazandırdığımız zamandan bu yana ikinci el sektöründe kurumsal ve kişisel bazda Türkiye’nin tercih ettiği bir markayız.
Otorapor olarak, 2007 yılından beri oto ekspertiz sektöründe hizmet veren ilk firmayız. İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Antalya, Adana, Balıkesir, Elazığ, Diyarbakır, Hatay, Kahramanmaraş, Kocaeli, Malatya, Muğla, Ordu, Rize, Trabzon, Sakarya, Samsun, Sivas, Tekirdağ, Van, Kastamonu, Yalova ve Manisa’da toplamda 65+ şubemizle ikinci el otomobil ekspertiz sektörünün lideriyiz. 2018 sonu ve 2019 hedefimiz, Türkiye’de her şehirde bir Otorapor şubesiyle tüketicinin yanında olmaktır.
Eğitimli ustalar, son teknoloji cihazlar ve 11 yıllık tecrübemizle hep bir adım öndeyiz. Otorapor’un en önemli avantajı, araç ekspertiz havuzu ve kullandığı yazılımdır. En önemli farkı ise tarafsız ve bağımsızlığıdır. İnsan hatasını sıfıra indirmeyi amaçlarken, araç ekspertizinde müşterilerimizin doğru ve eksiksiz bilgi alma hakkını savunmaktayız. Kullandığımız ERP ve Mobilusta yazılımlarımızla, raporlarımızı anlık olarak internet ortamında mobil olarak paylaşabilmekteyiz. Otorapor Akademi ile de; usta, formen ve bilgi işlem personeli eğitimini kusursuz hale getirmekteyiz. Devlet üniversiteleri ile sertifikasyon, Mesleki Yeterlilik Kurumu ile ise mesleki yeterlilik standartları çalışmalarını sürdürmekteyiz. OTOEKSDER VE TOBFED çatıları altında TSE Türk Standartları Enstitüsü’ne oto ekspertiz standartları ve yürürlüğe girmiş olan Oto Ekspertiz Yönetmeliği hakkında rehberlik yapmaktayız.
İkinci el araç alım satımı yapan şahıslar bizi tercih ederken, kurumsal olarak araç alım satımı yapan firmalar da bizi tercih etmektedir. Sektörde adını duyurmuş ve ikinci ele yön veren firmalar araç alımı yaparken hata yapmamalı, araç satarken de müşterisini memnun etmeli ve doğru bilgiyi vermelidir. Bu noktada da hem güven hem de tarafsızlık adına Otorapor’u tercih etmektedirler.