Silivri Oto Ekspertiz

Otomobil sektörü, dünyanın her yerinde olduğu gibi Türkiye’ de de son derece yüksek bir ticaret hacmi ile en önemli sektörlerden birisi haline geldi .Teknolojik alanda yaşanan gelişmeler, otomobil piyasasındaki model çeşitliliğinin de oldukça yüksek seviyelere sahip olmasını sağlıyor. Otomobil piyasasında mevcut olan yoğun çeşitlilik beraberinde yeni nesil ihtiyaçların ortaya çıkmasına neden oluyor ki bunların başında da oto ekspertiz hizmetleri geliyor. Oto ekspertiz uygulamaları çerçevesinde bir aracın belirtilen özelliklerinin doğruluğunun kontrolü veya aracın güncel durum bilgisinin hem teknik hem de kozmetik yönden uzmanları tarafından incelenmesini konu ediniyor. Bu kapsamda da Silivri Oto Ekspertiz merkezinde aracın, güncel durumu hakkında bilgi almak isteyen tüketicilere yönelik olarak hızlı, kaliteli ve profesyonel hizmetler sunuluyor.
 
Sürekli gelişen teknolojinin sağladığı yeni nesil olanaklar ile birlikte artık hızlı ve kaliteli uygulamaların gerçekleştirilebilmekte olunduğu otomobil hizmetlerinde önemli bir etkiye sahip olan oto ekspertiz hizmetlerinde de otomobil teknolojisine eş değer bir hizmet altyapısının kullanılıyor olması gerekliliği oluşmaktadır. Bu çerçevede de Silivri Oto Ekspertiz merkezinde araç ile ilgili olarak gerçekleştirilecek test ve incelemelerde alanlarında uzman personeller aracılığı ile aracın detaylı incelemeleri teknolojik sistem, cihaz ve robotik ekipmanlar yardımıyla gerçekleştiriliyor. Böylelikle sınırlı ve kısıtlı kalan olanaklar nedeni ile kontrolü veya testi yapılamayan gizli kusurların ortaya çıkartılamamasından kaynaklı tüketici mağduriyetlerinin yaşanmaması sağlanıyor. Özellikle de aracın her türlü test ve denemeden etkin bir şekilde geçirilerek, her noktasındaki durum bilgisinin net şekilde ortaya çıkartılması ve oto ekspertiz uygulamalarının gerçekleştirilmesinin temel prensibine uygun olarak aracın durum bilgisinin tüketiciye verilebilmesi mümkün kılınıyor.
 
Herhangi bir şekilde otomobil markası veya otomobil satış ofisi ile ortaklık çalışması veya anlaşması içerisinde bulunulmuyor olunması sayesinde, tüketicilerin kontrol ve test için ekspertiz hizmetlerine getirmiş oldukları aracın inceleme ve testlerinin tarafsız ve bağımsız şekilde gerçekleştirilebilmesini ve araç ekspertiz raporunun tamamen objektif şekilde oluşturulabilmesini sağlıyor. Özellikle de aracın tüm yönlerden durum bilgisinin tamamen objektif şekilde belirtildiği raporda standart durum tablolarına ilişkin olarak kapsamlı açıklamalara yer veriliyor. Böylelikle herkesin ileri seviyede araç bilgisine sahip olmasına gerek dahi olmadan aracın güncel durumuna ilişkin olarak oluşturulmuş olan rapordan kapsamlı bilgilendirme alabilme imkanına sahip olabiliyor. Farklı paket seçeneklerinin sunulmakta olduğu Silivri Oto Ekspertiz merkezinde, aracın ekspertiz işlemlerinin mevcut istek veya ihtiyaçlara göre daha ekonomik bir şekilde gerçekleştirilebilmesi mümkün oluyor. Özellikle de aracın sadece belirli niteliklerine ve noktalarına yönelik olarak ekspertiz çalışması gerçekleştirilmesi isteği veya ihtiyacı bulunurken, kapsamlı bir ekspertiz hizmetinin gereksiz maliyeti ile karşı karşıya kalınmasının önüne farklı paket alternatiflerinin sunumu ile geçilebilmektedir. Bu şekilde tüketici açısından gereksiz ekspertiz maliyetlerinin önüne geçilebildiği gibi kaliteli ve profesyonel ekspertiz hizmetlerinden tamamen ekonomik standartlarda yararlanabilme şansına sahip olabilmesi sağlanıyor.

Yorumlar:

Yorumunuz: