Pendik Oto Ekspertiz

 
 

Adres: Bahçelievler Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı Yay Sok Pendik Oto Sanayi Sitesi D:49/C Pendik İstanbul 34893 

Tarif: Pendik Köprüsü metro girişi tarafı

Tel: 0216 490 01 90 – 0216 490 01 99
GSM: 0533 143 38 01 (Mesai saatleri dışında sms atın sizi arayalım)
Faks: 0216 490 01 96
Email: [email protected]

Yetkili: Eser Hamdi Sürücü

Sıfır veya ikinci el otomobil almak isteyen herkes artık oto ekspertiz hizmetleri ile bu işlemlerini daha güvenilir standartlarda gerçekleştirebilme şansını yakalıyor. Türkiye genelinde hızla yaygınlaşan oto ekspertiz hizmetleri sayesinde artık otomobil alımından sonra sürpriz bir şekilde karşılaşılan araç kusurları ve diğer tüm olumsuz durumları daha önceden tespit edebilmek mümkün oluyor. Özellikle de aracın tüm ayrıntılarının kapsamlı bir şekilde öğrenilebilmesini sağlayan bir inceleme işlemine tabi tutulmasını sağlayan oto ekspertiz işlemleri sayesinde aracın mevcut tüm teknik durum bilgisini öğrenebiliyor. Pendik Oto Ekspertiz merkezinde araçların durum bilgisinin incelenmesi noktasında alanında uzman ve profesyonel teknik kişiler görev alıyor. Aracın teknik durum bilgisini içeren bir dizi test işlemini ileri nesil dijital teknolojiden yararlanarak, gerçekleştiren uzmanlar, inceleme sonucunda kapsamlı bir oto ekspertiz raporu oluşturuluyor. İlgili bu rapor içerisinde yapılan testlerin ve incelemeleri sonucu tüm detayları ile birlikte belirtiliyor. Bu şekilde tarafların aracın son durumu hakkında akıllarında soru işareti kalmayacak şekilde, her yönüyle bilgi sahibi olabilmeleri sağlanıyor.
 
Sektörel olarak her geçen gün hızla yaygınlaşan ve genişleyen bir hacme sahip olan oto ekspertiz hizmetlerinde doğru firma seçimi de tüketiciler açısından çok büyük bir önem taşımaktadır. Özellikle de araç incelemelerinin kaliteli, hızlı ve tarafsız bir şekilde gerçekleştirileceği bir oto ekspertiz hizmetinden yararlanılması gerekir. Bu çerçevede de aracın modeline ve teknolojisine uygun standartlardaki teknik donanım ve altyapıya sahip olunması gerekliliği en önemli gerekliliklerin başında gelir. Bunun dışında otomobil teknolojisi alanında uzmanlık seviyesinde eğitime sahip olan profesyonel düzeyde deneyime sahip olan teknik kişilerin, gerekli olan incelemeleri gerçekleştiriyor olması gerekmektedir. Son olarak ise bir oto ekspertiz firmasının objektif araç raporları oluşturabilmesi için mutlak suret ile herhangi bir kişi ya da kuruluş ile toplu çalışma anlaşması niteliği taşıyan işbirliği içerisinde bulunmaması gerekir. Pendik Oto Ekspertiz merkezi bu alandaki dikkatli ve titiz çalışmaları sonucunda şekillendirmiş olduğu hizmet kalitesi ile tüketicilerin oto ekspertiz hizmetleri alanındaki tüm ihtiyaçlarına kaliteli, ekonomik ve en önemlisi de tamamen bağımsız olarak yanıt veriyor.
 
Objektif inceleme ve testlerin uygulandığı gibi bu uygulamalardan alınan sonuçlar herhangi bir ilave, düzeltme ya da çıkartma söz konusu olmadan oto ekspertiz raporu içerisinde belirtiliyor. Pendik Oto Ekspertiz merkezinde sunulan kaliteli ve profesyonel standartlardaki oto ekspertiz hizmetlerinden yararlanmak istemeniz durumunda, sadece çağrı merkezini arayarak, alanında uzman olan personelden, seçmek istediğiniz oto ekspertiz paketi hakkında detaylı bilgi alabilir ve paket seçiminde bulunarak, kolaylıkla oto ekspertiz randevusu alımını da gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle bütçenize uygun şekilde ve tam olarak ihtiyaçlarına yanıt verecek şekilde dizayn edilmiş olan oto ekspertiz paketi uygulamalarından en yakın tarihte verilecek, randevunuz ile sıra bekleme derdi olmadan yararlanabilirsiniz.

Yorumlar:

Yorumunuz: